fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Gündoğdu Koleji

Gündoğdu Koleji'nin tüm eğitim seviyelerini bir arada görüntüleyin. Özel okul fiyatları, bursluluk bilgileri, fotoğraflar ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşın.

Gündoğdu Koleji'nde Eğitim

Gündoğdu Koleji, Adana’da eğitim veren özel bir eğitim kurumudur. Kurumun Adana’da birçok eğitim kampüsü bulunmakta, bunun yanında kurum çeşitli müzik ve yabancı dil gibi alanlarda kurslara da sahiptir. 1988 yılında eğitim çalışmalarına başlayan kurum, günümüzde Adana’da eğitim alanında önemli bir yere sahiptir. “Başarı kendini var etmektir.” düşüncesiyle hareket ederek öğrencilerin kendilerini var edebilecekleri ve başarılarını gösterebilecekleri bir ortam kurulmaktadır. Gündoğdu Okulları okul öncesi kademeden lise kademesine kadar eğitim verilmektedir. Lise kademesinde anadolu lisesi ve fen lisesi olmak üzere iki lise türünde eğitim verilmektedir.


Gündoğdu Koleji öğrencilerinin gelişimlerini bir bütün olarak ele almaktadır. Bu doğrultuda kurumun öncelikli amacı yaşadığı toplumun farkında olan, o toplumla uyum içinde yaşarken toplumu geliştirebilen bireyler yetiştirmektedir. Bunun yanında akademik olarak kendini kanıtlamış, iyi üniversitelerde eğitim görebilecek akademik yeterliliğe sahip öğrenciler yetiştirmek kurumun amaçlarından biridir. Gündoğdu Eğitim Kurumları nitelikli akademik eğitimin yanında öğrencilerin kendilerini geliştirebilecekleri sosyal imkanlar da öğrencilere sunulmaktadır. Sosyal imkanlar öğrenci kulüpleriyle var olmalarının yanında kurumun fiziksel imkanlarıyla orantılı olarak da kampüs içerisinde bulunmaktadır. Kurumun spor salonu ve spor branşındaki deneyimli eğitmenleri ile öğrenciler çeşitli spor müsabakalarına tam donanımlı biçimde hazırlanmaktadırlar.


Gündoğdu Koleji donanımlı ve deneyimli bir eğitim kadrosuyla çalışmaktadır. Bu eğitim kadrosu eğitim verdikleri kademedeki öğrencilerle iletişim becerileri güçlü kişilerden oluşmaktadır. Kurum okul öncesi kademede High Scope, Montessori gibi çeşitli eğitim sistemlerinden faydalanarak eğitim sistemini oluşturmaktadır. Böylelikle okul öncesi kademeden itibaren uluslararası standartlara sahip ve uluslararası standartlarda geçerliliğini koruyan eğitim sistemleri kullanılmaktadır.


Gündoğdu Koleji bütün kademelerde uluslararası standartları benimsemiş durumdadır. Bu standartlar doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir İngilizce eğitimi verilmektedir. Bunun yanında kurum çeşitli uluslararası diploma programlarını bünyesinde uygulamakta, öğrencilerine yurt dışında eğitim görme fırsatı sunmaktadır. Kurum, Model United Nations (MUN) gibi çeşitli uluslararası etkinliklere aktif olarak dahil olmaktadır. Böylelikle öğrencilerin yabancı dil bilgilerini pekiştirebilecekleri etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Gündoğdu Koleji, İngilizce dışında Almanca dilinde de öğrencilerine nitelikli bir eğitim sunmayı hedeflediğinden Goethe Enstitüsü ile işbirliği içerisinde dil çalışmalarını sürdürmektedir.


Gündoğdu Koleji öğrencilerin başarılarını ödüllendirmektedir. Türkiye genelinde gerçekleştirilen liselere giriş sınavlarında öğrencilerin gösterdikleri başarıya bağlı olarak öğrencilere çeşitli yüzdelerde burslu okuma imkanı sunulmaktadır.

Gündoğdu Koleji Tanıtım Filmi
Gündoğdu Koleji İndirimleri
Gündoğdu Koleji Yorumları
Devamını Gör
Gündoğdu Koleji'nde Eğitim
Gündoğdu Koleji Tanıtım Filmi
Gündoğdu Koleji Galeriler

Gündoğdu Koleji Kampüsleri

Gündoğdu Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Çukurova Karslılar Gündoğdu Helen Doron Anaokulu Kampüsü
Adana / Çukurova
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Gündoğdu Karslılar Helen Doron Anaokulu, öğrencilerini fiziksel, zihinsel, sosyal alanlarda gelişmiş, İngilizceyi e...
Çukurova Gündoğdu Koleji Kampüsü
Adana / Çukurova
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Çukurova Gündoğdu Koleji Anaokulu, Gündoğdu Vakfı’nın 30 yıllık eğitim tecrübesi ile kurulmuş olup 22-48 aylık öğre...
Gürselpaşa Gündoğdu Koleji Anaokulu Kampüsü
Adana / Seyhan
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Gürselpaşa Gündoğdu Koleji Anaokulu, Adana Seyhan’da 3 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere okul öncesi eğitim vermekte...
Cemalpaşa Gündoğdu Koleji Anaokulu Kampüsü
Adana / Seyhan
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Cemalpaşa Gündoğdu Koleji Anaokulu Adana’nın Seyhan ilçesinde erken çocukluk eğitimi alanında faaliyet göstermekte...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Gündoğdu Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum