fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Etki Okulları

Etki Okulları hakkındaki tüm detaylara kolaylıkla ulaşın. Etki Okulları fiyatlarını, bursluluk sınav tarihlerini ve adreslerini hemen öğrenin.

Etki Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Etki Okulları Anaokullar

Etki Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Etki Okulları İlkokullar

Etki Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Etki Okulları Ortaokullar

Etki Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Etki Okulları Hakkında

  • Etki Okulları'nda Eğitime Bakış
  • Etki Okulları Bursluluk Sınavı

ETKİ OKULLARI

Etki Okulları, öğrencileri için güvenli bir öğrenim ortamı hazırlayarak kendi öğrenme yöntemlerini keşfetmelerini amaçlamaktadır. Bu anlayışla hareket eden Etki, öğrencilerinin öğrenim sürecindeki zaman ve öz güven kaybını engellemektedir.


Etki Okulları özgün eğitim modelini "Eğitimde Temel Kazanım İstikbaldir" ilkesini esas alarak devam ettirmektedir. Eğitim alanında disiplinler arası yaklaşım olarak da isimlendirilen Temalı Eğitim, öğrenciyi gereksiz bilgilerden arındırarak saf ve doğru bilgiye eriştirmeyi hedeflemektedir. Etki Okulları Temalı eğitimi şu şekilde örneklendirmekte, "Hayat bilgisinde ilkbahar konusu işlenirken, İngilizcede de ilkbahar konusu, müzik dersinde de ilkbaharla ilgili şarkılar öğrenir." Kurum, bu sayede sunulan bilgilerin pekişmesini kolaylaştırmakta ve öğrenimin kalıcı hale gelmesini sağlamaktadır.


Etki Okulları öğrencilerin gelişimlerini seviye seviye ilerletmek amacı ile dengeli eğitim programları sunmaktadır. Etki Okulları'nda akademik ve sosyal becerilerin dengeli bir biçimde karıştırıldığı özgün eğitim programı öğrenci hizmetine alanında uzman öğretmenlerle sunulmaktadır. Bu eğitim modeli ile Etki, öğrencilere sadece öğrenim hizmeti sunmakta değil aynı zamanda onları eğlendirmektedir. Tecrübeli, branşında uzman eğitmenler titizlikle seçilerek öğrenciler için doğru bir öğrenim ortamı hazırlanmaktadır.


Özel Etki Okulları öğrenci odaklı eğitimlerle öğrencilerin mutluluğu ve gelişimi için çalışmalar düzenlemektedir. Her öğrenci farklıdır ve Etki Okulları bunun bilincinde hareket ederek Gardner'in çoklu zeka modelini esas alarak eğitim programı oluşturmaktadır. Öğrencilerin her açıdan aktif ve bilgiyle dolu bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Etki Okulları, öğrencilerini sadece akademik yönden değil sosyal ve kültürel yönden de geliştirerek hayata hazır, yaşam becerisi gelişmiş bireyler yetiştirmektedir.


Etki Okulları'nda İngilizce eğitimine verilen önem oldukça yüksek bir seviyededir. Çağın gereksinimlerinden birisi haline gelen İngilizce eğitimi branşında uzman eğitmenlerce öğrenciye sunulmaktadır. Drama, konuşma ve oyun ağırlıklı yoğunlaştırılan dil eğitimi, Etki Koleji'nde İngilizce öğretim temelini Avrupa Dil Çerçeve Programı oluşturmaktadır. Uluslararası standartlarda dil eğitimi alan öğrenciler Cambrigde Üniversitesinin uluslararası geçerlilik sınavlarına katılarak seviyelerini belirlemektedir. Küreselleşen dünyada, iletişimde ortak bir nokta olan yabancı dil Etki Koleji'nde örgün olarak sunulmaktadır.


Özel Etki Koleji'nin fiziki yapısı butik şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilerin ihtiyaçları ve gereksinimleri göz önünde bulundurularak dizayn edilen öğrenme ortamları, öğrenciler için en doğru materyallerle donatılmaktadır. Etki Okulları, öğrencilerin farklı sosyal ve bilimsel alanlarda yetkinlikler kazandırmak amacı ile birçok imkan sunmaktadır. Bunlar; Kütüphane, yüzme havuzu, kültür merkezi, resim ve plastik sanat atölyeleri, müzik atölyesi, fen ve bilgisayar laboratuvarı, spor salonu ve bale odası bulunmaktadır. Etki Koleji Öğrencilerin zihinsel ve fiziksel gelişimlerinde oldukça hassastır.

Etki Okulları, başarılı olan ancak maddi yetersizliklerden ötürü özel okul veya koleje gidemeyen öğrencilerin için bursluluk sınavları düzenlemektedir. Her sene Ocak ayı içerisinde yapılan bu sınav ile dereceye giren öğrencilere belirlenen kontenjanlar dahilinde % 100'e varan burs olanağı tanınmaktadır. Etki Okulları bursluluk sınavına genellikle 4, 5, 6 ve 7. sınıfta okumakta olan öğrenciler girebilmektedir. Öğrenciler bu sınava girerek burslu okuma şansı yakalarken aynı zamanda eksiklerini görme fırsatı da yakalamaktadır. Sınav sonuçlarına göre ağırlık vermesi gereken konuları gören öğrenciler böylece bir üst sınıfa tam hazır bir şekilde geçebilmektedirler.

Etki Okulları Anaokulu

Özel Soyak Etki Okulları Anaokulu
Özel Soyak Etki Okulları Anaokulu İstanbul / Küçükçekmece
5
Hemen İncele
Lütfen Bekleyin

Etki Okulları İlkokul

Özel Güneşpark Etki İlkokulu
Özel Güneşpark Etki İlkokulu İstanbul / Küçükçekmece
Hemen İncele
Lütfen Bekleyin

Etki Okulları Ortaokul

Özel Güneşpark Etki Ortaokulu
Özel Güneşpark Etki Ortaokulu İstanbul / Küçükçekmece
Hemen İncele
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum