fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Güneş Koleji

Güneş Koleji hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşın. Güneş Koleji fiyatları, veli yorumları, fotoğrafları ve daha fazlası bu sayfada

Güneş Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Güneş Koleji Anaokullar

Güneş Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Güneş Koleji İlkokullar

Güneş Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Güneş Koleji Ortaokullar

Güneş Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Güneş Koleji Hakkında

  • Güneş Koleji'nde Eğitim
  • Güneş Koleji Tanıtım Filmi

1980 yılında Antalya’da hizmet vermeye başlayan Güneş Koleji, eğitimde 40. yılını “Başarılı bir geçmiş; güven dolu bir okul…” felsefesiyle, Antalya’nın en bilinmiş eğitim kurumlarından olmanın gururunu taşıyarak, anasınıfı, ilkokul ve ortaokul olmak üzere eğitim vermeye devam ediyor.


Anasınıfı öğrencilerinin sosyal, zihinsel ve fiziksel becerilerini geliştirecek, her türlü sanatsal ve bedensel aktiviteyi sunarak, psikomotor, bilişsel ve davranışsal yönden gelişimlerini hedefleyen Güneş Koleji; görsel sanatlar, yabancı dil, beden eğitimi, drama, dans, bale, resim, müzik, bilgisayar, satranç gibi etkinliklerle eğitim sistemini destekler.


İlkokul sınıflarında, son teknoloji akıllı tahtalar, zengin kütüphane, gelişmiş fen laboratuvarı, görsel sanatlar ve bilişim atölye sınıflarıyla öğrenci katılımı odaklı öğrenme için gerekli ortamı ve imkanı öğrencilere sağlamaktadır.


Güneş Koleji, Ortaokul öğrencileri için hayati önem taşıyan, merkezi ortak sınavlar için eğitim destek sistemi ile öğrencilerin akademik başarılarını gözetirken, aynı zamanda toplumsal ve bireysel gelişimleri için de son derece yeterli ve modern bir okul programını beraber sunmaktadır. TEOG için ayrıca 7. ve 8. Sınıflar için okul programlarına ek olarak ,dershane eksiğini kapatmak amacıyla, öğrencilere akademik destek programı sağlamaktadır.


PISA sınavlarındaki başarı değerlendirme kriterlerine uygun, gelişmiş dünyanın eğitim seviyesi ve başarısını yakalamak için uluslararası değerlendirme testlerinden yararlanarak, dikkat eğitimi, matematik ve akıl oyunları, tartışma etkinlikleri ve tangram gibi yüksek zihin etkinliklerini kullanır.


Güneş Koleji, 50 kişilik uzman öğretmen kadrosu, 1754 toplam ders sayısı, 8190 toplam mutlu öğrenci, 654 yaratıcı etkinlikle ve öğrenci takip ve veli bilgilendirme sistemiyle, modern ve güncel bir eğitim sunmak için çalışmaktadır.


“Eğitim sevgiyle başlar.” felsefesiyle 40 yıldır hizmet veren kurum, öğrencilerin birey olma yolunda önce kendilerini sevmeleri ve sonra da başkalarını sevip saygı duymalarını sağlayacak bir anlayış benimsemiştir.

Güneş Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Güneş Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Güneş Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum