fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Etki Okulları

Etki Okulları hakkındaki tüm detaylara kolaylıkla ulaşın. Etki Okulları fiyatlarını, bursluluk sınav tarihlerini ve adreslerini hemen öğrenin.

Etki Okulları'nda Eğitime Bakış

ETKİ OKULLARI

Etki Okulları, öğrencileri için güvenli bir öğrenim ortamı hazırlayarak kendi öğrenme yöntemlerini keşfetmelerini amaçlamaktadır. Bu anlayışla hareket eden Etki, öğrencilerinin öğrenim sürecindeki zaman ve öz güven kaybını engellemektedir.


Etki Okulları özgün eğitim modelini "Eğitimde Temel Kazanım İstikbaldir" ilkesini esas alarak devam ettirmektedir. Eğitim alanında disiplinler arası yaklaşım olarak da isimlendirilen Temalı Eğitim, öğrenciyi gereksiz bilgilerden arındırarak saf ve doğru bilgiye eriştirmeyi hedeflemektedir. Etki Okulları Temalı eğitimi şu şekilde örneklendirmekte, "Hayat bilgisinde ilkbahar konusu işlenirken, İngilizcede de ilkbahar konusu, müzik dersinde de ilkbaharla ilgili şarkılar öğrenir." Kurum, bu sayede sunulan bilgilerin pekişmesini kolaylaştırmakta ve öğrenimin kalıcı hale gelmesini sağlamaktadır.


Etki Okulları öğrencilerin gelişimlerini seviye seviye ilerletmek amacı ile dengeli eğitim programları sunmaktadır. Etki Okulları'nda akademik ve sosyal becerilerin dengeli bir biçimde karıştırıldığı özgün eğitim programı öğrenci hizmetine alanında uzman öğretmenlerle sunulmaktadır. Bu eğitim modeli ile Etki, öğrencilere sadece öğrenim hizmeti sunmakta değil aynı zamanda onları eğlendirmektedir. Tecrübeli, branşında uzman eğitmenler titizlikle seçilerek öğrenciler için doğru bir öğrenim ortamı hazırlanmaktadır.


Özel Etki Okulları öğrenci odaklı eğitimlerle öğrencilerin mutluluğu ve gelişimi için çalışmalar düzenlemektedir. Her öğrenci farklıdır ve Etki Okulları bunun bilincinde hareket ederek Gardner'in çoklu zeka modelini esas alarak eğitim programı oluşturmaktadır. Öğrencilerin her açıdan aktif ve bilgiyle dolu bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Etki Okulları, öğrencilerini sadece akademik yönden değil sosyal ve kültürel yönden de geliştirerek hayata hazır, yaşam becerisi gelişmiş bireyler yetiştirmektedir.


Etki Okulları'nda İngilizce eğitimine verilen önem oldukça yüksek bir seviyededir. Çağın gereksinimlerinden birisi haline gelen İngilizce eğitimi branşında uzman eğitmenlerce öğrenciye sunulmaktadır. Drama, konuşma ve oyun ağırlıklı yoğunlaştırılan dil eğitimi, Etki Koleji'nde İngilizce öğretim temelini Avrupa Dil Çerçeve Programı oluşturmaktadır. Uluslararası standartlarda dil eğitimi alan öğrenciler Cambrigde Üniversitesinin uluslararası geçerlilik sınavlarına katılarak seviyelerini belirlemektedir. Küreselleşen dünyada, iletişimde ortak bir nokta olan yabancı dil Etki Koleji'nde örgün olarak sunulmaktadır.


Özel Etki Koleji'nin fiziki yapısı butik şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilerin ihtiyaçları ve gereksinimleri göz önünde bulundurularak dizayn edilen öğrenme ortamları, öğrenciler için en doğru materyallerle donatılmaktadır. Etki Okulları, öğrencilerin farklı sosyal ve bilimsel alanlarda yetkinlikler kazandırmak amacı ile birçok imkan sunmaktadır. Bunlar; Kütüphane, yüzme havuzu, kültür merkezi, resim ve plastik sanat atölyeleri, müzik atölyesi, fen ve bilgisayar laboratuvarı, spor salonu ve bale odası bulunmaktadır. Etki Koleji Öğrencilerin zihinsel ve fiziksel gelişimlerinde oldukça hassastır.

Etki Okulları Soyak Kampüsü Tanıtım Filmi
Etki Okulları İndirimleri
Etki Okulları Yorumları
Devamını Gör
Etki Okulları'nda Eğitime Bakış
Etki Okulları Soyak Kampüsü Tanıtım Filmi
Etki Okulları Galeriler

Etki Okulları Kampüsleri

Etki Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Soyak Etki Okulları Kampüsü
İstanbul / Küçükçekmece
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Güneşpark Etki Okulları Kampüsü
İstanbul / Küçükçekmece
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Güneşpark Etki İlkokulu, her bir öğrencinin kendine özgü öğrenme stilini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Okul, ver...
Avrupa 2 Etki Okulları Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Küçükçekmece
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Küçükçekmece de bulunan Özel Avrupa 2 Etki Okulları Anaokulu öğrenci merkezli eğitim model ile yeni öğretim yıl...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Etki Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum