fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Es Koleji

Es Koleji; fiyatlarına, bursluluk sınav tarihlerine, veli yorumlarına ve kampüs bilgilerine hemen göz atın. Es Koleji ile ilgili tüm bilgilere kolayca ulaşın.

Es Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Es Koleji Ortaokullar

Es Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Es Koleji Liseler

Es Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Es Koleji Hakkında

  • Es Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Es Koleji Tanıtım Videosu

Emrah Salbacak Eğitim Kurumları olarak da bilinen Es Koleji, Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum ortaokul ve lise kademelerinde; lise kademesinde de anadolu lisesi türünde eğitim vermektedir. “Başarı yolunuzun pusulasıyız” anlayışıyla öğrencilerini başarılı bireyler olarak yetiştirmek adına titiz bir çalışmayla yol gösterici olmayı hedeflemektedir.


Es Koleji her bir kademesinde öğrencilerinin akademik gelişimlerini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu çaba doğrultusunda öğrenciler herhangi bir eğitim kursuna ya da özel derse ihtiyaç duymayacakları şekilde bir eğitim görmektedirler. Yoğun eğitim temposunda fiziksel ve zihinsel olarak daralmayacakları bir sınava hazırlık süreci ortaokul kademesinde de lise kademesinde de kendisini göstermektedir.


Es Eğitim Kurumları alanında uzman, deneyimli ve öğrencilerle iletişim becerileri güçlü kişilerden seçilmiş bir eğitim kadrosu oluşturmuş durumdadır. Bu eğitim kadrosu ile öğrencilere ihtiyaç duydukları nitelikli eğitim sunulmaktadır. 16 kişilik ferah sınıflarda öğrencilere birebir ilgi imkanı sunulmaktadır. Böylelikle her bir öğrencinin eğitim süreci özel olarak takip edilmekte, öğrencilere gereken destek sağlanmaktadır.


Es Koleji bünyesinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulundurmaktadır. Bu servis ile öğrencilerin zihinsel ve kişisel gelişimleri düzenli olarak takip edilmektedir. Öğrencilerin sınava hazırlık süreçlerinde ihtiyaç duyabilecekleri destek de sağlanmaktadır. Öğrencilere kendilerine bir hedef belirlemeleri konusunda yardımcı olunmakta; bu hedefe ulaşmaları için onlara uygun ders çalışma programları oluşturulmaktadır.


Es Koleji uluslararası standartlara ulaşmayı hedeflemiş bir eğitim kurumudur. Bu hedef doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir İngilizce eğitimi verilmektedir. Verilen dil eğitiminde öğrencilerin akademik olarak yeterli bireyler olmaları için akademik makaleler yazmak gibi dil etkinlikleri gerçekleştirilmektedir. Akademik eğitimin yanında öğrendikleri dili sosyal alanlarda da kullanabilmeleri adına temel iletişim becerilerine hitap eden dil dersleri de gerçekleştirilmektedir.


Es Okulları akademik gelişimi önemsediği kadar öğrencilerinin sosyal gelişimlerini de önemsemektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilerine çeşitli sportif, kültürel ve sanatsal aktivite imkanı sunmaktadır. Kurumun voleybol, basketbol gibi branşlarda oluşturulmuş kız ve erkek takımları çeşitli müsabakalarda önemli başarılar elde etmektedirler. Eğitimi dört duvarı dışına taşıyan kurum, şehir içi ve şehir dışında çeşitli gezi etkinlikleri düzenlemektedir.


Es Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Es Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum