fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

En Koleji

En Koleji hakkında tüm bilgilere, kampüslere, her seviye okula hızlıca ulaşın. En Koleji fiyat, bursluluk ve daha fazlasına hemen ulaşın!

En Koleji'nde Eğitime Bakış

2017 yılından bu yana eğitim öğretim veren En Koleji, 21. Yüzyıl düzeyinde bir eğitim verirken öğrencilerine ilgi ve özen veren, özgüvenli, sosyal, kültür ve sanatla iç içe, çağdaş bireyler yetiştiren bir eğitim modeli sunmaktadır. Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında, milli değerlerini benimseyen iyi vatandaşlar yetiştirirken, ulusal ve uluslararası değerlerle donanmış, özgüvenli, sorumluluk sahibi, yaratıcı, insana ve topluma saygılı lider bireyler olarak hayata hazırlamaktadır. En Koleji, öğrencilerin uygulamalı eğitimler almasını destekleyerek onların yaparak-yaşayarak öğrenmelerinde aktif rol almaktadır. Kurum, uzman öğretmenler eşliğinde sürdürülen eğitim modelleri ile ayrıcalıklı bir öğrenim ortamı hazırlamaktadır. Sarmal bir düzen içerisinde sürdürülen eğitim, her geçen kademede öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sunmaktadır. Kurum, düzenlediği gezi ve aktivide programları ile öğrencilerin hem kültürel hem de bilimsel alanlarda gelişimine olanak sağlamaktadır.


En Koleji anaokulu eğitiminde öğrencilerin temel beceri gelişimine yönelik faaliyet programları oluşturmaktadır. ENKids anaokulunda, öğrencilerin küçük yaştan itibaren yabancı dil eğitimi alması sağlanmaktadır. Kurum, öğrencilere yalnızca tek bir yabancı dilde değil, iki farklı yabancı dil ve bir ana dil olmak şartıyla üç farklı dil eğitimi hizmeti sunmaktadır. En Koleji okul öncesinde öğrencilere kavramları hem Almanca hem de İngilizce dilleri ile aktarmaktadır. Okul, öğrencilerin özgüvene sahip, donanımlı, farklı bakış açıları bulunan, mutlu bireyler olmalarını desteklemek adına eğitim programlarını bu çerçeve üzerinde yoğunlaştırmaktadır. Dünya dili olarak kabul edilen İngilizceyi profesyonel ve etkin biçimde kullanabilecek donanıma sahip kişiler yetiştirmek adına En Koleji, temellerini okul öncesinde atmaktadır. Dil öğrenme etkinlikleri öğrencilere eğlence, etkin katılım ve disiplin üçgeni içerisinde uygulanmaktadır. Aynı zamanda anaokulu içerisinde aktivite kulüpleri de bulunmaktadır. En Koleji Çılgın Mucitler ve Roben Kulübünü oluşturarak öğrencilerin temel problem çözme ve sistem kurma becerilerinin geliştirilmesini desteklemektedir.


En Koleji, öğrencilerin teknolojiyi etkin ve doğru kullanabilmesini desteklemek adına rehberlik eğitimi sağlamaktadır. Küçük yaştan itibaren öğrencilere sunulan eğitimin içeriğinde STEM yaklaşımı da yer almaktadır. Okul öncesinden lise son sınıfa kadar öğrencilere teknolojik eğitim ortamlarında etkili eğitim hizmeti verilmektedir. Bilgisayarsız kodlama ile başlayan eğitim serüveni kod yazma etkinlikleri ile devam ettirilmektedir. En Koleji, laboratuvar ortamında öğrencilerin kendi deneylerini yapmalarını desteklemektedir. Böylelikle öğrencilerin özgüven gelişimi de desteklenmektedir.


En Koleji ilkokul seviyesinden itibaren daha çok akademik ağırlıklı bir eğitim hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Kurumun oluşturduğu akademik yapı ile öğrencilerin basamak basamak öğrenmesi amaçlanmaktadır. Branşlarında donanımlı ve uzman öğretmenlerle birlikte kaliteli eğitim hizmeti sunan kurum, öğrencilere belirli testler yaparak eğitimdeki başarısını sağlamlaştırmaktadır. Öğrenciler, ilkokul kademesinden itibaren yoğun bir yabancı dil eğitimi programına dahil olmaktadır. Böylelikle öğrencilerin dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerinin gelişimi desteklenmektedir. En Koleji ortaokul kademesinde ise bu eğitim artarak devam etmektedir. EN Okulları, öğrencilerin ilerlediği her basamakta onlarla beraber bulunmakta ve onlara gereken ilgiyi sağlamaktadır. Öğrencilerin sosyal, kültürel, psikolojik ve akademik destekler almasında yardımcı olmaktadır.


En Koleji lise düzeyinde öğrencilerin hedeflerine birer adım daha yaklaşmasında aktif rol oynamaktadır. Öğrencilerin girecekleri sınavlara hazırlanmasını destekleyerek dönem içerisinde etüt ve kurs eğitimleri de verebilmektedir. Öğrencilerin pratik yaparak planlı biçimde hazırlanmasını desteklemektedir. Kurum, öğrencilerin problem çözme becerilerini geliştirerek onların yaratıcılıklarını artırmaktadır.

En Koleji Tanıtım Filmi
En Koleji İndirimleri
En Koleji Yorumları
Devamını Gör
En Koleji'nde Eğitime Bakış
En Koleji Tanıtım Filmi
En Koleji Galeriler

En Koleji Kampüsleri

En Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

İzmir Düşünür Koleji Buca Kampüsü
İzmir / Buca
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel İzmir Düşünür Koleji Anaokulu, kültürlü ve yetenekli bireyler yetiştirmek amacıyla Buca’da hizmet vermektedir. Öğre...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

En Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum