fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları

İstanbul Akademik Sistem Okulları hakkında detaylı bilgiye hemen ulaşın. İstanbul Akademik Sistem Okulları şubelerinin fiyat bilgileri, imkanları ve daha fazlasını hemen öğrenin.

İstanbul Akademik Sistem Okulları'nda eğitim

İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları, kalifiye kadrosu ve zengin eğitim programı eğitim dünyasının önde gelen isimleri arasındadır. Eğitim alanındaki 20 yıllık tecrübeleri ile IAS öğrencilere akademide mükemmeliyeti sağlamayı hedef bilmektedir. Nitelikli öğretmenleri ve zengin müfredatları sayesinde orijinal ve yenilikçi eğitim yöntemleri kullanırken, öğrenciler için güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlamak IAS kurumlarının önceliklerinden biridir. IAS aynı zamanda İstanbul American Schools olarak bilinmektedir ve öğrencilere en iyi uluslararası eğitim sağlamayı hedeflemektedir.


İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları Anaokulu

İstanbul Akademik Sistem Okulları Anaokulu öğrencilere sağladığı ileri düzey bakım ve eğitimden gurur duymaktadır. IAS Anaokulu öğretmenleri, öğrencilerini kendi çocuklar gibi seven, sevgi dolu profesyonellerdir. İstanbul Akademik Sistemi Anaokulu için çocuklar, öğretmenler, ve veliler arasındaki sevgi ve güven dolu ilişki büyük önem taşımaktadır.

IAS Anaokulu, öğrencilere kritik eğitim çağlarında önemli becerileri kazandırarak onları hayata hazırlamaktadır. Yabancı dil, motor becerileri ve sosyal beceriler IAS için yüksek önem taşımaktadır. Bilimsel araştırmalar erken yaşta iki dilli olmanın ve dil edinmenin çocukların beyin gelişimine büyük katkılar sağladığını tekrar tekrar kanıtlamıştır. Bundan dolayı İstanbul Akademik Sistemi Anaokulu öğrencilere erken yaştan dil edindirerek hem onların beynini geliştirmekte, hem de onlara geleceklerinde çok işe yarayacak bir yetenek kazandırmaktadır. Öğrencilere etkileşimli faaliyetler sunularak motor becerilerinin gelişimi hedeflenmektedir. Öğrencilere birlikte oynama, paylaşma ve arkadaşlık oluşturma gibi sosyal beceriler de kazandırılarak onları topluma hazır bir birey olarak yetiştirmek IAS Anaokulu’nun önceliklerinin arasındadır.


İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları İlkokulu

İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları İlkokulu, öğrencilerin çeşitli gelişim aşamalarını destekleyen dinamik bir öğrenme ortamı yaratmayı amaçlamaktadır. IAS İlkokulu bu eğitim çağında bulunan öğrencilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulundurarak müfredatlarını ve ders programlarını düzenlemektedir. Öğrencilerin bağımsızlığını ve gerekli ilgi almasını sağlamak için küçük sınıflarda ders vermektelerdir. STEAM (Fen, teknoloji, mühendislik, sanat, matematik) alanlarının entegre edildiği eğitim programı öğrencileri kendilerini ve dünyayı keşfetmeye, meraklı olmaya teşvik etmektedir. İstanbul Akademik Sistem (IAS) İlkokulu sürekli veliler ile işbirliği halinde olan tecrübeli öğretmen kadrosu sayesinde öğrencilere akademik mükemmeliyet sağlamaya devam etmektedir.


İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları Ortaokulu

İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları Ortaokulu, bünyesinde zengin bir akademik, sanatsal, ve sportif müfredat; öğrencileri destekleyen kuvvetli bir topluluk ve öğrencilerin kendilerini keşfettikleri ve yetkin bireyler olarak yetiştiği bir ortam sağlamaktadır. İngilizce, matematik, fen, sosyal bilimler, dünya dilleri ve sanat alanlarını ele alan yenilikçi eğitim içerikleri ile öğrencilere akademik bilginin yanı sıra dünyaya farklı bir açıdan bakmayı ve bilinçli kararlar vermeyi öğretmektelerdir. Eğitimde teknoloji kullanımı da IAS Ortaokulu için çok önemlidir. Her öğrencinin modern bilgisayar laboratuvarlarına erişimi sağlanmaktadır, böylece hem sınıf içi hem sınıf dışı eğitimleri zenginleştirilmektedir.


İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) Anadolu Lisesi

İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) Anadolu Lisesi, IAS programında öğrencilerin özgüvenlerinin geliştiği ve birçok alandaki becerilerinin pekiştiği son aşamayı temsil etmektedir. IAS Anadolu Lisesi müfredatı zorlayıcı ve çok yönlü ders programı ile öğrencileri Amerika Diploma Programını başarıyla bitirmeye hazırlamaktadır. Öğrenciler burada edindikleri ileri düzey eğitim ve uluslararası düzeyde geçerli sertifikalar ve diplomalar sayesinde dünyanın her yanında başarılı, yetkin bireyler olarak yetişmektedir. Aynı zamanda, İstanbul Akademik Sistem Anadolu Lisesi yenilikçi müfredatı ile öğrencilerin yerel ve küresel konular hakkında farkındalığını artırmaktadır. Böylece her öğrenci çok yönlü, duyarlı, küresel bireyler olarak yetişmektedir.

İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları İndirimleri
İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları Yorumları
Devamını Gör
İstanbul Akademik Sistem Okulları'nda eğitim
İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları Galeriler

İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları Kampüsleri

İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) Kampüsü
İstanbul / Başakşehir
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) Anadolu Lisesi, öğrencilerinin potansiyeline odaklanarak onların akademik m...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

İstanbul Akademik Sistem (IAS) Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum