fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

İzbilim Koleji

İzbilim Koleji; fiyatlarına, veli yorumlarına, iletişim bilgilerine hemen göz atın. Kurumun bursluluk sınavlarına ve erken kayıt dönemlerine kolayca ulaşın.

İzbilim Koleji'nde Eğitime Bakış

İzbilim Koleji, Atatürk’ün “Hayatta en gerçek yol gösterici bilimdir, fendir.” sözü ile bilimin izinden gitmektedir. Evrensel ve toplumsal değerlerin farkında olan, çağa ayak uyduran, iletişim kurmayı bilen öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Alanında deneyimli öğretmenler ile yenilikçi ve yaratıcı bir eğitim anlayışı sergilemektedir. Kurumda pozitif bir enerji olmasına dikkat edilmekte, saygı, sevgi ve etik değerler her zaman ön planda olmaktadır.


İzbilim Koleji'nde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kademeleri bulunmakta, yapılan etkinlikler yaş gruplarına göre ayarlanmaktadır. Öğrenciler enstrüman çalmayı, plastik sanatlar alanındaki beceri ve kültürünü geliştirmeyi, tiyatro ve müzikal gibi sahne sanatlarında yer almayı, yaratıcı yazarlık atölyeleri ile estetik ve yaratıcı yazma becerilerini geliştirmeyi öğrenmektedir. Öğrenciler robotik ve kodlama öğrenmekte, 3D yazıcı ile kodlama dillerini kullanarak ürün oluşturabilmektedir. Robot Festivali etkinliğinde robot tasarlamakta, öğrencilerin tasarım ve estetik bakış açıları gelişmektedir. Öğrenciler teknolojiyi güvenli bir şekilde kullanmakta ve önlem almaktadır. Kurumda bulunan kapalı ve açık spor alanlarında öğrenciler basketbol, tenis, futbol, voleybol gibi spor branşlarıyla ilgilenmekte, dileyen öğrenciler yüzme havuzunu kullanmaktadır.


İzbilim Koleji'nde "Dünya Dilleri Bölümü”nde ağırlıklı olarak İngilizce, seçmeli olarak ise Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca yer almaktadır. Dünya dilleri uygulamasında, okuma ve anlama becerisi üzerinde yoğunlaşarak öğrencilerin dilleri etkili bir şekilde öğrenmesi amaçlanmaktadır. Anasınıfı ve İlkokul kademelerinde öğrenciler sunum yaparak İngilizceyi aktif olarak yaşamlarının bir parçası haline getirmektedir. Hafta sonu sunulan İDP (İngilizce Destek Programı) ile birlikte hafta içi Shadow-Teaching (gölge öğretmenlik) uygulamaları ile öğrencilere bireysel ihtiyaçları doğrultusunda destek verilmektedir. Bu sayede öğrenciler İngilizce derslerinde hem daha aktif hem daha öz güvenli olmaktadır.


İzbilim Koleji'nde öğrencilerin gelişimi sistemli olarak aileler ile görüşülmektedir. Bunun dışında randevulu olarak ailelerin talebiyle de görüşmeler düzenlenmektedir. Öğrencilerin gelecekte yaşayabilecekleri problemler ile ilgili koruyucu ve önleyici rehberlik hizmetleri verilmektedir. Öğrencilerin davranışları kurumdaki ortak kullanım alanlarında gözlenmektedir. Bu sayede sorunlar oluşmadan önleyici bir rehberlik yapılmaktadır. Kurumda yemekhane bulunmakta, yemek menüleri "İzbilim Beslenme Kurulu"nda belirlenmektedir. Öğrencilerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi sağlanmakta, yemek adabı davranışları edinme konusunda da özel eğitimler verilmektedir.

İzbilim Koleji Lansman Videosu
İzbilim Koleji İndirimleri
İzbilim Koleji Yorumları
Devamını Gör
İzbilim Koleji'nde Eğitime Bakış
İzbilim Koleji Lansman Videosu
İzbilim Koleji Galeriler

İzbilim Koleji Kampüsleri

İzbilim Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

İzbilim Koleji Menemen Kampüsü
İzmir / Menemen
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel İz Bilim Koleji Anadolu Lisesi, öğrencinin sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde işleyerek, medeniyetimizin değer...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

İzbilim Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum