fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Gülfidan Koleji

Gülfidan Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Gülfidan Koleji fiyatlarına, eğitim anlayışlarına, fotoğraflarına ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Gülfidan Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Gülfidan Koleji Anaokullar

Gülfidan Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Gülfidan Koleji İlkokullar

Gülfidan Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE

Gülfidan Koleji Hakkında

  • Gülfidan Koleji'nde Eğitime Bakış

Beylikdüzü’nde bulunan anaokul ve ilkokul olmak üzere iki farklı binadan oluşan Gülfidan Koleji, milli, manevi, ahlaki değerlerine bağlı nesiller yetiştirmek için her türlü imkanı öğrencilerine sunar. İlkokulda sınıflar ferah ve geniş olacak şekilde tasarlanmıştır ve son teknoloji eğitim vermek için akıllı tahtalar kullanılmaktadır. Sosyal ve kültürel olarak gelişimlerini sağlamak için birçok aktivitenin yanı sıra, akıl ve zeka oyunları atölyesi de bulunmaktadır.


Okul karakter gelişimi eğitim modelini benimsemiştir ve buna dayalı dersler, etkinlikler, projeler kullanmaktadır. Sınıflar 18 kişiyi aşmamakla birlikte öğrencilere birebir eğitim verilmesi amaçlanmaktadır. Günlük ders saat sayısı 8 olmakla birlikte etüt dersleri de mevcuttur. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri öğrenciler için hizmet vermektedir.


Buna paralel olarak, Gülfidan Anaokulunda 4 ile 6 yaş grubuna eğitim veren 12 kişilik sınıflardan oluşan bir sistem vardır. Okulda velilerin sıkça tercih ettiği üzere organik beslenme hizmeti mevcuttur. Geniş oyun alanı ve bahçesi olan 4 katlı binadan oluşan anaokulunda yabancı dil İngilizcedir. Çocukların yaratıcılıklarını geliştirecek her türlü fiziksel ve bilişsel aktivite ile ilkokula hazırlanmalarını sağlanmaktadır. Gülfidan Koleji yaz okulu imkanıyla öğrencilerine yazın da farklı deneyim ve tecrübeler yaşatmayı hedefler.


Gülfidan Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Gülfidan Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum