fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Elma Koleji

Elma Koleji hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Okul eğitim seviyesi ve daha fazlası hakkında en iyi bilgilere kolayca göz atın.

Elma Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Elma Koleji Anaokullar

Elma Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Elma Koleji İlkokullar

Elma Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Elma Koleji Ortaokullar

Elma Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Elma Koleji Hakkında

  • Elma Koleji'nde Eğitim

ELMA KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Elma Koleji, iyi bir geleceğin oluşmasının temelinde kaliteli bir eğitim olduğunun bilincindedir. Kolej, temel hak olan eğitimi, öğrencilere yenilikçi yaklaşımlarla sunmayı hedeflemektedir. Elma Koleji, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, eğitim ve öğretim hayatını çağdaş altyapıyla sunan, evrensel standartlarda eğitim hizmeti sürdüren, Milli Eğitimin temel hedefleri doğrultusunda eğitim faktörünü öne çıkarmayı hedefleyen ve ülkede önde olan bir kurum olma yolunda ilerlemektedir.


Elma Koleji, öğrencilerinin sağlığına ve güvenliğine oldukça önem vermektedir. Öğrenci konusunda hassas olan okul, Sağlık Bakanlığı tarafından sürdürülen denetimler sonucunda temiz ve hijyenik bir yapıda bulunarak Beyaz Bayrak almaya hak kazanmıştır.


Elma Koleji ana sınıflarında öğrencilere yabancı dil eğitim programları sunmaktadır. Milli kültürlerden kopmadan branşında uzman eğitmenler eşliğinde sürdürülmektedir. Küçük yaşta atılan sağlam temellerle atılan eğitim programları öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini desteklemektedir. Öğrencilerin yaşı, bireysel farklılıkları ve sosyal çevre dikkate alınarak öğrenciler için özel eğitim programları oluşturulmaktadır. Elma Koleji verdiği eğitimle öğrencilerinin; öz güvenli, olumlu iletişim kurabilen, problem çözümü konusunda yetkin, sorumluluklarının farkında, toplumsal değerlere sahip bireyler olmalarını amaçlamaktadır.


Elma Koleji, verdiği eğitim hedeflerini gerçekleştirmek amacı ile alanında uzman olan eğitmenleri öğrencilerle buluşturmaktadır. Özel okul, bilgiye ulaşmanın kolaylığını, öğrenmeyi öğrenmenin yollarını, düşünme becerileri kazanımını, araştırma ve sağlıklı iletişim kurma gibi olguları öğrencilere kazandırmaktadır. Bununla birlikte öğrencilerin oluşturdukları projelerle, kendilerini ifade edebilme ve teknolojiyi doğru kullanabilme gibi imkanlar sağlamaktadır. Elma Koleji, öğrencilere sunduğu akademik eğitimle birlikte öğrencilerinin çok yönlü bireyler olmasını amaçlamaktadır. Öğrencilerinin aynı zamanda sosyal bireyler olmalarını hedefleyen Elma, onlara; tezhip, ebru, piyano, hat sanatı, folklor, uzak doğu sporları ve seramik gibi sanatsal eğitimler vermektedir.


Elma Koleji, öğrencilerini; çalışkan, başarılı, öz güvenli, saygın bireyler olarak yetiştirilmektedir. Öğrencilerinin başarılı üniversitelere gidebilmesi için çalışmalar düzenleyen Elma Koleji, ortaokul seviyesindeki öğrencileri için LGS çalışmalarını ağırlıklı olarak sürdürmektedir. Öğrencilerin bu eğitim döneminde sağlıklı bilinçlenmesi ve motivasyonlarını artırmak için Elma Koleji'nde geziler, akademik, sportif yarışmalar ve söyleşiler düzenlenmektedir. Küçük yaştan yabancı dil eğitimi alan öğrenciler bu dönemde de sarmal olarak dil edinimi programların dahil olmaktadır.


Elma Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Elma Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Elma Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum