fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

İzmir Bilset Koleji

İzmir Bilset Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

İzmir Bilset Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

İzmir Bilset Koleji Anaokullar

İzmir Bilset Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

İzmir Bilset Koleji İlkokullar

İzmir Bilset Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

İzmir Bilset Koleji Ortaokullar

İzmir Bilset Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

İzmir Bilset Koleji Hakkında

  • İzmir Bilset Koleji'nde Eğitime Bakış

Özel İzmir Bilset Koleji, çocukların, küreselleşen dünyada ve gelecekte sahip olması gereken yetenekleri elde etmesi için tüm olanakları ve eğitim sistemini sunmayı hedeflemiştir. Okul öncesi eğitim alanında kazandığı bu tecrübeyi ve başarıyı ilk ve orta öğretime de aktararak, donanımlı ve dinamik bir okul olmak amacıyla yola çıkmıştır.


Çocuklara, yaşanabilir bir gelecek kurmaları için rehberlik ederek, kültür ve geçmiş tecrübelerini paylaşarak, yaşam boyu öğrenmenin önemini kavrayarak, başarılı, bir dünya vatandaşı olmak için kültürü ve iletişim becerileri zengin, problemler çözme yeteneği gelişmiş, 21.yy hızla değişen dijital dünya toplumuna rahatlıkla katılabilen bireyler yetiştirmektir.


Çocuğun sağlıklı sosyalleşme ve iletişim becerilerini kazanabilmesi için, anadilde, özel okuma ve yazma programı, düşünme becerilerini destekleyen etkinlikler, yabancı dilde, okuma, yazma, dinleme, konuşma becerilerine odaklanan İngilizce Dil becerisi ve yetkinliği kazanımı, ikinci yabancı dil olan İspanyolca’da iletişim becerisi kazanımı, Dünyada yeni yeni geçerli olan dijital dil kullanımı desteklenmektedir.


Çocuklar için felsefe ile dünyayı anlama, drama derslerinde duygu ve düşünce ifadesi, Türkçe derslerinde duygu ve düşünceyi organize edebilmeyi ve yorumlamayı sağlayan üretim odaklı program, akıl oyunları ve satranç eğitimi , sistem düşüncesi yaklaşımı ile de düşünme becerileri desteklenmektedir. Bunların yanı sıra sanat, spor, kültür, bilim ve rehberlik alanında da çocuklara her türlü imkan ve destek sağlanarak akademik ve sosyal hayatlarına hazırlanmaktadır.

İzmir Bilset Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

İzmir Bilset Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

İzmir Bilset Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum