fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Güneş Koleji

Güneş Koleji hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşın. Güneş Koleji fiyatları, veli yorumları, fotoğrafları ve daha fazlası bu sayfada

Güneş Koleji'nde Eğitim

Güneş Koleji, 40 yılı aşkın eğitim tecrübesi ile Antalya’nın öne gelen eğitim kurumlarından biridir. İlköğretim alanında uzmanlaşmış olan Güneş Koleji, bu konuda Türkiye’de bir tek olması ile takdir edilmiştir. Sadece ilköğretim çağındaki öğrencilere eğitim veren seçkin bir kurum olarak ne kadar büyük bir sorumluluk üstlendiğinin farkında olan Güneş Koleji, “Başarılı bir geçmiş; güvenli bir okul.” ilkesi ile en üst düzey ilköğretim eğitimi sağlamaya devam etmektedir. Güneş Koleji’nin eğitim alanında bir önder olmasının sebeplerinden biri benimsediği eğitim anlayışıdır. Eğitimin sevgi ile başladığına inanan Güneş Koleji, “Sevgi olmadan eğitim olmaz.” sözünden yola çıkarak sevgiye ve güvene dayalı bir eğitim ortamı sunmaktadır.


Çağdaş toplumun gereksinimlerinin ve dolayısıyla eğitim alanının sorumluluklarının sürekli değişim halinde olduğunun farkında olan Güneş Koleji, eski eğitim yöntemleri ile takılı kalmayıp sürekli kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Eğitim modelleri öğretimde bilimi, gelişmeyi ve değişimi esas almaktadır. Güneş Koleji, eğitim sürecinde sadece öğretmenin değil, öğrencinin aktif bir rol üstlenmesini hedeflemektedir. Gelişmeleri takip eden, sürekli kendilerini geliştiren, donanımlı öğretmenler ve modern eğitim araçları ile bu hedef doğrultusunda hareket etmektedir. Bu öğrenci merkezli, aktif öğrenimi teşvik eden öğretim yöntemi ile ezbercilikten kaçınılmakta, yaratıcı ve kalıcı öğrenim sağlanmaktadır. Güneş Koleji’nde uygulanan öğretim yöntemleri, “Duyarsam unuturum, görürsem hatırlarım, yaparsam öğrenirim.” ilkesinden yola çıkarak tam öğrenimi mümkün kılmaktadır.


Güneş Koleji Anaokulu

Güneş Koleji Anaokulu, okul öncesi eğitim alanında uzman öğretmenler ile çocuklara sevgi ve güven dolu bir öğrenim ortamı sağlayarak, her birinin bireysel gelişimi sürecini yakından takip ederek Antalya’da ailelere hizmet etmektedir. Bu okulda uygulanan oyun temelli eğitim yaklaşımı, öğrencilere okulu sevmeyi ve ilk kez ailelerinden ayrı kaldıkları ortamda verimli ve mutlu olmalarını sağlamaktadır. Branş derslerde her çocuğun bireysel ilgi ve yetenekleri keşfedilmekte ve yenilikçi eğitim metotlarıya geliştirilmektedir. Türkçenin doğru kullanımı öğretilirken öte yandan erken yaştan yabancı dil eğitimine başlanmaktadır. Güneş Koleji Anaokulunun en büyük önceliklerinden biri öğrencileri ilköğretime hazırlamaktır. Sosyal, sanatsal, bedensel ve psikomotor gelişimi sağlayan dersler ve etkinlikler ile öğrenciler ilköğretime tam donanımlı şekilde başlamaktadır.


Güneş Koleji İlkokulu

İlköğretimde uzman olan Güneş Koleji, ilkokul döneminin öğrencinin eğitim hayatına ilk adımlarını attığı yıllar olduğunun farkındadır. Bundan dolayı, Güneş Koleji İlkokulu öğrencilerin bu adımları korkmadan, zevk ile atmalarını sağlamayı hedeflemektedir. Bir insanı başına gelebilecek en iyi şeylerden biri küçükken iyi bir öğretmen ile karşılaşmaktadır. Güneş Koleji İlkokulu, öğrencilerine hayatları boyunca unutamayacakları sevgi dolu sınıf ve branş öğretmenleri sunmayı hedeflemektedir. Öğrencilerin geleceklerine dokunacak bu öğretmenler ile ortaokul ve ötesinin temelleri atılmaktadır. Güneş Koleji İlkokulu’nda her çocuğun kişisel becerilerini geliştirmesi ve yeteneklerini keşfetmesi hedeflenmektedir. Spor etkinlikleri, yurtiçi ve yurtdışı geziler, tatil kampları, değerler eğitimi ve çeşitli oyunlar ile kendini ifade edebilen, özgüvenli, başarılı bireyler yetiştirilmektedir.


Güneş Koleji Ortaokulu

Günümüzde ortaokul döneminin önemi çok büyüktür. 12 yıllık zorunlu eğitim sisteminde kritik bir geçiş dönemini vurgulamaktadır. Liseye geçiş yapacak öğrencilerin gelecekleri bu dönemde şekillenmeye başlamaktadır. 8. sınıfın sonunda yapılan zorlu sınavlar, öğrencilerin hangi liseye ve sonrasında hangi üniversiteye girebileceğini belirlemektedir. Bu gerçeğin farkında olan Güneş Koleji Ortaokulu, çocukların geleceğini aydınlatmak için onlara sağlam bir akademik temel kazandırmayı görev bilmektedir. Öğrencilerin geleceğin sanatçıları, bilim insanları ve teknoloji uzmanları olmaları hedeflenmektedir. Güneş Koleji Ortaokulu, bir yandan öğrencilerin sosyal ve bireysel becerilerini geliştirirken öte yandan Akademik Destek Sistemi ile onları merkezi liseye geçiş sınavlarına hazırlamaktadır. Düzenli deneme sınavları, LGS bilgilendirme seminerleri, veli ve öğrencilere yönelik bilgilendirme toplantıları ve bültenler ile öğrenciler geleceklerine en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

Güneş Koleji Tanıtım Filmi
Güneş Koleji İndirimleri
Güneş Koleji Yorumları
Devamını Gör
Güneş Koleji'nde Eğitim
Güneş Koleji Tanıtım Filmi
Güneş Koleji Galeriler

Güneş Koleji Kampüsleri

Güneş Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Muratpaşa Güneş Koleji Kampüsü
Antalya / Muratpaşa
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Muratpaşa Güneş Koleji Anaokulu, sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerde sınırlandırarak öğrencilerle b...
Antalya Konyaaltı Güneş Koleji Ortaokulu Kampüsü
Antalya / Konyaaltı
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Antalya Konyaaltı Güneş Koleji Ortaokulu, Güneş Koleji bünyesinin son eğitim basamağı olma özelliği taşımaktadır. Y...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Güneş Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum