fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Elma Koleji

Elma Koleji hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Okul eğitim seviyesi ve daha fazlası hakkında en iyi bilgilere kolayca göz atın.

Elma Koleji'nde Eğitim

ELMA KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Elma Koleji, iyi bir geleceğin oluşmasının temelinde kaliteli bir eğitim olduğunun bilincindedir. Kolej, temel hak olan eğitimi, öğrencilere yenilikçi yaklaşımlarla sunmayı hedeflemektedir. Elma Koleji, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, eğitim ve öğretim hayatını çağdaş altyapıyla sunan, evrensel standartlarda eğitim hizmeti sürdüren, Milli Eğitimin temel hedefleri doğrultusunda eğitim faktörünü öne çıkarmayı hedefleyen ve ülkede önde olan bir kurum olma yolunda ilerlemektedir.


Elma Koleji, öğrencilerinin sağlığına ve güvenliğine oldukça önem vermektedir. Öğrenci konusunda hassas olan okul, Sağlık Bakanlığı tarafından sürdürülen denetimler sonucunda temiz ve hijyenik bir yapıda bulunarak Beyaz Bayrak almaya hak kazanmıştır.


Elma Koleji ana sınıflarında öğrencilere yabancı dil eğitim programları sunmaktadır. Milli kültürlerden kopmadan branşında uzman eğitmenler eşliğinde sürdürülmektedir. Küçük yaşta atılan sağlam temellerle atılan eğitim programları öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini desteklemektedir. Öğrencilerin yaşı, bireysel farklılıkları ve sosyal çevre dikkate alınarak öğrenciler için özel eğitim programları oluşturulmaktadır. Elma Koleji verdiği eğitimle öğrencilerinin; öz güvenli, olumlu iletişim kurabilen, problem çözümü konusunda yetkin, sorumluluklarının farkında, toplumsal değerlere sahip bireyler olmalarını amaçlamaktadır.


Elma Koleji, verdiği eğitim hedeflerini gerçekleştirmek amacı ile alanında uzman olan eğitmenleri öğrencilerle buluşturmaktadır. Özel okul, bilgiye ulaşmanın kolaylığını, öğrenmeyi öğrenmenin yollarını, düşünme becerileri kazanımını, araştırma ve sağlıklı iletişim kurma gibi olguları öğrencilere kazandırmaktadır. Bununla birlikte öğrencilerin oluşturdukları projelerle, kendilerini ifade edebilme ve teknolojiyi doğru kullanabilme gibi imkanlar sağlamaktadır. Elma Koleji, öğrencilere sunduğu akademik eğitimle birlikte öğrencilerinin çok yönlü bireyler olmasını amaçlamaktadır. Öğrencilerinin aynı zamanda sosyal bireyler olmalarını hedefleyen Elma, onlara; tezhip, ebru, piyano, hat sanatı, folklor, uzak doğu sporları ve seramik gibi sanatsal eğitimler vermektedir.


Elma Koleji, öğrencilerini; çalışkan, başarılı, öz güvenli, saygın bireyler olarak yetiştirilmektedir. Öğrencilerinin başarılı üniversitelere gidebilmesi için çalışmalar düzenleyen Elma Koleji, ortaokul seviyesindeki öğrencileri için LGS çalışmalarını ağırlıklı olarak sürdürmektedir. Öğrencilerin bu eğitim döneminde sağlıklı bilinçlenmesi ve motivasyonlarını artırmak için Elma Koleji'nde geziler, akademik, sportif yarışmalar ve söyleşiler düzenlenmektedir. Küçük yaştan yabancı dil eğitimi alan öğrenciler bu dönemde de sarmal olarak dil edinimi programların dahil olmaktadır.


Elma Koleji Tanıtım Filmi
Elma Koleji İndirimleri
Elma Koleji Yorumları
Devamını Gör
Elma Koleji'nde Eğitim
Elma Koleji Tanıtım Filmi
Elma Koleji Galeriler
Elma Koleji Yorumları

Elma Koleji Kampüsleri

Elma Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Elma Koleji Pendik Kampüsü
İstanbul / Pendik
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Pendik Elma Koleji Anaokulu, İstanbul Pendik bölgesinde okul öncesi eğitimler vermektedir. Öğrencilerin kendi kültü...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Elma Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum