fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Dore Okulları

Dore Okulları; fiyatlarına, bursluluk sınav tarihlerine, kampüs bilgilerine, veli yorumlarına ve erken kayıt tarihlerine ulaşın, avantajlardan faydalanın.

Dore Okulları'nda Eğitime Bakış

Dore Okulları, İstanbul’un Ataşehir ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. 2018 senesinde kurulmuş olan kurum lise kademesinde, anadolu lisesi ve akşam lisesi türlerinde eğitim vermektedir. Kurum öğrencilerini hem akademik hem de sosyal alanlarda yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Dore Okulları akşam lisesi kademesinde çeşitli sebeplerden örgün öğretime devam edemeyen öğrencilerine hizmet vermektedir. Her iki lise türünde de öğrencilerin gelişimleri düzenli olarak takip edilmektedir. Akşam lisesi diploması alan öğrencinin, normal lise diploması alan öğrenciden hak bakımından farkı bulunmamaktadır.


Dore Eğitim Kurumları akademik olarak öğrencileri için birçok faaliyet gerçekleştirmektedir. Bu faaliyetlerden bir tanesi Koç Öğretmenlik sistemidir. Bu sistem doğrultusunda her bir öğrenciyi takip eden bir eğitmen bulunmaktadır. Diğer bir sistem ise ödev kontrol sistemidir. Ödev kontrol sistemi ile öğrencilere konuyu pekiştirmeleri için verilen ödevler aile, eğitim koçu ve öğrenci işbirliği içerisinde takip edilmektedir. Dönem içerisinde çeşitli üniversite gezileri ve söyleşileri düzenlenerek öğrencilerin motivasyonlarını artırmak amaçlanmaktadır.


Dore Eğitim Kurumları öğrencilerinin üniversiteye hazırlık süreçlerine birden çok yönden destek olmaktadır. Üniversiteye hazırlık çalışmaları son seneye sıkıştırılmadan lise yıllarının ilk kademesinden itibaren başlatılmaktadır. Böylece Dore Anadolu Lisesi öğrencileri sınav bilincine erken yaşlardan sahip olmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu etütleri ile öğrencilere destek olunmaktadır. 9. sınıfta başlayan deneme sınavları 12. sınıfa kadar sıklığı artarak ilerlemektedir. Böylelikle öğrencilerin eksiklerini belirlemeleri ve buna yönelik çalışmalar yürütmeleri kolaylaşmaktadır.


Dore Okulları yabancı dilin öneminin farkında olarak hareket etmektedir ve bu farkındalık doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir yabancı dil eğitimi sunmaktadır. Kurumda 5 adet yabancı dil eğitimi verilmektedir. Temel yabancı dil olarak İngilizce ve Almanca eğitimi, bunun yanında da seçmeli olarak İspanyolca, Fransızca ve Çince dilleri öğretilmektedir. Böylelikle öğrenciler lise yıllarında en az iki dilde yetkin olan bireyler olabilmektedir.


Dore Okulları akademik gelişim kadar öğrencilerinin sosyal gelişimlerini de önemsemektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilere çeşitli öğrenci kulüplerinde faaliyet gösterme imkanı sunulmaktadır. Bu kulüpler öğrencilerin kendi ilgileri doğrultusunda hareket edebilecekleri çeşitliliktedir. Kültür ve edebiyat kulübü, gezi kulübü, master English kulübü, akıl ve zeka oyunları kulübü bu kulüplerden bazılarıdır.

Dore Okulları İndirimleri
Dore Okulları Yorumları
Devamını Gör
Dore Okulları'nda Eğitime Bakış
Dore Okulları Galeriler
Dore Okulları Yorumları

Dore Okulları Kampüsleri

Dore Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ataşehir Dore Eğitim Kurumları Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Dore Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi, kaliteli eğitimi, donanımlı sınıfları, branşında uzman eğitim kadrosu ve çağı...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Dore Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum