fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ekin Koleji

Ekin Koleji hakkında tüm kampüs bilgilerine hemen ulaşın. Ekin Koleji fiyatlarını, erken kayıt indirimlerini, veli yorumlarını inceleyin.

Ekin Koleji'nde Eğitime Bakış

Ekin Koleji'nde Eğitim

1998 yılında İzmir’de eğitim hayatına başlayan Ekin Koleji, İskandinav Ülkeleri başta olmak üzere, eğitimde başarılarıyla adından söz ettirmiş ülkelerin eğitim modellerini, okul türlerini, okutulan ders ve içeriklerini baz alarak, ülkemizdeki eğitim sistemi ile karşılaştırıp adapte ederek Türk Eğitim Sistemimize uygun bir anlayış benimsenmiştir. Ekin Koleji 1998 yılında ilköğretim hizmeti ile eğitim öğretimine başlamış ve gelişerek büyümüştür. Sürekli olarak eğitimde kalite yükseltmeyi hedef belirleyen Ekin Koleji, tüm dünyadaki bilim ve eğitim konusundaki gelişmeleri takip ederek eğitim sistemine entegre etmektedir. “Her çocuk ayrı bir dünyadır.” ilkesiyle hareket etmektedir.


Gelişen ve yenilenen son teknoloji hayatımızda her geçen gün daha fazla yer edinmektedir. Bununla birlikte hayatımız hem karmaşıklaşmakta hem de birçok şeyden sağladığımız verim artmaktadır. Ekin Okulları tam da bu güzergahta teknolojinin nimetlerinden faydalanan, sadece tüketen değil aynı zamanda üretme bilincinde bireyler yetiştirmek gayesindedir. Bunun için öğrencileri 21. yüzyılın gerektirdiği becerilerle donatmak, öğrenme ortamlarını geliştirmek, analitik ve eleştirel düşünme yeteneği kazandırmak için öğrenme programına STEM, Robotik Kodlama, 3D Teknolojisi, Oyun Tasarımı gibi uygulamalar da müfredata dahil edilmiştir.


Ekin Koleji Cumhuriyetin ışığında ve Atatürk İlkelerine bağlı Laik öğrenme ortamı sağlayan bir okuldur. Öğrenciyi yaşamın içinde başarılı olabilecek şekilde yetiştirmeyi hedefleyerek öğrenci odaklı davranmaktadır. Öğrencilerin başarılarını devamlı kılmak için PİSA dengi sınavlar ve KÖS ve LGS denemeleri uygulayarak değerlendirir. Öğrencilerin kendi seviyelerinde en yüksek kalitede dil eğitimi alarak dil becerilerini geliştirmelerini sağlar. Özetle, Ekin Okulları, sorumluluk sahibi ve uzman eğitimcileri ve veliyle işbirliğiyle geleceğe yön verecek nesiller yetiştirerek, geleceğin de lider okulu olma yolunda öndeki yerini sağlamlaştırmaktadır.


Ekin Koleji'nde Yabancı Dil

İzmir Ekin Okulları İngilizce ve Almanca dil eğitimi vererek öğrencilerin 21. yüzyıl becerilerine hakim olmasını desteklemektedir. Kurum, yabancı dil konusunda oldukça etkili ve hassas bir yol izlemektedir. Öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklemekle birlikte dil eğitimi açısından da ayrıcalıklı çalışmalar sürdürmektedir. Öğrencilerin bireysel farklılıklarını dikkate alarak kişiye ezberle değil dil edinim çalışmaları ile yabancı dil kazanımını sağlamaktadır. Çoklu zeka kuramını göz önünde tutarak, farklı öğrenme stillerine sahip öğrencilerin gelişimini desteklemektedir. Öğrenci merkezli eğitim yaklaşımları ile öğrencilerin eğitsel oyunlar, okuma programları ve bilgisayar destekli öğretim çalışmaları ile öğrencilerin dil bilgisi konusunda gelişimini desteklemektedir.

Ekin Koleji Fiyatları 2023

Ekin Koleji 2023 eğitim ücretlerini netleştirdi. Aşağıda yer alan fiyatlara KDV dahil edilmiştir. Kurum kardeş indirim oranının ise %10 olacağını açıkladı.


Ekin Koleji 2023 - 2024 Eğitim Dönemi Ücretleri
Kampüs Anaokulu İlkokul Ortaokul Lise Yemek Ücreti
Seyrek Kampüsü (Menemen) 111.848 TL 115.121 TL 126.753 TL 149.407 TL 31.482 TL


Kampüs Anaokulu İlkokul Ortaokul Lise Yemek Ücreti
Ataşehir Kampüsü (Çiğli) 81.840 TL 95.480 TL - - 31.482
Ekin Koleji Tanıtım Filmi
Ekin Koleji İndirimleri
Ekin Koleji Yorumları
Devamını Gör
Ekin Koleji'nde Eğitime Bakış
Ekin Koleji Fiyatları 2023
Ekin Koleji Tanıtım Filmi
Ekin Koleji Galeriler
Ekin Koleji Yorumları

Ekin Koleji Kampüsleri

Ekin Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ekin Koleji Çiğli Kampüsü
İzmir / Çiğli
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İzmir Çiğli’de 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında eğitim hizmeti sunmaya başlayan Özel Çiğli Ekin Koleji Anaokulu Ataş...
Ekin Koleji Menemen Kampüsü
İzmir / Menemen
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Menemen Ekin Koleji İlkokulu, tam gün eğitim veren bir kurumdur. Kurum, öğrencilere MEB müfredatı üzerinden eğitim...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Ekin Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum