fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ekin Koleji

Ekin Koleji hakkında tüm kampüs bilgilerine hemen ulaşın. Ekin Koleji fiyatlarını, erken kayıt indirimlerini, veli yorumlarını inceleyin.

Ekin Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Ekin Koleji Anaokullar

Ekin Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Ekin Koleji İlkokullar

Ekin Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Ekin Koleji Ortaokullar

Ekin Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Ekin Koleji Liseler

Ekin Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Ekin Koleji Hakkında

  • Ekin Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Ekin Koleji Fiyatları 2022

1998 yılında İzmir’de eğitim hayatına başlayan Ekin Koleji, İskandinav Ülkeleri başta olmak üzere, eğitimde başarılarıyla adından söz ettirmiş ülkelerin eğitim modellerini, okul türlerini, okutulan ders ve içeriklerini baz alarak, ülkemizdeki eğitim sistemi ile karşılaştırıp adapte ederek Türk Eğitim Sistemimize uygun bir anlayış benimsenmiştir. Ekin Koleji 1998 yılında ilköğretim hizmeti ile eğitim öğretimine başlamış ve gelişerek büyümüştür. Sürekli olarak eğitimde kalite yükseltmeyi hedef belirleyen Ekin Koleji, tüm dünyadaki bilim ve eğitim konusundaki gelişmeleri takip ederek eğitim sistemine entegre etmektedir. “Her çocuk ayrı bir dünyadır.” ilkesiyle hareket etmektedir.


Gelişen ve yenilenen son teknoloji hayatımızda her geçen gün daha fazla yer edinmektedir. Bununla birlikte hayatımız hem karmaşıklaşmakta hem de birçok şeyden sağladığımız verim artmaktadır. Ekin Okulları tam da bu güzergahta teknolojinin nimetlerinden faydalanan, sadece tüketen değil aynı zamanda üretme bilincinde bireyler yetiştirmek gayesindedir. Bunun için öğrencileri 21. yüzyılın gerektirdiği becerilerle donatmak, öğrenme ortamlarını geliştirmek, analitik ve eleştirel düşünme yeteneği kazandırmak için öğrenme programına STEM, Robotik Kodlama, 3D Teknolojisi, Oyun Tasarımı gibi uygulamalar da müfredata dahil edilmiştir.


Ekin Koleji Cumhuriyetin ışığında ve Atatürk İlkelerine bağlı Laik öğrenme ortamı sağlayan bir okuldur. Öğrenciyi yaşamın içinde başarılı olabilecek şekilde yetiştirmeyi hedefleyerek öğrenci odaklı davranmaktadır. Öğrencilerin başarılarını devamlı kılmak için PİSA dengi sınavlar ve KÖS ve LGS denemeleri uygulayarak değerlendirir. Öğrencilerin kendi seviyelerinde en yüksek kalitede dil eğitimi alarak dil becerilerini geliştirmelerini sağlar. Özetle, Ekin Okulları, sorumluluk sahibi ve uzman eğitimcileri ve veliyle işbirliğiyle geleceğe yön verecek nesiller yetiştirerek, geleceğin de lider okulu olma yolunda öndeki yerini sağlamlaştırmaktadır.


Ekin Koleji 2022 eğitim ücretlerini netleştirdi. Aşağıda yer alan fiyatlara KDV dahil edilmiştir. Kurum kardeş indirim oranının ise %10 olacağını açıkladı.


KampüsAnaokuluİlkokulOrtaokulLiseBilgi
Seyrek Kampüsü (Menemen)36.210 TL40.050 TL44.110 TL50.570 TLİletişime Geç
Ataşehir Kampüsü (Çiğli)26.890 TL - 38.550 TL41.560 TL--İletişime Geç

Ekin Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Ekin Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Ekin Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Ekin Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum