fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ekol Tabiat Koleji

Ekol Tabiat Koleji hakkında detaylı bilgileri hemen inceleyin. Kampüs imkanlarına, fiyat bilgilerine, bursluluk detaylarına kolayca göz atın.

Ekol Tabiat Koleji'nde Eğitime Bakış

2015'te kurulmuş olan Ekol Koleji, modern eğitim metotları ile öğrencilerin hayata dair temel becerilerini de geliştirmek adına köy enstitülerinden esinlenerek iki farklı yaklaşımı harmanlayarak bireyleri her anlamda geleceğe hazırlamaktadır. Ekol Koleji, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, kültürünü iyi tanıyan, kendi ayakları üzerinde durabilen, topluma faydalı, hayata dair temel becerileri gelişmiş bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Proje tabanlı eğitim modelini benimseyen Ekol Koleji, yabancı dil ağırlıklı eğitim vermektedir. Spor ve sanatı etkinliklerini eğitimin her alanında var ederek, tabiat derslerinde ağaçları tanıyıp, sosyal bilgiler dersinde ekşi mayadan ekmek yapmayı da öğrencileri ile deneyimlemektedirler. Ekol Koleji, bünyesinde bulunan robotik, TÜBİTAK ve Mühendislik, yüzme, tiyatro vb. kulüpler ile öğrencilerin ilgi alanlarını keşfederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi önemsemektedir.


Ekol Tabiat Koleji İndirimleri
Ekol Tabiat Koleji Yorumları
Devamını Gör
Ekol Tabiat Koleji'nde Eğitime Bakış
Ekol Tabiat Koleji Galeriler

Ekol Tabiat Koleji Kampüsleri

Ekol Tabiat Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Gürsu Ekol Tabiat Koleji Kampüsü
Bursa / Gürsu
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Ekol Tabiat Koleji İlkokulu, öğrencilerine verdiği eğitimlerde 16 kişilik sınıflarda hizmet vermekte olan özel eğit...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Ekol Tabiat Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum