fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kent Eğitim Kurumları

Kent Eğitim Kurumları hakkında merak edilen tüm bilgilere kolaylıkla ulaşın! Kurumun eğitim seviyeleri ve fiyatlarını inceleyin!

Kent Eğitim Kurumları'nda Eğitim

Kent Eğitim Kurumları, İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum okul öncesi kademeden lise kademesine kadar; lise kademesinde ise anadolu lisesi ve fen lisesi bünyesinde eğitim vermektedir. 2016 senesinde kurulan kurum, kurulduğu günden itibaren “her şey çocuklarımızın yarınları için” ilkesiyle hareket ederek kendi eğitim kalitesinin üstüne koyarak ilerlemektedir. Kurum kolej bünyesinin yanında kurs merkezi olarak da sahip olduğu tecrübeyle öğrencilerini en iyi şekilde yetiştirmek adına çaba göstermektedir.


Kent Eğitim Kurumları fiziksel olarak sahip olduğu olanaklarla öğrencilerine ihtiyaç duydukları desteği sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurum Bakırköy’de sahip olduğu kampüsünde öğrencilerine geniş bir kampüs sağlamış durumdadır. Kampüs içerisinde öğrencilerin günlerinin büyük bölümlerini geçirdikleri sınıflar teknolojik akıllı tahta donanımına sahip, geniş ve ferah biçimde konumlanmaktadır. Bunun yanında kurum içerisinde öğrencilerin ders çalışıp kitap okuyabilecekleri zengin bir kütüphane, dans ve spor gibi aktivitelerin gerçekleşmesine olanak sağlayan kapalı spor salonu ve dans odası, buz pateni pisti gibi alanlar kapalı alana dahil fiziksel imkanlardandır. Kurumun açık havada keyifli vakit alanları yaratan açık oyun ve spor alanları da bulunmaktadır.


Kent Eğitim Kurumları kolej bünyesinde butik bir eğitim anlayışı yürütmektedir. Bu anlayış sayesinde öğrencilere birebir ilgi sunulmaktadır. Öğrencilerle iletişim kuran eğitmenlerin alanında uzman, deneyimli ve iletişim becerileri güçlü bireylerden seçilerek oluşturulmasına büyük özen gösterilmektedir.


Kent Eğitim Kurumları sınava hazırlık süreçlerinde öğrencilerine müfredat dahilinde ve müfredat dışında yoğun bir eğitim sağlamaktadır. Müfredat dahilindeki dersler büyük titizlikle işlenmektedir. Müfredat saatleri dışındaki saatlerde de öğrencilere sınava yönelik yardım sağlanmaktadır. Kurumun sahip olduğu yayıncılık alanındaki deneyim ile öğrencilere kaynak sağlanmakta, düzenli deneme sınavları ve ek derslerle etütler gerçekleştirilmektedir. Böylece sınava hazırlık sürecinde olan öğrenciler ekstra bir eğitim kurumuna ihtiyaç duymadan sınavlara tam verimle hazırlanma imkanı bulmaktadır.


Kent Eğitim Kurumları eğitimde uluslararası standartları benimsemiş ve hedeflemiş bir kurumdur. Bu hedef doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Kurumun birinci yabancı dil eğitimi İngilizce dilinde olmakta, öğrencilere akademik dil eğitiminin yanında günlük hayatlarında da kullanabilecekleri sosyal bir dil eğitimi vermek amaçlanmaktadır. Bunun yanında kurumda seçmeli yabancı dil eğitimi olarak Almanca ve İspanyolca dil eğitimleri verilmektedir.

Kent Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Kent Eğitim Kurumları İndirimleri
Kent Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Kent Eğitim Kurumları'nda Eğitim
Kent Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Kent Eğitim Kurumları Galeriler
Kent Eğitim Kurumları Yorumları

Kent Eğitim Kurumları Kampüsleri

Kent Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bakırköy Kent Eğitim Koleji Kampüsü
İstanbul / Bakırköy
comment-icon 8 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Kent Eğitim Koleji Ortaokulu, her sene öğrencilerini liseye geçiş sınavlarına hazırlamakta, onları başarılara ulaşt...
Kent Eğitim Koleji Sincan Kampüsü
Ankara / Sincan
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Sincan Kent Eğitim Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrencilerine mesleki yeterlilik kazandırmayı amaçlamak...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Kent Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum