fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Erenköy Koleji

Erenköy Koleji ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere hemen göz atın. Erenköy Koleji fiyatlarına, fotoğraflarına ve bursluluk bilgilerine kolayca ulaşın.

Erenköy Koleji'nde Eğitim

Erenköy Koleji, hayata ve geleceğe donanımlı, sorumlu ve bilinçli bireyler kazandırmak amacıyla eğitime başlamıştır. Güçlü akademik kadrosuyla birlikte ne istediğini bilen ve hedefleri olan kişiler yetiştirmektedir. Eğitim alanındaki tecrübesini günümüz teknolojisiyle harmanlayarak çok yönlü bir hizmet sağlamaktadır. Erenköy Koleji'nde Milli Eğitim Bakanlığı eğitim müfredatı çerçevesinde oluşturulan eğitim programlarıyla ayrıcalıklı öğrenim programları oluşturulmaktadır. Alan dersi eğitimi verilerek öğrencilerin ilgili alanlarda etkili donanıma sahip bireyler olmaları desteklenmektedir. Erenköy Koleji, Bireysel Eğitim Koçluğu hizmeti sağlayarak öğrencilerin akademik, psikolojik ve sosyal destek alabilmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerle birebir ilgilenerek onların ilgili yetenekli ve başarılı olduğu alanlarda ilerlemeleri desteklenmektedir. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda aktif eğitim modelleri Erenköy Koleji'nde uygulanmaktadır. Çağın gerekliliklerine uygun, modern eğitim binalarında öğrencilerin her noktadan gelişimini destekleyerek nitelikli bireyleri topluma kazandırmaktadır.


Erenköy Koleji, sınıflardaki maksimum öğrenci sayısını 12 ile sınırlandırarak butik bir eğitim vermektedir. Öğrencilerle yakından ilgilenebilme imkanı sağlayarak onların gelişimini her noktadan ele alabilmektedir. Öğrenci merkezli eğitim yaklaşımları ile öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun öğrenim hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak kişiye özgü yaklaşımlar düzenlemektedir. Öğrencilerin akademik seviyelerini takip eden bir portfolyo oluşturulmaktadır. Akademik alanda sayısal, sözel ve çağın ihtiyaçlarından olan yabancı dil becerileri de öğrencilere kazandırılmaktadır. Öğrenci gelişimi konusunda hassas olan Erenköy Eğitim Kurumları, öğrencilerinin aileleri ile kaliteli zaman geçirebilmeleri adına ödev vermemektedir. Öğrenci gelişiminde etken olan aile ile geçirilen zaman konusunda araştırmalar yaparak öğrencilerinin "Yaşayan Okul" sistemine dahil olmasını desteklemektedir. Eve ödev vermeyerek öğrencilerin aileleri ile kaliteli zaman geçirebilmesine ön ayak olmaktadır. Öğrencilere çeşitli deneme sınavları ve testler uygulayarak onların eksiklerini çeşitli etüt ve kurslarla tamamlamaktadır.


Erenköy Koleji Anaokulu

Erenköy Anaokulu, küçük yaştaki öğrencilerin içlerinde var olan potansiyellerini zirveye çıkarmakta yardımcı olmaktadır. Öğrencilerin yaparak-yaşayarak öğrenmelerini sağlamakla birlikte bilişsel gelişimlerini de desteklemektedir. Öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış eğitim ortamlarında kapsamlı bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Okul öncesi eğitim dönemi yaşam boyu öğrenimin başlangıç seviyesi niteliğindedir. Öğrencilerin kişilik yapıları ve hayata bakış açısı bu dönemde şekillenmektedir. Erenköy Koleji Anaokulu, öğrencilerinin gelişimlerini her noktadan destekleyerek nitelikli bireyler olmalarındaki temel eğitimi vermektedir. Her öğrenci bir birey olarak kabul edilmektedir. Böylelikle sunulan eğitim öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek gerçekleştirilmektedir. Güncel bilgilerle öğrencilerin eğitim alanındaki eksikliklerini kapatarak onlara ayrıcalıklı eğitim modelleri uygulanmaktadır. Erenköy Koleji, okul öncesi eğitimde tüm dünyada geçerli olan anaokulu eğitim yaklaşımlarını uygulamaktadır.


Erenköy Koleji Anaokulu, öğrencilerinin 5 temel gelişim alanını destekleyerek onları etkili biçimde ilkokul seviyesine hazırlamaktadır. Kurum öğrencilerini sosyal, bilişsel, dil, öz bakım ve zihinsel gelişimlerini her noktadan desteklemektedir. Öğrencilerin etkili bir biçimde iletişim kurabilmelerini sağlamak adına gerekli beceri eğitimleri verilmektedir. Çeşitli oyunlar, tekerlemeler ve aktivitelerle onların dil bilgisel gelişimlerini de desteklemektedir. Okul öncesinde yabancı dil eğitimi vererek ilkokul seviyesinden itibaren eğitimi yaşama entegre etme çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Değerler, beceriler ve davranışlar konusunda öğrencilerin gelişimlerini destekleyerek kapsamlı bir öğrenim hizmeti sunmaktadır. Uluslararası mecralarda varlığını ve kalitesini koruyan eğitim modelleriyle birlikte ayrıcalıklı çalışmalar oluşturmaktadır. Anasınıfı seviyesinde öğrencilere ilkokul adaptasyonu kazandırmak adına programlarını güncellemektedir. Okuma-yazmaya hazırlık çalışmaları oluşturarak öğrencilerin ilkokul seviyesinde zorluk çekmemeleri sağlanmaktadır.


Erenköy Koleji İlkokulu

Erenköy Koleji İlkokulu, öğrencilerinin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Çoklu zeka anlayışı doğrultusunda oluşturulan eğitim programları MEB müfredatı çerçevesinde şekillendirilerek öğrencilere sunulmaktadır. Alanlarında donanımlı ve güçlü eğitmen kadrosuyla kalıcı bir eğitim sunmaktadır. Özgüveni gelişmiş, sosyal alanlarda yetkinliklere sahip bireyleri hayata hazırlamak adına kapsamlı bir süreç oluşturmaktadır. Öğrencilerin derslere katılımını artırmak adına interaktif bir ortam oluşturulmaktadır. Her öğrencinin söz alması sağlanarak kendisini net ifade edebilmesi sağlanmaktadır. Öğrencilerin kendilerini iyi hissettikleri alanlarda bulunmasını desteklemek adına gelişimleri yakından takip edilmektedir. Erenköy Koleji İlkokulu, öğrencilerinin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlarda ilerlemelerini sağlamaktadır. Bunun oluşumunu sağlamak adına çeşitli faaliyet, aktivite ve etkinlikler düzenlemektedir. Öğrencilerin planlı çalışmalarını destekleyerek bir üst eğitim seviyesine hazır hale gelmesini sağlamaktadır.


Erenköy Koleji Ortaokulu

Erenköy Koleji Ortaokulu, MEB müfredatı doğrultusunda oluşturduğu modern eğitim programları ile kalıcı bir eğitim sunmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek onların nitelikli bireyler olmalarını hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda öğrenci merkezli eğitim yaklaşımları beraberinde etkili bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Öğrencilerin esnek düşünebilmelerini, bakış açılarını genişletebilmelerini ve özgün çalışmalar ortaya koyabilmelerini desteklemek adına çok yönlü modeller uygulamaktadır. Alanlarında donanımlı ve uzman akademik kadrosuyla beraber etkili bir öğrenim süreci yaşatmaktadır. Öğrencilerin liseye geçiş aşaması olarak nitelendirilen bu dönemde hedeflerine sağlıklı adımlarla ilerlemelerini sağlamaktadır. Erenköy Koleji Ortaokulu, tekdüze eğitim anlayışından uzak, modern eğitim binalarında çağdaş bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Öncelikli olarak öğrencilerin bir üst eğitim seviyesine hazır olmalarını amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda sistematik bir çalışma ortamı hazırlamaktadır. Merkezi sınavlara yönelik eğitim planlamaları gerçekleştirmektedir.

Erenköy Koleji İndirimleri
Erenköy Koleji Yorumları
Devamını Gör
Erenköy Koleji'nde Eğitim
Erenköy Koleji Galeriler
Erenköy Koleji Yorumları

Erenköy Koleji Kampüsleri

Erenköy Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Kadıköy Erenköy Koleji Kampüsü
İstanbul / Kadıköy
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Kadıköy 'de bulunan Özel Erenköy Koleji Anaokulu işini seven ve tecrübeli eğitmen kadrosu ile 4-6 yaş arası çoc...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Erenköy Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum