fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Hak Koleji

Hak Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Hak Koleji'nde Eğitime Bakış

Özel Hak Okulları'nda Eğitim

1998 yılında eğitim öğretim hayatına başlayan Hak Koleji, karşılıklı güven içerisinde hoşgörülü ve anlayışlı bir ilişki inşa eden coşkulu, verimli ve başarılı nesiller yetiştirmeyi hedeflemiştir. Günümüz teknolojisine uyumlu bir şekilde, ileri görüşlü, yerel ve global değerlere uygun öğrenciler yetiştirmektedir. Akademik eğitimin yanında manevi yapıyı da büyük önemde önemseyen Hak Okulları, başarılı ve ahlaklı öğrenciler yetiştirmeyi misyon haline getirmiştir.


Hak Okulları'ndaki öğrenciler, aileden sonra eğitim aldıkları kurumdaki öğretmenlerini örnek alır. Bu doğrultuda kurumdaki akademik kadroda da oldukça seçici davranmaktadır. Çocuklara merhametli olmayı, hayırseverliği, adil olmayı, vatanseverlik gibi önemli hususları öğretmek üzerinde çalışmalar sürdüren Hak Koleji; okul, öğrenci, veli ve çalışanlarıyla beraber büyük bir aile olmaktadır.


Hak Koleji akademik eğitim kadrosu konusunda hassas çalışmalar sergilemektedir. Kurum, branşlarında gerekli eğitimleri tamamlamış, yeterli bilgi birikimine ve tecrübeye sahip, iletişim becerileri kuvvetli öğretmenlerle eğitim çalışmaları sürdürmektedir. Eğitimin en önemli hususu olan öğretmenler öğrencilerin her noktadan gelişimlerini desteklemektedir. Eğitimi etkili ve kalıcı hale getirmek için eğitim programları da öğrenci odaklı çalışmalar sonucunda hazırlanmaktadır. Hak Eğitim Kurumları ayrıcalıklı bir eğitim süreci oluşturmak adına çağın gerekliliklerini yakından takip ederek öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun bir model oluşturmaktadır.


Hak Okulları'nda rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti bulundurmaktadır. Rehber öğretmenler, öğrencilerle eğitim süreci boyunca birebir etkileşimler içerisinde bulunmaktadır. Kurum, öğrencilerinin eğitim süreci içerisinde yaşayabilecekleri ya da oluşabilecek problemlerin çözümünde aktif rol oynarken, onların ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlarda ilerlemelerine olanak sağlamakta ve yönlendirmektedir. Hak Koleji, öğrencilerin sağlam karakterler olmalarını destekleyerek onların birer birey olarak hayatlarına devam etmelerini desteklemektedir.


Çağın gereksinim ve ihtiyaçlarından birisi olan yabancı dil ihtiyacı, öğrencilere etkili faaliyetlerle Hak Okulları'nda aktarılmaktadır. Uluslararası değer olan Cambridge birliğinde yürütülen yabancı dil eğitimi beraberinde öğrencilerin dil sınavlarına hazır olmaları hedeflenmektedir. Hak Koleji Cambridge English Young Learners(YLE)'de başarılı bireyler olmalarını desteklemektedir.


Hak Eğitim Kurumları sürdürdüğü eğitim programlarını bütün olarak ele almaktadır. Özel okul bu sebeple öğrencilerinin; topluma faydalı, yaşadığı topluma değer katabilen donanımlı, ahlaklı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirmek adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurum, öğrencilerinin fiziksel ve zihinsel gelişimlerini desteklemek adına kurum içerisinde etkili faaliyet alanları oluşturmaktadır.

Hak Koleji İndirimleri
Hak Koleji Yorumları
Devamını Gör
Hak Koleji'nde Eğitime Bakış
Hak Koleji Galeriler

Hak Koleji Kampüsleri

Hak Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Hak Koleji Sultanbeyli Kampüsü
İstanbul / Sultanbeyli
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Hak Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum