fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Hazar Koleji

Hazar Koleji hakkında merak ettiğini ayrıntılı tüm bilgilere hemen ulaşın. Hazar Koleji; fiyatları, bursluluk sınav tarihi, veli yorumları hepsi bu sayfada.

Hazar Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Hazar Koleji Anaokullar

Hazar Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Hazar Koleji İlkokullar

Hazar Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Hazar Koleji Ortaokullar

Hazar Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Hazar Koleji Liseler

Hazar Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Hazar Koleji Hakkında

  • Hazar Koleji'nde Eğitim

2001 yılından bu yana yaptığı işlerle büyük saygınlık kazanan Hazar Koleji, “geleceğiniz, geleceğimizdir” diyerek seçkin, alanında başarılı kadrosuyla öğrencilerine etkin bir eğitim vermektedir. Uluslararası standartta bir okul olma yolunda ilerleyen Hazar Koleji, bu konuda büyük adımlar atmaktadır. Öğrencilerine kendi kültürümüze dayalı bir eğitim vermenin yanı sıra, kendinden emin “dünya vatandaşı” olacak kalifiyeli bireyler yetiştirmektedir.


Yüksek standartlara sahip bir eğitimi benimseyen Hazar Koleji, öğrencilerine ülkelerine hizmet edecek kaliteli bir eğitim sunmanın yanında onlara ciddi çalışmalar yaptırarak sorumluluk sahibi olmanın önemini öğreterek özgüvenlerini arttırmaktadır. Özgüveni artan öğrenciler takım çalışmalarına ek olarak topluma liderlik yaparak katkıda bulunacak birer birey olmaya hazırlar. Öğrenciler bir yandan kendi kültürlerini öğrenirken diğer yandan çok yönlü kültüre sahip olarak topluma karışmaktadır.


Anasınıfından liseye tüm birimler bir bütünden oluşmaktadır. Öğrenciler bir üst düzeyde alacakları eğitim ve öğretimin gerekliliklerini karşıladıkları sürece söz konusu bütünlük içerisinde eğitimlerini sürdürebilmektedirler.


Atatürkçü düşünceyi benimsemiş, yenilikçi, topluma fark yaratan, sorgulayan ve çözüm odaklı, kendine ve çevresine saygısı olan, araştırmaktan korkmayan, eleştirel, yapıcı ve yaratıcı bireyler yetiştirmeyi misyon edinen Hazar Koleji, yabancı dil eğitimine de çok önem vermektedir. Öğrencilerinin Türkçeye hakim olmasının yanında en az iki dili akıcı bir biçimde konuşmaları için gerekli eğitimleri vermektedir.


Öğrencilerine tam gün öğrenme modeli sunan Hazar Koleji, derslere ek olarak etütler ve etkinlikler yaparak öğrencilerini sıkmadan eksikliklerini keşfedip bu eksiklikleri tamamlamaya çalışmaktadır. Görsellerle zenginleştirilmiş materyallerle işlenen dersler öğrenciler tarafından daha akılda kalıcı olmaktadır. Butik okullar tüm öğrencilerin kendilerini derse daha rahat vermelerini sağlar. Dönemsel yapılan seviye tespit sınavları ile kişiye özgü takip sistemleri oluşturulur ve öğrencilerin başarılarında gözle görülür bir artış olur.

Hazar Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Hazar Koleji İlkokul

Özel Hazar Koleji İlkokulu
Özel Hazar Koleji İlkokulu İstanbul / Bağcılar
12
Hemen İncele
Lütfen Bekleyin

Hazar Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Hazar Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum