fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Gülfidan Koleji

Gülfidan Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Gülfidan Koleji fiyatlarına, eğitim anlayışlarına, fotoğraflarına ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Gülfidan Koleji'nde Eğitime Bakış

Gülfidan Koleji'nde Eğitim

Beylikdüzü’nde bulunan anaokul ve ilkokul olmak üzere iki farklı binadan oluşan Gülfidan Koleji; milli, manevi, ahlaki değerlerine bağlı nesiller yetiştirmek için her türlü imkanı öğrencilerine sunar. İlkokulda sınıflar ferah ve geniş olacak şekilde tasarlanmıştır ve son teknoloji eğitim vermek için akıllı tahtalar kullanılmaktadır. Kurum, öğrencilerin sosyal ve kültürel olarak gelişimlerini de sağlamak için birçok aktivitenin yanı sıra akıl ve zeka oyunları atölyesinde de faaliyet programları hazırlamaktadır.


Okul karakter gelişimi eğitim modelini benimsemiştir ve buna dayalı dersler, etkinlikler, projeler kullanmaktadır. Sınıflar 18 kişiyi aşmamakla birlikte öğrencilere birebir eğitim verilmesi amaçlanmaktadır. Günlük ders saat sayısı 8 olmakla birlikte etüt dersleri de mevcuttur. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri öğrenciler için hizmet vermektedir. Buna paralel olarak, Gülfidan Anaokulu'nda 4 ile 6 yaş grubuna eğitim veren 12 kişilik sınıflardan oluşan bir sistem vardır. Okulda velilerin sıkça tercih ettiği üzere organik beslenme hizmeti mevcuttur. Geniş oyun alanı ve bahçesi olan 4 katlı binadan oluşan anaokulunda yabancı dil İngilizcedir. Çocukların yaratıcılıklarını geliştirecek her türlü fiziksel ve bilişsel aktivite ile ilkokula hazırlanmalarını sağlanmaktadır. Gülfidan Koleji yaz okulu imkanıyla öğrencilerine yazın da farklı deneyim ve tecrübeler yaşatmayı hedefler.


Gülfidan Okulları, öğrencilerin eğitim alanındaki ihtiyaçlarını çok yönlü faaliyetler doğrultusunda karşılamaktadır. Çağın gereklilikleri doğrultusunda teknolojik altyapı ile hizmet sağlayan kurum, 21. yüzyıl becerilerini öğrencilere kazandırmayı hedeflemektedir. Özel okul, özgün eğitim modelleri ile öğrencilerin her noktadan donanımlı bireyler olarak yetişmelerinde aktif rol oynamaktadır. Gülfidan Eğitim Kurumları öğrencilerin gelişimlerine destek olacak nitelikte eğitim yaklaşımlarını eğitim müfredatına entegre ederek kapsamlı bir süreç yaratmaktadır. Kurum, anaokulundan ortaokul seviyesine kadar hizmet sağlamaktadır. Daha çok temel eğitime odaklanan eğitim kurumu, okul öncesinde ve ilkokul seviyesinde öğrencilerin eksiksiz bir eğitim süreci geçirmesine olanak sağlamaktadır. Akıl ve zeka oyunları alanında TÜZDER ile geliştirilen eğitim çalışmaları sürdürülmektedir.


Gülfidan Koleji, gelişimsel rehberlik çalışmaları sürdürmektedir. Kurum, sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerle sınırlandırarak onlarla birebir ilgilenme olasılığını artırmaktadır. Aynı zamanda gelişimsel rehberlik çalışmaları kapsamında öğrencilerin yetenek, ilgi be mizaçlarını ele alarak bu alanlarda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. İlerleyen eğitim hayatına direkt etki eden temel eğitim düzeyinde Gülfidan Okulları, hassas eğitim çalışmaları sürdürmektedir. Süreç odaklı bakış açısı ile öğrencilerin başarılı bireyler olmalarını esas almaktadır.


Gülfidan Koleji İndirimleri
Gülfidan Koleji Yorumları
Devamını Gör
Gülfidan Koleji'nde Eğitime Bakış
Gülfidan Koleji Galeriler
Gülfidan Koleji Yorumları

Gülfidan Koleji Kampüsleri

Gülfidan Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Beylikdüzü Gülfidan Koleji Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 8 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Özel Gülfidan Koleji Anaokulu 4 ile 6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Gülfidan Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum