fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Doku Okulları

Doku Okulları fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraflarına, bursluluk sınav tarihlerine hemen ulaşın. Doku Okulları'nı detaylı şekilde inceleyin.

Doku Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Doku Okulları Anaokullar

Doku Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Doku Okulları İlkokullar

Doku Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Doku Okulları Ortaokullar

Doku Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Doku Okulları Hakkında

  • Doku Okulları'nda Eğitime Bakış

2009'da Ankara ilinin Çankaya ilçesinde kurulmuş olan Doku Okulları, Atatürk İlke ve İnkılaplarına, toplumsal ve evrensel değerlere bağlı, özgüveni yüksek, yaratıcı, üretken bireyler yetiştirme amacı ile anaokulu, ilkokul ve ortaokul eğitimi vermektedir. Doku Okulları, öğrencilerin kişisel farklılıklarına saygı duyup benimseyerek, onların kendilerine has ilgi, beceri ve yeteneklerini analiz ederek bunu desteklemektedir. Öğrencileri gözlemlemek ve tanımak Özel Doku Okulları'nın ana felsefesidir.


Öğrencilerinin yabancı dili tam yetkinlik ile öğrenebilmeleri için anaokulundan başlayarak İngilizce eğitimlerini ön planda tutarak, temel İngilizce bilgi ve becerisine sahip öğrencilere üçüncü bir dili de İngilizce olarak eğitim vermektedir. Değişen dünyaya ayak uydurabilmeleri ve başarılı bir geleceğe hazırlamak için genel derslerin yanı sıra, öğrencileri ulusal ve uluslararası (Coolest Project Festivali Dublin, STEM Keşif Haftası, TÜBİTAK Projeleri) alanda proje gruplarında görev ve her yıl farklı bir sosyal etkinlikte yer almalarına fırsat tanımaktadır. Kodlama derslerine çok önem verilerek öğrenci ve aile isteğine yönelik yaz kamplarında da eğitimler verilmektedir.


Doku Okulları, öğrencilerinin seviyesini tespit etmek için her yıl Türkiye genelinde düzenlenen denemeye katılım sağlamaktadır. Liseye geçiş öğrencileri için normal programa ek olarak haftada 12 saat olacak şekilde Doku Merkezi Sınavlara Destek Programı ile hedeflerine ulaşmaları için en iyi şekilde desteklenmektedir.


Doku Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Doku Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Doku Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum