fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

ELEV Okulları

ELEV Okulları hakkında merak edilen tüm bilgilere kolaylıkla ulaşın. ELEV Okulları fiyatlarını, bursluluk sınavı bilgilerini, veli yorumlarını ve adreslerini hemen inceleyin!

ELEV Okulları'nda Eğitim

ELEV Okulları, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, eğitim çalışmaları ilkokul ve ortaokul kademelerinde sürdürmektedir. Kurum 2015 senesinde eğitime başlayan Etiler kampüsünde sahip olduğu bilgi birikimi ve değerleriyle yükselen bir nesil yetiştirmeyi hedeflemektedir.


ELEV Okulları saygı, işbirliği, sorumluluk ve eşitlik ilkeleri üzerine kurulmuş bir eğitim kurumudur. Her bir değer, öğrencilerin eğitim süreçlerini en iyi seviyeye taşıyabilmek için kurumun ilkesi haline gelmektedir. Kurum tüm çocukların sevgi ve saygıyla yetiştiği, potansiyelini geliştirmek için desteklendiği ve yüksek kalite standartlarına sahip eğitimler aldığı bir okul olma vizyonuyla hareket etmektedir.


ELEV Okulları fiziksel olarak birçok imkanı öğrencilerine sunmaktadır. Geniş bir alan içerisinde kurulmuş olan kampüste öğrencilere yalnızca bir eğitim alanı değil, aynı zamanda bir yaşam alanı sunulmaktadır. Bu yaşam alanının açık ve kapalı alanları öğrencilerin güvenlikleri gözetilerek oluşturulmuştur. Açık alanlarda öğrencilerin güvenle vakit geçirebileceği oyun alanları bulunmaktadır. Kapalı alanlarda ise 3D film odası, sanat atölyesi, müzik odası, spor salonu, çok amaçlı konferans salonu, donanımlı bir kütüphane gibi çeşitli akademik ve sosyal imkanlar yer almaktadır.


ELEV Koleji eğitim kadrosuna büyük özen göstermektedir. Eğitim kadrosunu oluşturan öğretmenler alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, belirli bir bilgi birikimine sahip, öğrencilerle sağlıklı ve nitelikli iletişim kurabilen kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır. Bu eğitim kadrosu sayesinde öğrencilerin ders süreçleri sekteye uğramadan, verimli bir şekilde işlenmektedir.


ELEV Okulları bünyesinde işleyen bir rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulundurmaktadır. Bu servis öğrencilerin erken çocukluk döneminin oldukça önemli bir dönem olduğunun farkındalığıyla hareket etmektedir. Öğrencilerin birer birey olarak hayatlarına devam etmeleri adına gerekli olan becerileri kazanmaları için çaba gösterilmektedir.


ELEV Koleji eğitimde uluslararası standartları benimsemiş bir kurumdur. Bu standartları korumak adına öğrencilere nitelikli bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Kurumun İngilizce dil eğitimi Avrupa Dil Çerçevesi Programı dahilinde verilmektedir. Kurumda verilen dil eğitiminin nitelikli ve günlük yaşamda kullanılabilir olması adına İngilizce eğitimi çeşitli etkinliklerle desteklenmektedir. Dil gelişiminde eksikleri olan öğrencilerin bu eksiklerini kapatmak adına öğrencilere birebir destek programları uygulanmaktadır.

ELEV Okulları Tanıtım Filmi
ELEV Okulları İndirimleri
ELEV Okulları Yorumları
Devamını Gör
ELEV Okulları'nda Eğitim
ELEV Okulları Tanıtım Filmi
ELEV Okulları Galeriler
ELEV Okulları Yorumları

ELEV Okulları Kampüsleri

ELEV Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Elev Okulları Beşiktaş Kampüsü
İstanbul / Beşiktaş
comment-icon 10 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Elev Okulları İlkokulu Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumlarından biridir. Okul, öğrencilerine hem akademik hem de...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

ELEV Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum