fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kaplan Okulları

Kaplan Okulları; fiyatlarına, bursluluk sınavlarına, veli yorumlarına, erken kayıt dönemlerine, indirimlerine ve iletişim bilgilerine hemen ulaşın.

Kaplan Okulları'nda Eğitime Bakış

Kaplan Okulları, uzun yıllardır sahip olduğu eğitim tecrübesiyle eğitim hayatına devam eden özel bir eğitim kurumudur. Kurum, bir eğitmen tarafından kurulmuş olmasının verdiği deneyim ve kaliteyle eğitim hayatını sürdürmektedir. Dershanecilik geçmişi sayesinde öğrencilere sınavlara hazırlık alanında da yoğun bir eğitim sunulmaktadır. Kuruma adını veren kaplan imgesi “Kaplansın, başarırsın!” mottosuyla öğrencilere içlerindeki gücü imkanı sunma imkanı sunmaktadır.


Kaplan Eğitim Kurumları, öğrencilerini 21. yüzyıl becerilerine sahip bir biçimde geliştirmeyi ve yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda yaşadığımız yüzyılın gelişmeleri düzenli ve özenli olarak takip edilmektedir. Öğrencilerin gelişimleri çok yönlü olarak ele alınmaktadır. Akademik başarı kadar sosyal faaliyetlerde aktif olmaları, çeşitli sportif ve sanatsal alanlarda kendilerini geliştirmeleri adına kurum kültürü içerisinde çeşitli çalışmalar sürdürülmektedir. Akademik başarıda kurumun eğitim sektöründeki birikimi akademik kadrosuyla kendisini göstermektedir. Kurumda eğitim veren akademik kadro alanında uzman, gerekli eğitimlerini tamamlamış ve deneyimli kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır.


Kaplan Okulları anaokulu seviyesinden eğitime başlayıp ortaokul seviyesine kadar eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Her bir kademede öğrencilerin gelişim dönemlerine uygun eğitim süreçleri yürütülmektedir. Kurum anaokulu kademesinde dünya genelinde uygulanan eğitim sistemlerinden Montessori, High Scope, Gems’in öğrenciler için en faydalı olacak bölümlerini öğrenciler için kullanmaktadır. İlkokul kademesinden itibaren öğrenciler için etütler başlamaktadır. Bu etütler ile öğrencilerin eksik kaldığı konularda öğretmenleri tarafından destek olunmaktadır.


Kaplan Koleji uluslararası standartlarda eğitim kalitesi sürdürmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilere eğitim süreçlerinin tamamında İngilizce dil eğitimi verilmektedir. İlkokul birinci sınıftan itibaren başlayan dil eğitimi, ikinci sınıftan itibaren müfredat derslerinin yanında native speaker olan eğitmenler eşliğinde devam etmektedir. 4. sınıftan itibaren öğrencilere ikinci yabancı dil eğitimi olarak Almanca dili öğretilmektedir.


Kaplan Okulları eğitim sistemlerinde “Kaplan Maker” isimli bir sistem kullanmaktadır. Bu sistem doğrultusunda öğrencilere çeşitli atölyeler sunulmaktadır. Bu atölyeler ahşap tasarım atölyesi ve 3B modelleme atölyeleridir. Ahşap tasarım atölyesi ile öğrencilerin hayal gücünü ve mekanik becerilerini gelişmektedir. 3B modelleme ve 3B yazıcı atölyeleri ile öğrencilerin üç boyutlu düşünce gücünü geliştirmektedir. Böylelikle öğrenciler teknolojiye hakim olmalarının yanında erken yaşta bilgisayar kullanımını aktif olarak öğrenmektedirler.


Kaplan Okulları öğrencilerinin gelişimini düzenli olarak takip etmektedir. Akademik eksiklerinin kalmaması adına az kişilik gruplar halinde etütler düzenlenmektedir. Bu etütler hafta içi ders saatlerinin haricinde ve de hafta sonu gerçekleştirilmektedir.

Kaplan Okulları İndirimleri
Kaplan Okulları Yorumları
Devamını Gör
Kaplan Okulları'nda Eğitime Bakış
Kaplan Okulları Galeriler
Kaplan Okulları Yorumları

Kaplan Okulları Kampüsleri

Kaplan Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Beşevler Kaplan Okulları Nilüfer Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Beşevler Kaplan Okulları Anaokulu, öğrencilerini geleceğe hazırlarken uzman kadrosu ve modern fiziki imkanlarıyla h...
Kaplan Okulları Yıldırım Kampüsü
Bursa / Yıldırım
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Yıldırım Kaplan Okulları İlkokulu, Bursa Nilüfer bölgesinde 20 kişililik sınıf mevcutlarıyla hizmet vermekte olan ö...
Kaplan Okulları Nilüfer Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Nilüfer Kaplan Okulları Ortaokulu, Bursa Nilüfer bölgesinde eğitim vermekte olan özel öğretim kurumudur. Verdiği eğ...
Kaplan Üçevler Okulları Nilüfer Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Kaplan Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum