fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Erkan Ulu Okulları

Erkan Ulu Okulları fiyatlarını, veli yorumlarını, fotoğraflarını inceleyin. Erkan Ulu Okulları bursluluk sınavları ve erken kayıt dönemlerine hızlıca göz atın.

Erkan Ulu Okulları Eğitime Bakış

ERKAN ULU OKULLARI

Erkan Ulu Okulları eğimin bir süreç olduğunu ve akademik anlamda donanımlı bireylerin hayata atıldıklarında başarılı olabilmelerinin sanatsal, sosyal ve sportif açıdan gelişimlerine de bağlı olduğunu düşünerek bütünsel bir yapı içerisinde eğitim vermektedir. Okul öğrencilerin gelecekte kaliteli ve huzurlu bir yaşam sürebilmeleri için gerekli olan yetkinlikleri onlara kazandırmakta ve sağlıklı nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir. Erkan Ulu Okulları MEB müfredatına uygun hareket etmekte ders konularının tam anlaşılması için ihtiyaç duyulduğunda ders içeriğinin sunumu üç öğretmenle birlikte yapılmaktadır.


Öğrenciler Erkan Ulu Okullar'nda öğrenciler ders çalışırken zamanlarını nasıl verimli ve etkili kullanabileceklerini öğrenmekte ve hayatları boyunca elde etmiş olacakları bu yetkinlik ile fark yaratmaktadırlar. Okulun uyguladığı eğitim modeli ile öğrenciler, performanslarını en üst seviyeye çıkarmakta, neden-sonuç ilişkisi kurmakta ve olaylara farklı bakış açıları getirmeyi küçük yaşlarda öğrenme şansı yakalamaktadırlar. Eğitim sürecinde ailenin önemli bir noktada durduğunu bilen Erkan Ulu Okulları, aileleri çocuklarının durumu ile ilgili sürekli bilgilendirmekte, karşılaşılan sorunlar çözümü için ailelere danışılmaktadır. Dönemsel olarak gerçekleştirilen seminerler ile aileler çocuk eğitimi konusunda bilgilendirilmektedir.


Erkan Ulu Okulları'nda İngilizce dersleri haftada 12 saat şeklinde yapılmaktadır. Öğrencilerin öğrendiği yabancı dili etkili ve akıcı bir şekilde konuşabilmeleri için sürekli alıştırmalar ve etkinlikler yapılmakta, gelecekte ihtiyaç duyacakları dillerin temellerini erken yaşlarda atmaktadırlar.


Okuldaki kulüpler sayesinde öğrenciler ilgi duydukları alanlarda etkin bir şekilde faaliyetlerde bulunma imkanı tanınmakta ve okulun dersten ibaret olmadığı mesajı verilmektedir. Bedensel gelişime önem veren okulda sportif faaliyetlere vakit ayırmalarına olanak sağlayacak zamanlar yaratılmaktadır.


Erkan Ulu Okulları, sunduğu üstün nitelikli eğitim ile sorgulayıcı, karşılaştırma ve analiz yapabilen, bireysel ve toplumsal farkındalığı yüksek nesiller yetiştiren seçkin bir eğitim kurumudur. Erkan Ulu Okulları, yeteneklerini değerlendirebilen, hedefleri doğrultusunda adım atan, hayat boyu öğrenen bireyler yetiştirme hedefi doğrultusunda ucu açık bir eğitim modeli uygulamaktadır. Bu modelin felsefesinin temelinde nitelikli eğitim ile gelecek nesilleri eğitim onları gerçek anlamda aydınlık bir geleceğe hazırlamak yatmaktadır. Erkan Ulu Okulları, bir çocuğun sahip olduğu en değerli kaynağın zamanları olduğuna inanmaktadır. Bundan dolayı öğrencilerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini ve potansiyellerinin en üst seviyelerine ulaşmalarını sağlamaktadır. Erkan Ulu Okulları öğrencilere sağlam bir ilköğretim temeli oluşturarak onları hayatları boyunca başarıya hazırlamaktadır.


Erkan Ulu Okulları, bir çocuğun eğitiminin tek bir kuruluşa ya da kişiye dayanamayacağına inanmaktadır. Bir öğrenci sadece okulda, sadece evde ya da kendi başına gerekli eğitim alamamaktadır. Erkan Ulu Eğitim Kurumları, okul-öğrenci-aile üçlüsünün her parçasının eğitim için gerekli olduğuna inanmaktadır. Bundan dolayı, Erkan Ulu Okulları sürekli öğrenci ve ailesi ile iletişim halindedir ve öğrenci-aile iletişimini teşvik etmektedir. Bir eğitim ortamı olarak Erkan Ulu Okulları’nın en büyük sorumluluklarından biri öğrencilerin bilgi edinimini kalıcı kılığ, onları başarıya yönlendirmektedir. Bu bağlamda, Erkan Ulu Okulları ezbere dayanmayan, analize, sorgulamaya, öğrenmeye yer veren; güçlü-etkin-stratejik bir eğitim modeli benimsemektedir. İşlenen konular sebep-sonuç bağlantıları ile öğrencilere mantıksal bir şekilde öğretilmektedir. Öte yandan, her daim öğrencinin verimli öğrenim yöntemleri kullanması ve etkili bir şekilde çalışması teşvik edilmektedir.


Erkan Ulu Anaokulu

Erkan Ulu Anaokulu, 7 yaş öncesinde alınan eğitimin bir çocuğun gelişiminde ne kadar önemli olduğunun bilgisiyle, çocukları özgüvenli, iletişim becerileri gelişmiş, sosyal yeterlilik sahibi bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Öğrencilerin ilk eğitim deneyimlerinin zenginleştirilmiş, merak duygularını besleyen, sosyal-duygusal gelişimlerini destekleyen bir eğitim ortamında olması Erkan Ulu Okulları için çok önemlidir. Bu doğrultuda, Erkan Ulu Anaokulu’nda her çocuğun bireysel farklılıkları gözetilip, her alanda gelişimlerini destekleyen etkinlikler ve eğitim süreçleri düzenlenmektedir. Çocukların zihinsel, bedensel, duygusal, sosyal ve psikomotor gelişimlerini desteklenip onların ilköğretime hazırlanmaları hedeflenmektedir. Erkan Ulu Anaokulu’nda kullanılan eğitim kaynakları, öğrencilerin araştırma ve sorgulama isteklerini, çevresel merakını ve genel kültür merakını artıracak şekilde tasarlanmıştır. Milli eğitim sistemine uygun etkinlikler ve çeşitli branş dersleri ile Erkan Ulu Anaokulu öğrencileri en üstün nitelikli okul öncesi eğitime erişmektedir.


Erkan Ulu İlkokulu

Erkan Ulu İlkokulu, çocukların ilk kez programlı bir akademik eğitim aldığı dönemde onlara en iyi eğitimi ve rehberliği sağlamayı hedeflemektedir. Erkan Ulu İlkokulu’nun deneyimli ve uzman eğitim kadrosu, öğrencilere bireysel ilgi ve sevgi göstererek onlara hem kuvvetli bir akademik altyapı hem de hayatları boyunca kişiler arası dinamiklerini yönlendirecek sosyal alışkanlıkları kazandırmaktadır. Kuvvetli akademik altyapı için verilen temel müfredatın yanı sıra verilen robotik ve kodlama, yaratıcı drama, dans, felsefe, origami ve satranç dersleri; düzenlenen sosyal aktivite, kulüp ve geziler ile öğrencilerin “yaşadığı dünyaya pozitif bakan, estetik ve sanat anlayışı gelişmiş bireyler” olarak yetişmeleri sağlanmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde Erkan Ulu İlkokulu öğrencileri, özgüvenli, disiplinli, saygılı, hoşgörülü ve donanımlı bireyler olarak yetişmektedir.


Erkan Ulu Ortaokulu

Erkan Ulu Ortaokulu, zenginleştirilmiş, özgün bir müfredat barındıran Erkan Ulu Modeli ile ortaokul öğrencilerini çeşitli branş dersler ile eğitmektedir. Bu eğitim sürecinde, öğrenciler aldıkları temel akademik eğitim ile lise giriş sınavlarına hazırlanmaktadır. Erkan Ulu Ortaokulu’nun uzman eğitim kadrosu, müfredatta bulunan konuları her ders için özel hazırlanan içerikler, örnekler, deneyler ve etkileşimli uygulamalar ile işleyerek öğrencileri hedefleri doğrultusunda eğitmektedir. Erkan Ulu Ortaokulu 35 yıllık eğitim ve sınav hazırlık deneyimine dayanarak öğrencileri Erkan Ulu Öğretim Programı ile akademik başarılara hazırlamaktadır. Cumartesi günleri ve hafta içi okul sonrası düzenlenen takviye çalışmaları, tarama ve deneme sınavları, eksik konuların tekrarı, sınav koçluk sistemi ve kaygı yönetimi eğitimi ile öğrenciler liseye geçiş sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Erkan Ulu Ortaokulu, mezunlarını ülkemizin en iyi liselerine göndermekten gurur duymaktadır.

Erkan Ulu Okulları Tanıtım Filmi
Erkan Ulu Okulları İndirimleri
Erkan Ulu Okulları Yorumları
Devamını Gör
Erkan Ulu Okulları Eğitime Bakış
Erkan Ulu Okulları Tanıtım Filmi
Erkan Ulu Okulları Galeriler
Erkan Ulu Okulları Yorumları

Erkan Ulu Okulları Kampüsleri

Erkan Ulu Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Beşiktaş Erkan Ulu Okulları Kampüsü
İstanbul / Beşiktaş
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Erkan Ulu, kişisel olarak 1982 yılından itibaren anadolu liseleri ve kolejlere bizzat öğrenci yetiştiren, sadece sınavla...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Erkan Ulu Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum