fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Doğru Odak Okulları

Doğru Odak Okulları hakkında detaylı bilgilere ulaşın! Kolej bünyesinde bulunan eğitim seviyeleri ve daha fazlasını inceleyin!

Doğru Odak Okulları'nda Eğitim

Doğru Odak Okulları, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden başlayarak ortaokul kademesine kadar sürdürmektedir. Kurum her bir kademesinde öğrencilerin gelişim özelliklerine hitap edecek eğitim materyalleriyle, gelişimlerini destekleyecek eğitim sistemlerini uygulamaktadır.


Kurum İstanbul’un en güzide semtlerinden bir tanesi olan Sarıyer konumunda bulunmasının avantajlarından yararlanmaktadır. Doğru Odak Eğitim Kurumları sahip olduğu kampüsüyle Sarıyer bölgesinin doğaya yakın ve insan gürültüsünden uzak olması avantajlarını öğrencilerine sağlamaktadır. Dört bin metrekarelik bahçe alanında çocuklara hayvanat bahçesi, sera alanı, spor ve oyun alanları gibi imkanlar sunulmaktadır. Kapalı alanlarda ise geniş ve ferah sınıflar bulunmaktadır. Bunun yanında müzik odası, sanat atölyesi, kapalı spor alanları, donanımlı kütüphane ve laboratuvarlar kurumun öğrencilerine sunduğu diğer imkanlardandır.


Doğru Odak Okulları eğitim sistemini oluştururken dünya üzerindeki tüm nitelikli eğitim sistemlerini incelemiştir. Bu sistemler içerisinde en faydalı olduğuna inanılan Finlandiya Eğitim Sistemi kurumun uyguladığı eğitim sistemlerindendir. Yılın belirli dönemlerinde Finlandiya’dan gelen akademisyenler eğitim kadrosunu bilgilendirerek çocukların eğitimine destek olmakta; böylelikle öğrenciler okul öncesi dönemden itibaren Finlandiya eğitim sisteminin takım ruhuna yatkın ve çözüm odaklı olmak gibi çeşitli düşünce biçimlerini öğrenmektedir.


Doğru Odak Okulları öğrencilerinin gelişimlerini çok yönlü olarak ele alan eğitim kurumlarındandır. Bu nedenle kurumda öğrencilere yalnızca akademik bilgiler verilmemektedir. Öğrencilerin kendi ilgi ve yeteneklerini keşfetmeleri teşvik edilmektedir. Bale, piyano, drama, modern dans, gitar, jimnastik, el sanatları gibi branş dersleri alanında yetkin branş öğretmenleri tarafından öğrencilere verilmektedir.


Doğru Odak Okulları eğitimde öğretmenin sahip olduğu büyük önemin farkındadır. Bu farkındalık doğrultusunda öğrencilere eğitim veren eğitim kadrosunun niteliğine büyük bir özen göstermektedir. Kurumun eğitmenleri alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, belirli bir bilgi birikimine sahip, öğrencileriyle sağlıklı iletişim kurabilen kişilerden seçilmektedir. Kurumun eğitim sistemini öğretmek ve eğitmenleri daha nitelikli hale getirmek adına her sene Finlandiya’dan gelen akademisyenler eğitmenlere özel eğitimler gerçekleştirmektedir.


Doğru Odak Eğitim Kurumları eğitimde uluslararası standartları benimsemiş bir kurumdur. Bu standartlar doğrultulusunda öğrencilere nitelikli bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Tek bir yabancı dil eğitiminin yeterli olmadığı günümüz dünyasında öğrenciler birinci yabancı dil olarak aldıkları İngilizce dil eğitiminin yanında Japonca ve Rusça dillerinde de eğitim görmektedir. Yabancı dil dersleri ana dili olan yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir

Doğru Odak Okulları Tanıtım Filmi
Doğru Odak Okulları Fiyatları

Doğru Odak Okulları Fiyatları 2022

Doğru Odak Okulları'nın 2022-2023 dönemi için belirlenen fiyatlarını aşağıdaki tabloda görüntüleyebilirsiniz. Peşin ödemelerde %5 indirim uygulanmaktadır. Kurum tarafından belirlenen kardeş indirimi de %8'dir. Aşağıdaki fiyatlara yemek ücreti dahil edilmiştir.

Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Bilgi
Anaokulu 65.000 TL - 75.000 TL + KDV İletişime Geç
İlkokul 85.000 TL + KDV İletişime Geç
Ortaokul 88.000 TL + KDV İletişime Geç
Doğru Odak Okulları İndirimleri
Doğru Odak Okulları Yorumları
Devamını Gör
Doğru Odak Okulları'nda Eğitim
Doğru Odak Okulları Tanıtım Filmi
Doğru Odak Okulları Fiyatları
Doğru Odak Okulları Galeriler
Doğru Odak Okulları Yorumları

Doğru Odak Okulları Kampüsleri

Doğru Odak Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Sarıyer Doğru Odak Okulları Kampüsü
İstanbul / Sarıyer
comment-icon 5 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Eğitimde doğa, bilim, sanat ve felsefenin dansı… Özel Doğru Odak Anaokulu'nda çocuklarımıza dünya insanları olma yolund...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Doğru Odak Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum