fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Hayat Koleji

Hayat Koleji hakkında merak ettiğiniz soruların cevabına hemen ulaşın. Hayat Koleji; fiyatlarına, fotoğraflarına, veli yorumlarına hızlıca göz atın.

Hayat Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Hayat Koleji Anaokullar

Hayat Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Hayat Koleji İlkokullar

Hayat Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Hayat Koleji Ortaokullar

Hayat Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Hayat Koleji Liseler

Hayat Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Hayat Koleji Hakkında

  • Hayat Koleji'nde Eğitim
  • Hayat Koleji Tanıtım Filmi

Hayat Koleji

2000 yılında kurulan ve günümüze kadar sürekli gelişmekte olan Hayat Koleji, eğitim- öğretim sürecini keyifli, neşeli, renkli bir hale getirerek öğrencilerini mutlu eden faaliyetler tasarlamaktadır. Velilerin duygu ve düşüncelerini değerlendirerek sürekli bir yenilik peşinde olan Hayat Eğitim Kurumu, yaklaşık 21 yıldır birçok başarıya imza atmıştır.


Ulusal ve uluslararası düzeyde verdiği eğitimle birlikte, lider, kendinden emin, sorun değil çözüm odaklı, gelişime açık, güçlü iletişim becerilerine sahip çocuklar yetiştirmektedir. Teknolojik ve akademik alt yapıyla birlikte güçlü bir eğitim hizmeti sunan Hayat Koleji, öğrencilere sürekli yeni bir şeyler katmayı hedeflemektedir.


Öğrenmeyi merkeze alan, bilimsel ve akademik çalışmalarla desteklediği eğitimi ile farklılık ve çeşitliliği zenginlik olarak nitelendiren Hayat Eğitim Kurumu, tüm eğitmen ve paydaşları ile birlikte eğitim amaçları doğrultusunda işbirliği yapmaktadır.


Kendi eğitime adamış olan bir modeli benimseyen bu kurum kendi alanlarında uzman ve lider öğretmenlere sahiptir. Bilgi ve uygulama dengesini gözeten öğretmenler, öğrencilere teorik ve pratik uygulamalarla birlikte öğrendiklerini pekiştirmelerine yardımcı olmaktadır. Her şeyden önce çocuklara öncelik veren öğretmenler, çocukların keşfedilmemiş yeteneklerini keşfeder ve disiplinli bir şekilde sorumluluklarını gösterip uygulamalarına yardım eder. Sanatsal, estetik ve duygusal yönlerini geliştiren öğrenciler eğitime daha fazla odaklanmaktadır.


Eğitim-öğretim hayatında önemli olan ilk 3 yılı benimsemeleri için çocuklara çok güzel bir ortam sunan Hayat Koleji, canlı renklerle bezenmiş, çocukların ilgisini çekebilecek dikkat çekici desenlerle donatılmış çevresi ile çocuklara güzel bir enerji yüklemekte. Her ay birer kitap bitirilecek şekilde her seviyeye göre belirlenmiş kitaplar seçilir ve çocuklar hep birlikte güzel ve eğlenceli bir okuma saati geçirir. Buna ek olarak küçük yaşta girişimciliği artırmak adına “Eskici Pazarı” adında bir etkinlik bulunan bu kurumda, öğrenciler evlerindeki fazla ya da kullanılmayan eşyaları görücüye çıkarır. Bu sayede çocuklar girişimci ve sosyallik deneyimleri yaşarlar.


Kantinsiz bir okul olan Hayat Eğitim Kurumu, öğrencilerin tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu sebeple öğrenciler hiçbir şekilde sağlıksız ürün yememektedir. Ayrıca öğrenciler arası oluşabilecek maddi farklılıklar oluşmamaktadır.

Hayat Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Hayat Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Hayat Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Hayat Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum