fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Envar Okulları

Envar Okulları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere hızlıca göz atın. Envar Okulları; eğitim ücretlerine, fiziksel olanaklarına, iletişim bilgilerine ulaşın.

Envar Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Envar Okulları Anaokullar

Envar Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Envar Okulları İlkokullar

Envar Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Envar Okulları Ortaokullar

Envar Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Envar Okulları Liseler

Envar Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Envar Okulları Hakkında

  • Envar Okulları'nda Eğitime Bakış
  • Envar Okulları Tanıtım Filmi

ENVAR'DAN EĞİTİME

1996 yılında ilk olarak ilk öğretim binasını kurarak eğitim hayatına başlayan Envar Okulları daha sonrasında Envar Anadolu Lisesini 2000 senesinde, Envar Fen Lisesini 2006 senesinde öğrenci hizmetine açarak Türk Eğitiminin öncü kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir. Anaokulundan lise dönemine kadar tamamlayıcı hizmet vermekte olan kurumda öğrenciler birer dünya vatandaşı olmak üzere yetiştirilmektedir. Belirli kriterleri göz önünde bulundurarak öğrencileri bünyesine kabul eden Envar Okulları öğrencilerinin başarılı bireyler olmaları için çalışmalarını devam ettirmektedir.


Envar Okulları, akademik başarılarının yanı sıra, manevi, kültürel ve milli değerlere önem ve öncelik göstererek Antalya bölgesinde bilinir ve kaliteli eğitimin ilk adresi olmaktadır. Gelişen ve değişen dünya düzenini yakından takip ederek yenilikçi eğitim anlayışını öğrenci hizmetine sunmaktadır. Öğrencilerine çağın gereksinimlerini kazandırmayı hedeflemekte olan kurum, son derece teknolojik materyallerle donatılmış eğitim ortamlarını öğrenci hizmetine sunmaktadır. Alanında uzman deneyimli öğretmenlerle eğitim hizmeti sağlamakta olan Envar Okulları öğrencilerinin eksiksiz olarak bilinçlendirilmesini ve birer dünya vatandaşı olmalarını amaçlamaktadır.


Özel Envar Okulları, eğitim yaklaşımını 4/4'lük eğitim modeli olarak adlandırmaktadır. Bu yaklaşım 4 temel esastan oluşmaktadır.

  • Akademik Başarı
  • İyi Bir Yabancı Dil
  • Beceri Eğitimi
  • Karakter Eğitimi
Şeklinde olan bu eğitim modeli ile öğrencilerini eksiksiz ve çok yönlü geliştirmeyi kendilerine ilke edinmektedir. Akademik eğitim sayesinde öğrencilerin ilgi alanlarına göre seçtiği üniversitelerin kapılarını açmalarına olanak sağlamaktadır.


Gelişen ve kürselleşen dünyada uluslararası standartlarda eğitim veren Envar Okulları, öğrencilerine dört tane temel dil becerisi kazandırmayı hedeflemektedir. Öğrencilerin iyi bir yabancı dil eğitimi alabilmeleri için onlara Rusça, Arapça ve Almancayı ikinci dil olarak seçeneklendirmektedir. İngilizce dilini aktif ve etkin olarak yazabilen, anlayabilen, konuşabilen bireyleri bünyesinde yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Envar Okulları, öğrencilerinin hayat boyu kullanabilecekleri günlük becerileri öğrencilerine aktarmayı beceri eğitimi programları ile sağlamayı hedeflemektedir. Bu eğitimde öğrenciler problem çözme, araştırma, sorumluluk alma, girişimci olma ve kendini yönetmeyi öğretmektedir.


Özel okulun sunduğu karakter eğitimi programları ile öğrenciler; inançlarına bağlı, millet ve vatanını seven, ailesine-insanlığa ve çevreye saygılı, ahlaklı, çalışkan, dürüst ve barışçıl bireyler olarak yetiştirilmektedir. Envar Okulları'nda öğrenciler edep, bilinç, düşünme ve duygu eğitimi de almaktadır.


Özel Envar Okulları öğrencilerin zihinsel ve fiziksel gelişimlerini çok yönlü olarak geliştirmek amacı ile onlara çeşitli spor, sanat ve sosyal faaliyetler oluşturmaktadır. Düzenlenen etkinliklerle öğrencilere sunulan eğitim programları desteklenerek tamamlayıcı bir öğrenim ortamı hazırlamaktadır. Envar Okulları'nda hafta sonları ücretsiz olarak hazırlanan sportif ve sanatsal faaliyetler onların zihnini rahatlatmaktadır. Aynı zamanda öğrencilere öğrenim boyunca il içi/dışı geziler düzenleyerek onların farklılıklarını artırmayı amaçlamaktadır.


Envar Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Envar Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Envar Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Envar Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum