fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

İzbilim Koleji

İzbilim Koleji; fiyatlarına, veli yorumlarına, iletişim bilgilerine hemen göz atın. Kurumun bursluluk sınavlarına ve erken kayıt dönemlerine kolayca ulaşın.

İzbilim Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

İzbilim Koleji Anaokullar

İzbilim Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

İzbilim Koleji İlkokullar

İzbilim Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

İzbilim Koleji Ortaokullar

İzbilim Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

İzbilim Koleji Liseler

İzbilim Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

İzbilim Koleji Hakkında

  • İzbilim Koleji'nde Eğitime Bakış
  • İzbilim Koleji Lansman Videosu

İzbilim Koleji, Atatürk’ün “Hayatta en gerçek yol gösterici bilimdir, fendir.” sözü ile bilimin izinden gitmektedir. Evrensel ve toplumsal değerlerin farkında olan, çağa ayak uyduran, iletişim kurmayı bilen öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Alanında deneyimli öğretmenler ile yenilikçi ve yaratıcı bir eğitim anlayışı sergilemektedir. Kurumda pozitif bir enerji olmasına dikkat edilmekte, saygı, sevgi ve etik değerler her zaman ön planda olmaktadır.


İzbilim Koleji'nde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kademeleri bulunmakta, yapılan etkinlikler yaş gruplarına göre ayarlanmaktadır. Öğrenciler enstrüman çalmayı, plastik sanatlar alanındaki beceri ve kültürünü geliştirmeyi, tiyatro ve müzikal gibi sahne sanatlarında yer almayı, yaratıcı yazarlık atölyeleri ile estetik ve yaratıcı yazma becerilerini geliştirmeyi öğrenmektedir. Öğrenciler robotik ve kodlama öğrenmekte, 3D yazıcı ile kodlama dillerini kullanarak ürün oluşturabilmektedir. Robot Festivali etkinliğinde robot tasarlamakta, öğrencilerin tasarım ve estetik bakış açıları gelişmektedir. Öğrenciler teknolojiyi güvenli bir şekilde kullanmakta ve önlem almaktadır. Kurumda bulunan kapalı ve açık spor alanlarında öğrenciler basketbol, tenis, futbol, voleybol gibi spor branşlarıyla ilgilenmekte, dileyen öğrenciler yüzme havuzunu kullanmaktadır.


İzbilim Koleji'nde "Dünya Dilleri Bölümü”nde ağırlıklı olarak İngilizce, seçmeli olarak ise Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca yer almaktadır. Dünya dilleri uygulamasında, okuma ve anlama becerisi üzerinde yoğunlaşarak öğrencilerin dilleri etkili bir şekilde öğrenmesi amaçlanmaktadır. Anasınıfı ve İlkokul kademelerinde öğrenciler sunum yaparak İngilizceyi aktif olarak yaşamlarının bir parçası haline getirmektedir. Hafta sonu sunulan İDP (İngilizce Destek Programı) ile birlikte hafta içi Shadow-Teaching (gölge öğretmenlik) uygulamaları ile öğrencilere bireysel ihtiyaçları doğrultusunda destek verilmektedir. Bu sayede öğrenciler İngilizce derslerinde hem daha aktif hem daha öz güvenli olmaktadır.


İzbilim Koleji'nde öğrencilerin gelişimi sistemli olarak aileler ile görüşülmektedir. Bunun dışında randevulu olarak ailelerin talebiyle de görüşmeler düzenlenmektedir. Öğrencilerin gelecekte yaşayabilecekleri problemler ile ilgili koruyucu ve önleyici rehberlik hizmetleri verilmektedir. Öğrencilerin davranışları kurumdaki ortak kullanım alanlarında gözlenmektedir. Bu sayede sorunlar oluşmadan önleyici bir rehberlik yapılmaktadır. Kurumda yemekhane bulunmakta, yemek menüleri "İzbilim Beslenme Kurulu"nda belirlenmektedir. Öğrencilerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi sağlanmakta, yemek adabı davranışları edinme konusunda da özel eğitimler verilmektedir.


İzbilim Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

İzbilim Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

İzbilim Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

İzbilim Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum