fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Emine Örnek Okulları

Emine Örnek Okulları hakkında detaylı bilgilere hemen ulaşın! Emine Örnek Okulları fiyat bilgilerine, fotoğraflarına ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşın.

Emine Örnek Okulları'nda Eğitim

Emine Örnek Eğitim Kurumları, Bursa’da bulunmaktadır. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve fen lisesi düzeylerinde eğitim vermektedir. Anaokulu seviyesinde Ataevler ve Bademli’de olmak üzere 2 şubesi bulunmaktadır. Her sabah öğrencilerin bir yuva sıcaklığında güler yüzle karşılandığı bir okuldur. Eğitim hayatlarının ilk adımlarını sağlam atmalarına yol gösterici olmayı amaçlayan, eğitim liderlerinin yol gösterdiği bir kurumdur. Öğrencilerin en doğru bilgiye rahat ulaşmalarını sağlamak adına büyük bir alana kurulan kütüphanesinde binlerce farklı yayın ve eserle kitap okuma alışkanlığı kazandırmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda sahip olduğu Avrupa standartlarındaki spor kulübünde; kapalı spor salonu, olimpik yüzme havuzu, fitness center, sauna, özel buhar odası ve sağlık ünitesi bulunmaktadır.


Emine Örnek Eğitim Kurumları’nda akıl oyunları atölyesiyle öğrencilere kendi potansiyellerini göstererek, aklın sınırlarını genişleten bir alan sunulmaktadır. Öğrencilerinin kendi zeka ve akıl oyunlarını geliştirdiği robotik kodlama atölyesinde, analitik düşünme alt yapısıyla çok yönlü bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Her türlü sağlık kuralına özen gösterilen, sağlıklı birer birey olmaları için özel olarak hazırlanan, gıda mühendisleri tarafından onaylanan yemeklerin ikram edildiği, yemekhane hizmeti sunmaktadır.


Emine Örnek Eğitim Kurumları’nda her biri 50m2'den oluşan dijital tahta ve akıllı öğretmen ilkesiyle çeşitli donanıma sahip 21. yüzyıl becerilerini bütünsel olarak uygulayan bir eğitim kurumudur. Bu okul, geleceğe katkı sağlayan velileriyle güçlü okul, güçlü aile ve güçlü çocuklar yetiştirmek amacıyla düzenli olarak ailelerle iletişimde olmaktadır. Öğrencilerine birebir konu anlatımı ve tek başına etüt imkanı sağlayan ofislerin olduğu bir kurumdur.


Öğrencilerinin spora önem veren, öğretmenleriyle nota solfej derslerine öncelik veren ve kendi şarkılarını besteleyerek konserler düzenleyen, özgün resim yapabilen ve sergiler düzenleyen çok yönlü öğrencilerin yetiştirildiği bir kurumdur. Emine Örnek Eğitim Kurumları, yaşayarak ve eğlenerek öğrenmeyi temel alan drama etkinliklerini hazırlayan ve bu etkinlikleri ailelere sunarak onlara gurur yaşatan bir kurumdur.


EMİNE ÖRNEK EĞİTİM KURUMLARI ANAOKULLARI

Emine Örnek Eğitim Kurumları Anaokulları, Modern imkanlarla donatılan binasında Ataevler ve Bademli’de bulunmaktadır. Bursa halkının hizmetindedir. Ferah ve aydınlık dersliklerden oluşan okulumuz 3,4 ve 5 yaş gruplarına eğitim vermektedir. Her sınıf için kontenjan 15 ile 20 arasındadır. Sınıflar, milli eğitim bakanlığı okul öncesi eğitim programı doğrultusunda hazırlanarak öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak araç ve gereçlerle donatılmıştır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi çayı ve meyve ikramları organik ve sağlıklı beslenmeye dikkat edilerek çocukların gelişimi için özenle hazırlanmaktadır. Okulda kullanılan materyallerin güvenli, sağlıklı ve dünya standartlarına uygun olmasına azami dikkat edilmekte. oyunlar bilinçle ve seçilmektedir. Program dahilinde her yaş grubuna uygun İngilizce drama zeka ve akıl oyunları dersleri işlenmekte, sosyal etkinlikler, sanat ve spor aktiviteleri, sıra dışı düşünme becerileriyle fen ve doğa etkinlikleri yapılmaktadır.


Emine Örnek Eğitim Kurumları Anaokulları’nda çocuklar öğretmenlerinin hazırlamış oldukları günlük akış planı doğrultusunda güne başlama zamanı ile günlerini planlayarak eğitim almaktadır. Gün içinde; evcilik, müzik, kukla, kitap, sanat, masa oyunları, fen ve blok dersleri yapılmaktadır. Daha sonra bahçede öğretmenler ile birlikte küçük grupla halinde oyun oynanmaktadır.
Emine Örnek Eğitim Kurumları Anaokulları, çocukların fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimini önemsemekte ve tüm bu yetkinlikleri geliştirebileceği yüzme dersleri yapılmaktadır. Emine Örnek Eğitim Kurumları Anaokulları, öğrencileri için servis imkanı sağlamakta ve güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamaktadır. Öğrenciler kapının önünden alınarak dönüşte tekrar kapının önüne kadar bırakılır.


EMİNE ÖRNEK EĞİTİM KURUMLARI İLKOKULU

Emine Örnek Eğitim Kurumları İlkokulu, öğrencilerin okula ilk başladığı evrede, adaptasyon sürecinin en rahat geçtiği kurumlardan biridir. Öğrencilerini sevgiyle karşılayan; öğretmenler, yönetim kadrosu ve okul çalışanlarıyla bu kurum, öğrencilere ikinci bir yuva olmaktadır. Emine Örnek Eğitim Kurumları İlkokulu, Bursa’nın Mudanya ilçesinde hizmet vermektedir. Okul, teknolojiye ayak uyduran, modern, çağdaş, üretken, yaratıcı ve sürekli kendini yenileyen bireyler yetiştirmektedir.


Yabancı dil eğitimine önem veren bu kurum, öğrencilere yabancı dil etkinliklerini karşılıklı diyaloglar, tiyatro ve dramalar ile aktarmaktadır. Yabancı dil eğitimini ezberden vermeyerek veya sadece gramer yapılarını öğreterek yeterli olmayan bir eğitimden uzak; konuşma ağırlıklı, İngilizce duyduğunu yazabilen, İngilizceyi hayatın içinden gören bireyler yetiştirmektedir.


Emine Örnek Eğitim Kurumları İlkokulu, öğrencilerinin gelişim çağında olduğunun bilince olarak onların fiziksel, zihinsel, bilişsel ve duygusal gelişimlerini takip etmektedir. Öğrencilerin gelişimleri psikolojik danışman ve rehberlik öğretmenleri tarafından düzenli aralıklarla gözlemlenmekte ve öğrencinin konsantrasyon bozukluğu, odaklanamama veya kişisel problemler gibi sorunları varsa bunlar öğrenci tarafından içselleştirilmeden çözüm aranmaktadır. Okulda çeşitli spor faaliyetleri, turnuvalar, sanatsal faaliyetler, bilimsel çalışmalar, yetenek geliştirme programları, kültürel gezilere ve bilimsel aktivitelere yer verilmektedir.


EMİNE ÖRNEK EĞİTİM KURUMLARI ORTAOKULU

Emine Örnek Eğitim Kurumları Ortaokulu, 1998 yılından bu yana eğitim - öğretim hizmetlerini sürdüren, şehit gürültüsünden ve karmaşasından uzakta kurulmuştur. Köklü bir eğitim geçmişi olan ve eğitimde kalitenin adresi olan bu kurum, evrensel değerler önderliğinde Atatürk ilkeleriyle bütünleşen milli ve manevi değerlerine bağlı çağdaş bireyler yetiştirme anlayışını benimsemektedir. Emine Örnek Eğitim Kurumları Ortaokulu, öğretmenleri ve çalışanları; yarının teminatı olan öğrencilerin geleceği için önemli rol oynayan bu dönemlerini en iyi, en güvenli, en başarılı şekilde geçirmeleri için azimli ve istikrarlı bir şekilde çalışmaktadır.


Emine Örnek Eğitim Kurumları Ortaokulu, çocukları ve gençleri ilgi alanları ve kabiliyetlerine göre yetiştirerek onların üreten, düşünen, sorgulayan bireyler olarak hayata atılabilmeleri amacı ve sorumluluğuyla eğitim vermektedir. Uzman kadrosuyla öğrencilere sıcak bir aile ortamı sunulmaktadır. Emine Örnek Eğitim Kurumları Ortaokulu, öğrencilerini akademik olarak güçlü bir eğitimle bir sonraki eğitim hayatına hazırlamaktadır. Ulusal ve uluslararası sınavlarda başarılı olacak şekilde yetiştirmektedir. Öğrenciler düzenli olarak yapılan deneme sınavlarıyla bir üst eğitim seviyesine hazırlanırken, yapılan sınav sonuçlarına göre öğrencilerin eksiklikleri belirlenir, birebir ve grup etütleri ile desteklenmektedir. Emine Örnek Eğitim Kurumları Ortaokulu’nun amaçlarından biri de akademik olarak öğrencileri günlük hayatta kullanabilmeleridir. Buradan yola çıkarak, bu kurum, yabancı dilde çığır açacak bir eğitimle yabancı dili öğrencilerin gündelik hayatına geçirmektedir.


EMİNE ÖRNEK EĞİTİM KURUMLARI FEN LİSESİ

1998 yılında kapılarını açan Emine Örnek Eğitim Kurumları Fen Lisesi, fen bilimleri ve matematik alanında söz sahibi olacak, sosyal ve kültürel alanda kendini geliştirmiş, üretken ve nitelikli bilim insanlarının yetiştirilmesi amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana üniversite sınavı başarılarında sürekli bir ivme kazanarak ilerlemektedir. Kapalı spor salonu, halı sahası, basketbol sahası oyun ve spor alanlarıyla öğrencilerin sportif ve sosyal yönden kendini geliştirmeye imkan sağlayan Emine Örnek Eğitim Kurumları Fen Lisesi, çeşitli spor müsabakalarına katılmaktadır.


Yazılım ve robotik dersleri verilen bu kurumda; öğrencilerin problem çözme becerisi, analitik düşünme yeteneği, üretkenlik ve üç boyutlu düşünme becerisi kazanması amaçlanmaktadır. Sahip olduğu teknolojik ve fiziki imkanlar ile donanımlı ve üniversite sınavına hazır bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bu kurum, birçok bilimsel çalışmaya katılmakta ve başarılar elde etmektedir. Son teknolojiyle donatılmış sınıflarında ve laboratuvarlarında öğrencilerin sahip olduğu teorik bilgiler pratiğe dönüştürmektedir. Emine Örnek Eğitim Kurumları Fen Lisesi, geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek için yüksek hedefleri olan öğrenciler yaratmaktadır.

Emine Örnek Okulları Tanıtım Filmi
Emine Örnek Okulları İndirimleri
Emine Örnek Okulları Yorumları
Devamını Gör
Emine Örnek Okulları'nda Eğitim
Emine Örnek Okulları Tanıtım Filmi
Emine Örnek Okulları Galeriler

Emine Örnek Okulları Kampüsleri

Emine Örnek Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Nilüfer Emine Örnek Ataevler Anaokulu Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Emine Örnek Ataevler Anaokulu, Nilüfer Ataevler bölgesinde eğitim vermekte olan özel okul öncesi eğitim kurumudur....
Emine Örnek Okulları Mudanya Kampüsü
Bursa / Mudanya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Emine Örnek Okulları Ortaokulu, öğrencilerine verdiği eğitimler dahilinde çok yönlü şekilde gelişimler kazandırmak...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Emine Örnek Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum