fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Doğru Cevap Okulları

Doğru Cevap Okulları hakkında tüm bilgilere, kampüslere, her seviye okula hızlıca ulaşın. Doğru Cevap Okulları fiyat, bursluluk ve daha fazlasına hemen ulaşın!

Doğru Cevap Okulları'nda Eğitime Bakış

Doğru Cevap Okulları'nda Eğitim

2017 eğitim öğretim vermeye başlayan Doğru Cevap Eğitim Kurumları, eğitimde kalıplaşmış alışkanlıkları ve standartlaşmış düşünceleri değiştirerek daha kaliteli bir eğitim içeriği sunarak yerel ve global anlamda fark katmayı hedeflemiştir. Milli ahlak ve kültürel değerlerin değerleri korurken bir yandan da evrensellik çerçevesi içerisinde yenilikçi fikirlere sahip, bilgi ve becerilerini üst düzeye taşıyabilecek öğrencileri yetiştirmektedir.


Öğrencilerin ilgi ve istekleri doğrultusunda, yalnızca alanında uzman akademik kadronun değil, aynı zamanda öğrencilerin de aktif bir şekilde rol aldıkları, becerilerini gösterebilecekleri, proje üretip araştırabilecekleri bir eğitim sistemi sunmaktadır. Okuma ve dil becerilerine hakim, çözüm odaklı, özgüvenli ve yaratıcı, kendine ve çevreye saygılı, topluma ve çevreye duyarlı, nitelikli bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Doğru Cevap Eğitim Kurumları, 21. Yüzyıl eğitim gereksinimlerini karşılayacak zenginleştirilmiş ve farklılaştırılmış bir eğitim içeriği sunmaktadır.


Doğru Cevap Okulları'nda Mentorluk

Doğru Cevap Eğitim Kurumlarında sınava hazırlık faaliyetlerinin en önemli parçası olan süpervizör destekli mentorluk uygulaması bulunmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak onların hedeflerine en etkili biçimde hazırlanması amacı ile onlarla birebir ilgilenilmektedir. Doğru Cevap, başarıyı etkin kılabilmek adına mentorluk faaliyetleri sürdürmektedir. Süpervizör destekli mentorluk sisteminin öncelikli amaçları; Bilgi kaynağı olmak, geri bildirim vermek ve almak, karar vermeye ve problem çözmeye yardımcı olmak, kariyer desteği ve rehberliği sağlamak, hedeflerin belirlenmesine yardımcı olmak, öğrenci performansını ve aksiyonlarını değerlendirmek, öğrencilerin ilgili, başarılı ve yetenekli olduğu alanlara yönlendirmeler sağlamaktır. Doğru Cevap Koleji'nde öğrencilerin bireysel başarı potansiyelleri maksimum seviyelere çıkarılmaktadır. Özgün eğitim modelleri ve yaklaşımları ile kurum, başarıyı yakalamaktadır.


Doğru Cevap Okulları'nda Rehberlik

Öğrencilerin her açıdan gelişimini hedefleyen Doğru Cevap Eğitim Kurumları, gelişim sürecinde oluşabilecek sorun ya da problemlerin önüne geçebilmek adına rehberlik hizmeti sağlamaktadır. Eğitim süreci bazı öğrenciler için stresli olabilmektedir. Özel okul, etkin bir öğrenme ortamı oluşturabilmek adına öğrencilerle birebir iletişimler halinde bulunmaktadır. Rehberlik Uzmanlarının hazırladığı eğitim çalışmaları ile öğrencilerin bakış açısı geliştirilmektedir. Kurum, okul-öğrenci-veli üçgeni içerisinde öğrencilerin eğitim seviyelerini ve gelişimsel düzeylerini raporlamaktadır. Gelişim İzleme Toplantıları beraberinde öğrencilerin sorunsuz bir eğitim süreci yaşaması desteklenmektedir.


Doğru Cevap Okulları Tanıtım Filmi
Doğru Cevap Okulları İndirimleri
Doğru Cevap Okulları Yorumları
Devamını Gör
Doğru Cevap Okulları'nda Eğitime Bakış
Doğru Cevap Okulları Tanıtım Filmi
Doğru Cevap Okulları Galeriler
Doğru Cevap Okulları İndirimleri
Doğru Cevap Okulları Yorumları

Doğru Cevap Okulları Kampüsleri

Doğru Cevap Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Kepez Doğru Cevap Koleji Kampüsü
Antalya / Kepez
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%14 İndirim
Tuzla Edukent Anadolu Lisesi Kampüsü
İstanbul / Tuzla
comment-icon 5 Yorum announcement-icon 9 Duyuru
%14 İndirim
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Doğru Cevap Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum