fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Elçin Tün Koleji

Elçin Tün Koleji eğitim anlayışı, burs imkanları, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin! Kolej hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşın!

Elçin Tün Koleji'nde Eğitim

Elçin Tün Koleji İzmir’in Gaziemir ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını ilkokul kademesinden lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise fen lisesi ve anadolu lisesi türlerinde eğitim verilmektedir. Kurum eğitim alanında uzun yıllardır sahip olduğu tecrübesiyle öğrencilerini akademik anlamda en üst seviyelere taşımak adına çabalamaktadır.


Elçin Tün Eğitim Kurumları kurum içerisinde fiziksel imkanlarıyla öğrencilerinin eğitim sürecini desteklemeyi amaçlamaktadır. Kurumda öğrencilerin dikkatlerini dağıtmayacak şekilde dizayn edilmiş sınıflar, açık ve kapalı spor alanları, kütüphane, resim ve müzik gibi sanatsal aktiviteleri gerçekleştirmelerine yardımcı olacak atölyeler, eğitime destek olacak bilgisayar ve fen laboratuvarları öğrencilere sunulan fiziksel imkanlardan bazılarıdır.


Elçin Tün Koleji öncelikli hedeflerinden biri olarak öğrencilerin eğitim süreçlerini bütün olarak bir arada tutmaktadır. Öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde okulun yanında dershane ve özel ders gibi ekstra eğitimlerle yorulmaması adına Elçin Tün Koleji hepsini bir arada vermeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilere ihtiyaç duyacakları yoğun sınava hazırlık eğitimi kurum tarafından verilmektedir.


Elçin Tün Okulları 24 saat erişilebilir bir kurumdur. Özellikle sınava hazırlık süreçlerinde öğrenciler ders saatleri dışında ek ders ve etütlerden faydalanabilmektedir. Bunun yanında belirli aralıklarla öğrencilerin okulda kaldığı ve geç saatlere kadar süren kamplar gerçekleştirilmektedir. Böylelikle öğrenciler üniversiteye kadar aynı kurumun çatısı altında nitelikli ve tam bir eğitim alma fırsatı yakalamaktadır.


Elçin Tün Koleji eğitim kadrosu öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde oluşturulmuş durumdadır. Alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, belirli bir bilgi birikimine ve deneyime sahip, özverili eğitmenler kurumun eğitim kadrosunu oluşturmaktadır. Öğrenciler öğretmenlerle sağlıklı ve verimli ilişkiler kurarak eksik kaldıkları konularda ve durumlarda öğretmenlerinden destek alabilmektedir.


Elçin Tün Koleji öğrencilerini sadece akademik açıdan değil, aynı zamanda sosyal açıdan da geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilere çeşitli sosyal aktiviteleri gerçekleştirebilecekleri alanlar da tanınmaktadır. Müzik, sanat, spor gibi branşlarda öğrenciler ilgi ve yetenekleri doğrultusunda gelişim göstermektedir. Kurum aynı zamanda yabancı dil eğitimine de büyük önem vermektedir. Bu önem doğrultusunda kurumda birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimi ve ikinci yabancı dil olarak da Fransızca dil eğitimi vermektedir.

Elçin Tün Koleji Tanıtım Filmi
Elçin Tün Koleji İndirimleri
Elçin Tün Koleji Yorumları
Devamını Gör
Elçin Tün Koleji'nde Eğitim
Elçin Tün Koleji Tanıtım Filmi
Elçin Tün Koleji Galeriler

Elçin Tün Koleji Kampüsleri

Elçin Tün Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Elçin Tün Okulları Gaziemir Kampüsü
İzmir / Gaziemir
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Elçin Tün Anadolu Lisesi, teknoloji destekli eğitim vermektedir. Kurumun, yüz yüze eğitim saatleri 09.00 ile 17.00...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Elçin Tün Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum