fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Fide Okulları

Fide Okulları'nın tüm eğitim bilgilerini anında görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşın.

Fide Okulları'ndan Eğitime Bakış

Fide Okulları öğrencilerinin kaliteli ve çok yönlü bir eğitim alabilmesi adına çalışma programlarını sürdürmektedir. Öğrenci merkezli eğitim yaklaşımları beraberinde ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır. Çağın gereklilikleri doğrultusunda oluşturulmuş eğitim binalarında öğrencilerin gelişimine doğrudan katkı sağlamaktadır. Fide Okulları, İstanbul içerisinde iki farklı kampüsle eğitim hizmeti sunmaktadır. Her iki kampüsün de eğitim binalarını öğrencilerin rahatı, ferahı ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamaktadır. Alanlarında donanımlı ve uzman öğretmen kadrosu ile çok yönlü çalışmalara imza atmaktadır. Başarılı bireyler yetiştirmekte ilk adım olan anaokulu seviyesinden ortaokul seviyesine kadar örgün bir eğitim sunmaktadır. Her geçen dönem bir önceki dönemi tamamlayarak sarmal bir düzen içerisinde kalıcı bir eğitim hizmeti sunulmaktadır. Fide Okulları, öğrencilerinin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak onların öğrenme seviyelerine göre farklılaşan bir yöntem kullanmaktadır. Öğrencilerin alışılagelmiş eğitim yaklaşımları dahilinde bir eğitim almasını değil kalıcı bir öğrenim süreci yaşamasını amaçlamaktadır.


Fide Okulları, özgür ve sistemli düşünebilme becerileri kazandırmayı amaçlayarak öğrencilerinin problem çözme yeteneklerini geliştirmektedir. Öğrencilerin eğitim hayatında ya da normal yaşantı içerisinde karşılaştıkları sorunlarla baş edebilmesini kolaylaştırmaktadır. Kurum, ders içerisinde öğrencilerle birebir ilgilenme olasılığını artırmak adına sınıf mevcudunu belirli seviyelerle sınırlandırmaktadır. Öğrencilerin daha az sayıda olması ile birlikte daha doğru bir eğitim ortamı oluşturulmaktadır. Her öğrencinin korkmadan söz alabilmesini desteklemek adına interaktif eğitim çalışmaları düzenlemektedir. Fide Okulları'nda sunulan eğitimle birlikte öğrencilerin görüşleri alınmaktadır. Böylelikle açık fikirli bireyler yetiştirilmektedir. Kapsamlı eğitim modelleri beraberinde küçük yaştan itibaren öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlanmaktadır. Öğrencilerinin hedefler oluşturmasında etkili rol oynayarak bu hedeflere emin adımlarla yürümesinde destek olmaktadır. Öğrencilerin yeteneklerini ön plana çıkarmak adına kurum içerisinde çeşitli faaliyet ve aktiviteler uygulanmaktadır. Fide Okulları fiyat bilgileri her sene farklılık göstermekle birlikte velilere şeffaf bir biçimde sunulmaktadır.


Fide Okulları Anaokulu

Fide Okulları Anaokulu'nda merak eden bireyler yetiştirilmektedir. Okul öncesi dönem öğrencilerin ilerleyen eğitim hayatını doğrudan etkileyen bir dönemdir. Fide Okulları bu dönemde öğrencilerin en doğru eğitimi alabilmesi için uluslararası geçerliliği olan eğitim yaklaşımları kullanmaktadır. Öğrencilerin gelişiminde etkili olacak en ufak detaylar dahil düşünülerek hareket edilmektedir. Küçük yaştaki öğrencilerin merak duygusunu canlandırmaya yönelik eğitim modelleriyle birlikte onların bilgiye erişimini kolaylaştırmaktadır. Fide Anaokulu, öğrencilerin kendilerini keşfetmesini destekleyen çalışmalar da sürdürmektedir. Anaokulu bünyesinde eğitim veren öğrencilerin gelişimleri öğretmenleri tarafından yakından takip edilmektedir. Hayal gücü destekleyici eğitim uygulamaları düzenleyerek öğrencilerin farklı düşünebilmesini amaçlamaktadır. Küçük yaştan itibaren öğrencilere empati, iş birliği, hoşgörü, adalet ve eşitlik becerileri aktarılmaktadır. Öğrencilerin ilerleyen eğitim dönemlerinde donanımlı bireyler olabilmesi adına temel beceriler alanlarında uzman öğretmenler eşliğinde öğrencilere sunulmaktadır.


Fide Okulları Anaokulu, öğrencilerinin farklı karakterler olduğunun bilincinde olarak çok yönlü ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Küçük yaştaki öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlayabilmek adına çeşitli eğitim yaklaşımları oluşturmaktadır. Hazırlanan eğitim modelleriyle birlikte kalıcı bir öğrenim sunabilmek adına eğitimi hayatın içinden örneklerle anlatmaktadır. Yaşayarak öğrenme modeliyle birlikte küçük yaştaki bireylerin eğitimi günlük hayata dayatması yaşam boyu öğrenme becerisini geliştirmektedir. Anaokulu içerisindeki sınıflar öğrencilerin yaş gruplarına göre dizayn edilerek her yaşa uygun eğitim verilmektedir.


Fide Okulları İlkokulu

Fide Okulları İlkokulu, öğrencilerinin bireyselliğine ve bağımsızlığına dikkat ederek kapsamlı bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Öğrenim hayatı boyunca kendilerini geliştirmelerini desteklemektedir. Öğrencilerin ilkokul eğitimini en doğru biçimde alması adına eğitim boyunca kalıcı öğrenme metotları uygulanmaktadır. Eleştiren, sorgulayan, iş birlikçi, farklı düşünebilen bireyler yetiştirmek adına ayrıcalıklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Başarılı bireyler yetiştirmekte temel adım olan eğitim müfredatı MEB müfredatı çerçevesinde geliştirilmektedir. Fide Okulları İlkokulu'nda öğrencilerin farklı beceriler kazanmasına yardımcı olmak ve var olan becerilerini geliştirmek adına özgün eğitim modelleri oluşturulmaktadır. Eğitim süreci içerisinde öğrencilerle birebir ilgilenmek adına kurum içerisindeki sınıfların mevcudu belirli seviyelerle sınırlandırılmaktadır. Öğrencilere çağın gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan yabancı dil eğitimi verilmektedir. Dil eğitimi konusunda önce Türkçeyi etkin kullanabilen daha sonra da İngilizceyi, Türkçe gibi kullanabilen bireyler yetiştirilmektedir.


Fide Okulları Ortaokulu

Fide Okulları Ortaokul seviyesinde öğrencilerin daha ağırlıklı bir akademik eğitim almasını sağlamaktadır. Öğrencilerin akademik hayata hazır olmasını amaçlamaktadır. Kurum, öğrencilerin donanımlı bireyler olarak bir üst seviyeye geçmesini desteklemek adına çok yönlü faaliyetler düzenlemektedir. Bu faaliyetler içerisinde öğrencileri potansiyellerinin zirvelerine çıkarmak öncelikli hedeftir. Fide Okulları Ortaokulu, okul dersliklerini öğrencilerin kendilerini rahat hissedebilecekleri ferahlıkta oluşturmaktadır. Sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerde tutarak onlarla yakından ilgilenebilme imkanı yakalamaktadır. Aynı zamanda öğrenci takibini kolaylaştıran bu yaklaşımla birlikte eğitimi daha tutarlı bir hale getirmektedir. Öğrencilerin hedef belirlemelerine yardımcı olan rehberlik hizmeti Fide Okulları'nda bulunmaktadır. İlgileri, yetenekleri ve başarılı olduğu alanlara yönlendirilmeleri özel okulun rehberlik birimi tarafından sağlanmaktadır. Öğrencilere seminer ve sunumlarla meslekler hakkında bilgi sahibi verilmektedir. Sınav başarısına yönelik eğitim yaklaşımları düzenleyerek başarı oranını artırmaktadır. Fide Okulları, öğrencilerinin hedefledikleri yolda sağlam adımlarla yürümelerini desteklemek adına çalışma programlarını güncel tutmaktadır.

Fide Okulları Tanıtım Filmi
Fide Okulları 2024 Fiyatları

Fide Okulları 2024 fiyat detaylarını paylaştı. Yemek servisi anaokulu öğrencileri için zorunlu olup ilkokul ve ortaokul öğrencileri için isteğe bağlıdır. Aşağıda belirtilen fiyatlara KDV dahildir.

Fide Okulları 2024 - 2025 Eğitim Dönemi Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 407.000 TL 37.800
İlkokul 462.000 TL
Ortaokul 462.000 TL
Fide Okulları İndirimleri
Fide Okulları Yorumları
Devamını Gör
Fide Okulları'ndan Eğitime Bakış
Fide Okulları Tanıtım Filmi
Fide Okulları 2024 Fiyatları
Fide Okulları Galeriler

Fide Okulları Kampüsleri

Fide Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Süreyyapaşa Fide Okulları Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Eğitim-öğretim hayatına 2016 yılında merhaba diyen, odağına çocuğu ve öğretmeni alan Fide Okulları, 2018-2019 eğitim-öğr...
Maltepe İdealtepe Fide Okulları Ortaokulu Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde bulunan Özel İdealtepe Fide Okulları Ortaokulu, öğrencilere eğitim hayatları boyunca g...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Fide Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum