fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Erkan Ulu Okulları

Erkan Ulu Okulları fiyatlarını, veli yorumlarını, fotoğraflarını inceleyin. Erkan Ulu Okulları bursluluk sınavları ve erken kayıt dönemlerine hızlıca göz atın.

Erkan Ulu Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Erkan Ulu Okulları Anaokullar

Erkan Ulu Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Erkan Ulu Okulları İlkokullar

Erkan Ulu Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Erkan Ulu Okulları Ortaokullar

Erkan Ulu Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Erkan Ulu Okulları Hakkında

  • Erkan Ulu Okulları Eğitime Bakış
  • Erkan Ulu Okulları Tanıtım Filmi

ERKAN ULU OKULLARI

Erkan Ulu Okulları eğimin bir süreç olduğunu ve akademik anlamda donanımlı bireylerin hayata atıldıklarında başarılı olabilmelerinin sanatsal, sosyal ve sportif açıdan gelişimlerine de bağlı olduğunu düşünerek bütünsel bir yapı içerisinde eğitim vermektedir. Okul öğrencilerin gelecekte kaliteli ve huzurlu bir yaşam sürebilmeleri için gerekli olan yetkinlikleri onlara kazandırmakta ve sağlıklı nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir. Erkan Ulu Okulları MEB müfredatına uygun hareket etmekte ders konularının tam anlaşılması için ihtiyaç duyulduğunda ders içeriğinin sunumu üç öğretmenle birlikte yapılmaktadır.


Öğrenciler Erkan Ulu Okullar'nda öğrenciler ders çalışırken zamanlarını nasıl verimli ve etkili kullanabileceklerini öğrenmekte ve hayatları boyunca elde etmiş olacakları bu yetkinlik ile fark yaratmaktadırlar. Okulun uyguladığı eğitim modeli ile öğrenciler, performanslarını en üst seviyeye çıkarmakta, neden-sonuç ilişkisi kurmakta ve olaylara farklı bakış açıları getirmeyi küçük yaşlarda öğrenme şansı yakalamaktadırlar. Eğitim sürecinde ailenin önemli bir noktada durduğunu bilen Erkan Ulu Okulları, aileleri çocuklarının durumu ile ilgili sürekli bilgilendirmekte, karşılaşılan sorunlar çözümü için ailelere danışılmaktadır. Dönemsel olarak gerçekleştirilen seminerler ile aileler çocuk eğitimi konusunda bilgilendirilmektedir.


Erkan Ulu Okulları'nda İngilizce dersleri haftada 12 saat şeklinde yapılmaktadır. Öğrencilerin öğrendiği yabancı dili etkili ve akıcı bir şekilde konuşabilmeleri için sürekli alıştırmalar ve etkinlikler yapılmakta, gelecekte ihtiyaç duyacakları dillerin temellerini erken yaşlarda atmaktadırlar.


Okuldaki kulüpler sayesinde öğrenciler ilgi duydukları alanlarda etkin bir şekilde faaliyetlerde bulunma imkanı tanınmakta ve okulun dersten ibaret olmadığı mesajı verilmektedir. Bedensel gelişime önem veren okulda sportif faaliyetlere vakit ayırmalarına olanak sağlayacak zamanlar yaratılmaktadır.

Erkan Ulu Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Erkan Ulu Okulları İlkokul

Özel Erkan Ulu İlkokulu
Özel Erkan Ulu İlkokulu İstanbul / Beşiktaş
1
Hemen İncele
Lütfen Bekleyin

Erkan Ulu Okulları Ortaokul

Özel Erkan Ulu Ortaokulu
Özel Erkan Ulu Ortaokulu İstanbul / Beşiktaş
1
Hemen İncele
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum