fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları

Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları hakkında tüm bilgilere ve eğitim seviyelerine hızlıca ulaşın. Bursluluk ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olun!

Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları'nda Eğitim

Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları, Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan ve Gazi Üniversitesine bağlı bir vakıf okuludur. Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda hazırlanan yenilikçi eğitim programları ile öz güveni yüksek, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmek kurumun temel amacıdır. Öğrencilere anaokulundan lise kademesine kadar aynı kampüste eğitim görme fırsatı sunan Gazi Koleji, yenilikçi ve modern eğitim anlayışıyla bölgede öne çıkan okullardandır.


Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları ve Kanada Nova Scotia Eğitim Bakanlığı arasında yapılan Akademik Ortaklık Programı anlaşması sayesinde öğrenciler kısa veya uzun dönem olacak şekilde akademik eğitimler için Kanada’ya gönderilmektedir. Ayrıca bu ortaklık sayesinde lise kademesinden mezun olan öğrencilere Kanada’nın en iyi üniversitelerinde eğitim görme imkanı sunulmaktadır. Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları tarafından uygulanan Uluslararası Bakalorya Diploma Programı ile akademik başarısı yüksek olan öğrenciler lise eğitimlerinin son iki yılında yoğun bir akademik eğitim görürler. Bu programın sonunda sınava giren öğrenciler IB Diploması alırlar. Bu diploma sayesinde öğrenciler dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitim görme fırsatı elde etmektedirler.


Köklü bir eğitim kurumu olan Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları, öğrencileri donanımlı bireyler olarak hayata hazırlamaktadır. Nitelikli bir akademik eğitime ek olarak, öğrencilerin birçok alanda gelişmelerine öncülük edecek fırsatlar sunulmaktadır. Anaokulundan itibaren başlayan proje tabanlı öğrenme yaklaşımı ile öğrencilerin öğrendikleri bilgileri projeler ile pekiştirmeleri hedeflenmektedir. Kurum tarafından düzenlenen çeşitli spor faaliyetleri ile öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenirken, takım oyunları sayesinde öğrencilerde ekip çalışması bilinci oluşmaktadır. Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları bünyesinde bulundurduğu kulüpler sayesinde öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine yönelik çalışmalar yapmasına fırsat sunmaktadır. Böylece öğrenciler kendilerini akademik anlamda geliştirirken aynı zamanda farklı alanlarda da donanımlı bireyler olabilmektedirler.


Gazi Koleji eğitim dünyasında olan gelişmeleri yakından takip eden kurum, teknolojik altyapısı sayesinde sürekli kendini geliştiren ve yeniliklere ayak uydurabilen bir eğitim programına sahiptir. Anaokulunda branş derslerine ek olarak verilen ilkokul hazırlık eğitimleri ile öğrenciler ilkokul kademesine hazır hale getirilmektedir. Her eğitim kademesinden mezun olan öğrencinin bir sonraki eğitim kademesi için gerekli yetkinliğe sahip olması hedeflenmektedir. Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları lise kademelerinden mezun olan öğrencilerin en iyi üniversitelere yerleşmeleri okulun temel amaçlarından biridir.


Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimi sayesinde anaokulundan liseye kadar tüm öğrencilerin gelişimlerini yakından takip etmektedir. Okula alışma sürecinde sorun yaşayan, sınav stresi ile başa çıkmakta zorlanan, sosyal ve duygusal anlamda yetersiz hisseden öğrencilere gereken tüm destek rehberlik servisi tarafından verilmektedir. Kurumda bulunan psikolojik danışmanlar sadece öğrencilere değil, öğretmen ve ebeveynlere yönelik çalışmalar da yürütmektedir. Ebeveynler için düzenlenen seminerler ve bireysel görüşmeler ile ailelere çocuklarının gelişimleri ile ilgili gerekli bilgilendirmeler ve yönlendirmeler yapılmaktadır.


Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları uluslararası geçerliliği olan diploma programları ve nitelikli eğitim kadrosu ile bölgede aileler tarafından en çok tercih edilen okullar arasındadır.

Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları Tanıtım Filmi
Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları Fiyatları

Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmet vermekte olan kurum 2024 eğitim ücretlerini açıkladı. Okul, peşin ödeme yapan velilere %5 indirim imkanı sunacaktır. Belirlenen fiyatlara KDV dahil edilmemiştir.

Gazi Üniversitesi Vakfı Okulları 2024 - 2025 Eğitim Dönemi Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti
Anaokulu 181.818 TL
İlkokul 122.409 TL - 181.818 TL
Ortaokul 122.409 TL - 172.727 TL
Lise 129.545 TL - 177.272 TL
Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları İndirimleri
Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları Yorumları
Devamını Gör
Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları'nda Eğitim
Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları Tanıtım Filmi
Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları Fiyatları
Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları Galeriler
Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları Yorumları

Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları Kampüsleri

Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Gazi Üniversitesi Vakfı Okulları Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 3 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Gazi Üniversitesi Vakfı İlkokulu, eğitimde öğrenci merkezli bir yaklaşım benimseyen ve öğrencilerin bireysel farklı...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum