fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

İleri Nesil Okulları

İleri Nesil Okulları; güncel eğitim ücretlerini, fotoğraf galerilerini, veli yorumlarını kolayca görüntüleyin. İler Nesil Okulları hakkında tüm bilgilere göz atın.

Hayaller Tam Yol İleri!

İLERİ NESİL OKULLARI

TAM EĞİTİM SİSTEMİ, İMKANLARI TAM BİR OKUL, GELECEĞE TAM HAZIRILIK!

Bir okul hayal ettik, eğitim sisteminde farklılıklar yaratan, her çocuğun özel olduğunu bilen,Gelişen, düşünen öğretmenleriyle çocukların sadece akademik gelişimine değil hayatına da değer katan, çocukların hayata attıkları ilk adımda spordan sanata kendilerini keşfetmelerine alan tanıyan,doğadan kopmayan,Kendi sorumluluklarının farkına varırken, özgür bir ortamda, kendine güveni tam yetişen, Çocuklara ihtiyacı olan gelişimi bütün olarak sağlayan bir okul...Hayal etmek, adım atmanın başlangıcıydı, biz de o adımı attık ve çocuklarımızı geleceğe taşıyan her şeyiyle tam bir okul olan İleri Nesil Okulları'nı kurduk.


KELİMENİN TAM ANLAMIYLA İLERİ NESİLLER YETİŞTİRİYORUZ!

Tek bir alanda en iyisi olmak değil, her alanda gelişen çocuklar yetiştirmek için çalışıyoruz. İleri Nesil Okulları her çocuğun özel olduğunu biliyor, her çocuğa kendi becerileri ve yeteneklerini geliştirebilecekleri alanlar yaratıyoruz. Sadece akademik anlamda ya da sadece kişisel beceriler anlamında değil, tam eğitim yaklaşımıyla yola devam ediyoruz. Gelecek nesillere tam akademik donanım sağlamak için, işbirlikçi ve proje tabanlı öğrenme teknikleri, 21. yüzyılın gerektirdiği gibi pedegojik uygulamalar ve son teknolojileri kullanıyoruz.


TAM İMKANLARLA İLK ADIM! İNO ANAOKULU

Tam eğitim anlayışımızla çocuklarımız hayata ilk adımını atıyor! Yeteneklerini, becerilerini keşfederek, akademik olarak tam donanımlı halde ilk ve ortaokul hayatlarına hazırlanıyor, geleceklerini şekillendiriyorlar!
- Her yaş programına özel programlarla ilk adımlar
- Eş zamanlı Türkçe ve İngilizce eğitim programları ile yeni bir dille tanışma
- Sanatla, sporla, doğayla gelişen nesil
- Her çocuk özel felsefesiyle gelişime tam destek
- Mutlu okul, mutlu aile
- Geleceğe tam ve doğru planla hazırlık


HAYATA TAM HAZIRLIK! İNO İLKOKULU - ORTAOKULU

İleri Nesil Okulları ayrıcalığı ve bütünsel eğitim perspektifiyle gelecek nesiller hayata hazırlanıyor, kendilerini keşfediyor, hayatlarına değer katıyor. Uzman kadromuzla oluşturduğumuz 3 farklı perspektifle ile akademik gelişimden spordan sanata, beceri gelişiminden doğayla iç içe yaşama kadar ihtiyaçları olan her bilgiye ulaşıyor, gelişiyor!
-Tam eğitim yaklaşımı ile akademik gelişime tam destek -Üç farklı yöntemle hazırlanan yabancı dil eğitimi
-Projelerle, ders içi ve ders dışı etkinliklerle, okul bünyesinde bulunan atölyelerle beceri gelişimine tam destek
-Öğrencilerin bilişsel performanslarına uygun, güçlü oldukları becerilerden yola çıkılarak hazırlanmış etkinliklerle düşünme becerileri kazanan, hayata hazırlanan nesiller
-Maker Robotik sistemle teknolojiyi kullanarak hayata değer katan nesiller
-Çocuklarımızı daha iyi tanıdığımız rehberlik çalışmaları ve onların ihtiyacına yönelik programlar ile kişilik gelişimine tam destek -Sporla ve sanatla yetişen ileri nesiller


YAŞAM ALANLARIYLA TAM BİR KAMPÜS

Doğanın kalbinde tam istediğiniz gibi bir okul! Hızla kentleşen şehirler bizi doğadan uzaklaştırıyor, büyük şehirlerde yeşil hızla griye dönüyor. İşte tam da bu sebeple, yeni nesiller doğayla iç içe olsun diye İstanbul'un en yeşil bölgesinde, Çekmeköy ormanlarına komşuyuz. İleri Nesil Okulları olarak 10.000 m2 açık alan üzerine kurulu kampüsümüzle 500 m2'lik spor salonumuzdan, 14 atölye odasına, 4.000 m2'lik bahçemizden, 400 m2'lik konferans salonuna kadar çocuklarımızın ihtiyacı olan her şeyi özel olarak tasarladık. Doğaya değer katmak adına dünyanın en temiz ve çevre dostu enerji kaynağı olan güneş enerjisiyle kendi elektriğimizi üretiyor, su arıtma sistemleriyle doğanın kaynaklarını en verimli şekilde kullanıyoruz. Çocuklarımız, geliştirdiğimiz bu sistemlere tanık oluyor, doğaya saygılı bireyler olarak hayata adım atıyorlar!


HER YÖNÜYLE TAM BİR KADRO

Tam eğitim anlayışı yola çıktığınız eğitim kadrosunun gücü ve niteliği ile şekillenir. İleri Nesil Okulları'nda her biri alanında yıldız, güçlü, uzman ve İNO eğitim anlayışıyla hedeflerini birleştiren öğretmenlerimizi özenle tek çatı altına topladık. Bütün öğretmenlerimizin amacı çocuklarımızı 21. yüzyılın gerektirdiği gibi, sadece akademik anlamda geliştirmek değil, tam olarak hayata hazırlamak. Çocuklarla birlikte gelişmek, öğrenmek, ileri gitmek ve onların hayatlarına değer katmak!


Fahrettin M. ELDEK – Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdür
Başak GEZER – Anaokulu Müdürü
Erdinç GÜZEL – İlkokul Müdürü
Ülkem ÇORAPÇI – Ortaokul Müdürü

İleri Nesil Okulları Tanıtım Filmi
İleri Nesil Okulları İndirimleri
İleri Nesil Okulları Yorumları
Devamını Gör
Hayaller Tam Yol İleri!
İleri Nesil Okulları Tanıtım Filmi
İleri Nesil Okulları Galeriler
İleri Nesil Okulları Yorumları

İleri Nesil Okulları Kampüsleri

İleri Nesil Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Çekmeköy İleri Nesil Okulları & The Barstow School Kampüsü
İstanbul / Çekmeköy
comment-icon 15 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN; ORTALAMA 16 KİŞİLİK SINIFLARIMIZLA; EĞİTİM SİSTEMİNDEN, HİJYENİK KOŞULLARA, ÇOCUKLARIM...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

İleri Nesil Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum