fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Duru Koleji

Duru Koleji hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Duru Koleji fiyatlarını, bursluluk sınav tarihlerini, iletişim bilgilerini ve erken kayıt dönemlerini hemen öğrenin.

Duru Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Duru Koleji Anaokullar

Duru Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Duru Koleji İlkokullar

Duru Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Duru Koleji Ortaokullar

Duru Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Duru Koleji Hakkında

  • Duru Koleji'nde Eğitim Bakış
  • Duru Koleji Tanıtım Filmi

DURU KOLEJİ'NDEN EĞİTİM

Duru Koleji, çok yönlü eğitim anlayışı ile öğrencilerin ilgi alanları ve bireysel yetenekleri doğrultusunda potansiyellerini en üst seviyede kullanmasını sağlayacak eğitim programları oluşturmaktadır. Alanında uzman eğitmenlerle öğrenim sağlayan Duru Koleji, öğrencilerini uluslararası standartlarda eğitmektedir. Öğrencilerinin; hayat boyu akademik ve sosyal yönden gelişen, iletişim becerisi yüksek, ahlaklı, çevreye ve insanlığa karşı duyarlı, bilim ve sanata hakim, sporu yaşam biçimi haline getiren, sorumluluklarının farkında olan bireyleri hayata hazırlamayı hedeflemektedir. Kurum anaokulu, ilkokulu ve ortaokulu hizmeti vererek tamamlayıcı bir eğitim hizmeti sağlamaktadır.


Duru Koleji Anaokulları

Duru Koleji, okul öncesi dönemde öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile eğitim ortamlarını ve eğitim programını öğrencileri için dizayn etmektedir. Kurumda anaokuluna özel olarak iç ve dış bahçe, yemekhane, oyun alanları, uyku odası ve atölyeler bulunmaktadır. Okulun sunduğu branş dersler, branş öğretmenlerle birlikte atölyelerde işlenmektedir. Öğrencilerin bireyselliklerini ve yeteneklerini ön plana çıkarabilecekleri bilişsel ve duygusal potansiyellerini yükseltebilecekleri eğitim ortamı sağlayarak öğrencileri ilkokul düzeyine hazır hale getirmeyi hedeflemektedir. Duru Koleji'nde birden çok eğitim faktörü kullanılarak öğrencilerin çok yönlü gelişimleri desteklenmektedir. Özel okul, Gardner'ın çoklu zeka teorisinden geliştirerek hazırladığı Aktif Öğrenme Modeli ile öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklemektedir. Duru Koleji, okul öncesi dönemde öğrencilerin psikomotor, bilişsel, duygusal-sosyal, dil gelişimi ve bakım becerilerini geliştirmeye ve desteklemeye yönelik eğitim ortamları hazırlamaktadır.


Duru Koleji İlkokulları

Duru Koleji, zenginleştirilmiş eğitim modeli ile öğrencilerinin araştıran, sorgulayan, karar verebilen, eleştirel, iletişim kurabilen, yaratıcı ve problem becerileri gelişmiş, değişime açık ve sürekli kendini geliştirebilen bireyler yetiştirmeyi esas almaktadır. Duru Koleji İlkokul düzeyindeki öğrencilere çift öğretmen uygulaması yapmaktadır. Böylelikle öğrencilere yönelik eğitim sağlanmış olmaktadır. Bu model ile birlikte öğrenciler kendi öğrenim hızına ve öğrenme yöntemine göre eğitim almaktadır.


Yabancı Dil Eğitimi

Duru Koleji'nde her sınıf düzeyine uygun olarak yoğun bir tempo ile İngilizce eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin donanımlı ve her açıdan fark yaratan bireyler olmasını sağlamak amacı ile ilkokul 3.sınıftan itibaren ikinci yabancı dil eğitimi verilmektedir. Duru Koleji'nde Rusça ve Almanca dillerinden herhangi biri öğrencilerin tercihine göre ikinci yabancı dil olarak seçilmektedir. Kurumda yabancı dil eğitimleri anadili Türkçe ve İngilizce olan öğretmenler tarafından sürdürülmektedir.


Duru Koleji Ortaokulları

Duru Koleji, öğrencilerinin ihtiyaç ve ilgi alanlarına göre çeşitlendirdiği zengin eğitim programı ile öğrencilerin düşünme, yaşam becerileri, duygusal ve sosyal gelişimlerini desteklemektedir. Öğrencilerinin çok yönlü gelişimlerini yakından takip ederek eksiksiz ve örtücü bir eğitim programı oluşturmaktadır.


Kurumda öğrenci merkezli eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Bununla birlikte öğrencilerin kendini geliştirmesi, farklı bakış açıları kazanması, ilgi ve yeteneklerini keşfetmesi kolaylaşmaktadır. Duru Koleji öğrencilerini sadece sınavlara değil aynı zamanda hayata da hazırlamaktadır. Öğrencilerin akademik, psikolojik ve sosyal kişilik gelişimlerini desteklediği uygulamalar ile sağlamaktadır.

Duru Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Duru Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Duru Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum