fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Enerji Koleji

Enerji Koleji hakkında tüm bilgilere, kampüslere, her seviye okula hızlıca ulaşın. Enerji Koleji fiyat, bursluluk ve daha fazlasına hemen ulaşın!

Enerji Koleji'nde Eğitime Bakış

Enerji Koleji, ülkemizin ve dünyanın geleceğini şekillendiren bireyleri yetiştirmeyi amaçlayan seçkin bir eğitim kurumudur. Enerji Koleji’nin amacı, ahlaki ve kültürel değerlerine önem veren, evrensel düşünen, küresel farkındalığa sahip, analitik düşünebilen, bilgili ve becerikli, yenilikçi, sorumlu, özgüvenli, mutlu bireyler yetiştirmektir. Öğrencilerin hevesle katılım sağladığı, farklılıklarının göz ardı edilmediği, yaratıcı fikir ve projelerin üretildiği, araştırma ve uygulamaya dayalı eğitim anlayışının benimsendiği; gençlerin ilgi, istek ve motivasyonunun yüksek olduğu bir eğitim ortamı sunabilmek Enerji Koleji’nin gururudur. Enerji Koleji dünyada eşi benzeri olmayan 8G eğitim programını Türkiye’de yürüten tek eğitim kurumudur. 8G programı kapsamında samimiyet, kararlılık, ehliyet ve inanç unsurlarını ele alan bir vizyon; sağduyulu, farkındalığa sahip bireyleri yetiştirmeyi amaçlayan bir vizyon; kuşatıcı, kucaklayıcı ve sürdürülebilir bir eğitim yaklaşımı; liderlik, bilimsellik, yenilikçilik ve güvenilirlik ilkelerinden oluşan kurumsal değerler; “Yeniden güçlü evrensel eğitim.” sloganı ile tanımlanan bir felsefe benimsenmektedir.


Enerji Koleji Anaokulu

Enerji Koleji Anaokulu, çocukların kalıcı davranışlarını edindikleri dönemde onların geleceklerini şekillendirmeyi amaçlayan bir eğitim kurumudur. Bu dönemi çocuklara sevgi, saygı ve ilgi gördükleri bir ortamda geçirmelerini sağlamak Enerji Anaokulu için çok önemlidir. Enerji Koleji Anaokulu, eğitimin temeline oyunu koymaktadır. Bu temelin üstüne sürekli güncellenen bir akademik program ve sevgi dolu uzman eğitmenler ile benzersiz bir okul öncesi eğitim deneyimi inşa edilmektedir. Enerji Koleji Anaokulu; öğrenciyi, veliyi ve öğretmeni bir bütün olarak ele almaktadır. Bu bağlamda yönetim sürekli veliler ile iletişim halindedir. Düzenli olarak öğrencilerin gelişimleri takip edilmekte ve velilere bilgilendirme yapılmaktadır. Enerji Koleji Anaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen müfredatın yanı sıra çeşitli branş dersler sunmaktadır. Bunlar İngilizce, drama, müzik, proje tabanlı eğitim, satranç, yaratıcı düşünme ve problem çözme çalışma çalışmalarıdır. Bu branş dersler sayesinde çocukların bireysel kimliği kuvvetlenmekte, yetenekleri keşfedilmekte ve geliştirilmektedir. Enerji Çocuk Anaokulu için en büyük hedef Kur’an-ı Kerim’i kendine rehber sayan, peygamberimizin sünnetlerine uyan, imanlı, ahlaklı bireyler yetiştirmektir. Bu bağlamda birçok manevi eğitim fırsatları bulunmaktadır. Kur’an-ı Kerim eğitimi, toplu ders, sure ezberi, tecvid eğitimi, drama ile Kur’an-ı Kerim eğitimi ve birebir eğitim Enerji Koleji Anaokulu’nda sunulmaktadır.


Enerji Koleji İlkokulu

Enerji Koleji İlkokulu, öğrencilerin ilk akademik deneyimi olan bu evrede temel akademik bilgileri aktarmak için her öğrencinin farklılıklarını göz önünde bulundururken yenilikçi, zevk getiren öğretim metotları kullanmaktadır. Tecrübeli eğitim kadrosu ile Enerji Koleji İlkokulu öğrencilere bu metotlarda en iyi şekilde eğitim sağlamaktadır. Öğrenci takip sistemi ile her öğrencinin akademik ilerlemesi takip edilmekte ve velilere bilgilendirme yapılmaktadır. Böylece her adımda gerekli ilgi ve destek ile öğrenciler akademik başarılara imza atacaktır. Ayrıca hafta içi ve hafta sonu etüt programları sayesinde öğrencilere üst düzey destek de sağlanabilmektedir. Enerji Koleji İlkokulu, yabancı dil olarak İngilizce ve Arapça dersleri sunmaktadır. Amerika’da eğitim görmüş dil öğretmenleri sayesinde çocuklara kritik dil yetenekleri kazandırılmaktadır.


Enerji Koleji Ortaokulu

Enerji Koleji Ortaokulu, çocukluktan erginliğe geçiş sürecinde olan öğrencilere en iyi kişisel gelişimi, eğitimi ve sınav hazırlığını sağlamayı hedefleyen bir eğitim kurumudur. Enerji Koleji Ortaokulu üç Doğru’ya dayanan bir felsefe ile hareket etmektedir. Doğru eğitim, Doğru ölçek, Doğru öğretmen. Doğru eğitim ortaokul eğitiminin her aşamasında, her unsurunda bulunmalıdır. Sıkı bir akademik program ve etüt dersleri sayesinde öğrencilere en doğru eğitim Enerji Koleji Ortaokulu’nda sağlanmaktadır. Doğru ölçek, öğrencilerin yeteneklerini ve geliştirilmesi gereken noktaları belirlemeye yaramaktadır. Öğretici takip sistemi sayesinde her öğrenciye doğru ölçek sağlanmaktadır. Doğru öğretmen ise hem eğitim ve rehber sağlayan kişi olarak çok önemlidir. Hem okulun rehberlik hizmetlerini sunan personel hem de eğitmenler Enerji Koleji Ortaokulu’nun doğru öğretmen kadrosunu oluşturmaktadır.

Enerji Koleji İndirimleri
Enerji Koleji Yorumları
Devamını Gör
Enerji Koleji'nde Eğitime Bakış
Enerji Koleji Galeriler

Enerji Koleji Kampüsleri

Enerji Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Muratpaşa Enerji Koleji Kampüsü
Antalya / Muratpaşa
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Muratpaşa Enerji Koleji İlkokulu, güçlü eğitim içeriği ile ülke ve dünya geleceğine yön veren bireyler yetiştirmek...
Kepez Enerji Koleji Anaokulu Kampüsü
Antalya / Kepez
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Kepez Enerji Koleji Anaokulu, eğitimde 8g modeli ile öğrencilerinin her açıdan gelişimini destekleyerek onların baş...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Enerji Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum