fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kerem Aygün Koleji

Kerem Aygün Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Güncel fiyatları, veli yorumları, fotoğrafları ve daha fazlasına vakit kaybetmeden ulaşın.

Kerem Aygün Koleji'nde Eğitime Bakış

Kerem Aygün Koleji, başarılı ve tecrübeli eğitim kadrosu ile sekiz yıldır her öğrencinin mutlu ve rahat hissettiği, hevesle okula geldiği, sağlıklı ve güvenli bir eğitim ortamı sunmaktadır. Kerem Aygün Koleji’nin hedefi, ulu önder Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda, bilimin ışığında düşünen, küresel bakış açısına sahip, toplumsal duyarlılık sahibi, saygılı, sorumlu, seçkin bireyler yetiştirmektir. Kerem Aygün Koleji, disiplinli, tutarlı ve yenilikçi eğitim anlayışından vazgeçmeyerek Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak kapsamlı bir eğitim deneyimi sunmaktadır. Kerem Aygün Koleji, derslere girmeye devam eden eğitimciler tarafından kurulmuş, öğrencileri merkeze alan bir eğitim kurumu olarak geleceğin nesillerini yetiştirme görevinde kararlılıkla devam etmektedir.


Kerem Aygün Koleji Anaokulu

Kerem Aygün Koleji Anaokulu, “Her çocuk tek ve özeldir.” düşüncesi ile öğrencileri merkeze alan; istekli, yaratıcı, öz yeterliliğe sahip, işbirlikçi, özgüvenli bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bir eğitim programı sunmaktadır. Ailelerin güvenle çocuklarını emanet edebilecekleri sevgi dolu, güvenli, antialerjik ve hijyenik bir öğretim ortamı bulunmaktadır. Kerem Aygün Koleji Anaokulu, öğrencilerin gelişimini ve bakımını en iyi şekilde sağlayabilmek için Reggio Emilia eğitim yaklaşımını benimsemiştir. Anaokulunun fiziksel tasarımı da Reggio Emilia yaklaşımının ilkelerine en uygun şekilde hazırlanmıştır. Bütün çocukların ve yetişkinlerin birlikte bulunabileceği büyük bir alan bulunmaktadır ve sınıflar bu alanın etrafına düzenlenmiştir. Bu sayede yetişkinler ve çocuklar arasındaki iletişimin kolaylaştırma hedeflenmektedir. Duvarlara aynalar yerleştirilmiştir ve böylece çocukların kendilerini başkaların gördüğü gibi görüp kendilerini tanımalarına imkan tanınmıştır. Öğrenme ortamında sadelik ön plana alınmıştır. Sınıflarda kalabalıklık oluşturan mobilyalar bulunmamaktadır. Bu özenle tasarlanmış eğitim alanında öğrencilere kapsamlı eğitim, eğlence ve keşif fırsatları sunulmaktadır. Kerem Aygün Koleji Anaokulu, bu bağlamda yabancı dil, yaratıcı drama, kodlama ve bilişim, satranç, modern dans ve halk dansları, görsel sanatlar, müzik ve Orff eğitimi, spor ve sosyal duygusal gelişim alanlarında dersler ve faaliyetler sunmaktadır.


Kerem Aygün Koleji İlkokulu

Kerem Aygün Koleji İlkokulu, Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından belirlenen eğitim programını öğrenci seviyelerine ve çevresel koşullara göre zenginleştirip uygulamaktadır. Bu sayede öğrencilere farklı düşünme, zihinsel gelişim ve proje tabanlı öğrenim fırsatları tanınmaktadır. Öğrencilere ezber bilgi aktarmak yerine onlara öğrenmeyi öğreten Kerem Aygün Koleji İlkokulu, aktif öğrenime büyük önem vermektedir. Öğrencilerin gerekli bilgileri ve becerileri etkili bir şekilde edinmesi için duyma, görme, sorgulama ve başkalarına danışma alışkanlıklarına sahip olmaları gerektiği düşüncesine sahip olan bu kurum, aktif öğrenme metodunu kullanmaktadır. Bu bünyede Kerem Aygün Koleji, ilkokul eğitim programında akıllı tahta kullanımına, görsel materyallere, münazaralara ve bireysel portfolyo ve proje çalışmalarına yer vermektedir.


Kerem Aygün Koleji Ortaokulu

Kerem Aygün Koleji Ortaokulu, öğrencilere bilgilerini uygulama yetkisi, bağımsız araştırma becerileri, bilinçli teknoloji kullanımı, öğrenme hevesi ve açık görüşlülük kazandırmayı hedeflemektedir. Bu kurumda her öğrencinin öğrenme tarzı ve hızı dikkate alınmakta, ödül ve ceza yerine teşvik kullanılmakta ve ezbercilikten kaçınılmaktadır. Ortaokul dönemi liseye geçiş sınavlarına hazırlık sürecini barındırdığı için çok önemli bir eğitim evresidir. Öğrencileri bu yolda en iyi şekilde hazırlamak amacıyla Kerem Aygün Koleji sağlam akademik müfredatının yanı sıra çeşitli uygulamalar kullanmaktadır. 5. 6. ve 7. sınıflarda Haftalık Tarama Sınavları (HTS) ile öğrencilerin akademik yolculukları takip edilmekte ve öğrencilere doğru rehberlik yapılmaktadır. Okul rehberlik servisi tarafından sunulan “Akademik İzleme Programı” ise öğrencilerin akademik durumunu inceleyip bilgileri öğrenci ve veliler ile paylaşmaktadır. Ayrıca Cumartesi günleri de eğitime devam edilmektedir. Öğrencilere etüt programları hazırlanmaktadır. Bu programda 3 öğrenciden oluşan gruplar bir öğretmen ile çalışıp eksiklerini kapatabilmektedir.


Kerem Aygün Koleji Anadolu Lisesi

Kerem Aygün Koleji Anadolu Lisesi, Bloom’un “Tam Öğrenme” modeli çerçevesinde “Kerem Aygün Başarı ve Sınav Odaklı Hazırlık Programı” ile eğitim vermektedir. Öğrencilerin geleceklerinin şekillendiği lise döneminde onların ufuklarını genişletmek, üniversiteye geçiş süreçlerini kolaylaştırmak ve meslek seçimlerinde rehberlik vermek Kerem Aygün Koleji Anadolu Lisesi’nin görevleridir. Kerem Aygün Koleji Anadolu lisesi dershane kökenli olması ve 10 yıllık dershane tecrübeli kadrosu sayesinde öğrencileri en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktadır. 18 kişilik sınıflarda öğrencilere gerekli ilgi ve rehberlik etkin bir şekilde sağlanmaktadır. Kerem Aygün Koleji Anadolu Lisesi’nin nitelikli dersliklerinde akıllı tahta ile interaktif ve sınav hazırlığına odaklı dersler işlenmektedir.

Kerem Aygün Koleji Tanıtım Filmi
Kerem Aygün Koleji İndirimleri
Kerem Aygün Koleji Yorumları
Devamını Gör
Kerem Aygün Koleji'nde Eğitime Bakış
Kerem Aygün Koleji Tanıtım Filmi
Kerem Aygün Koleji Galeriler
Kerem Aygün Koleji Yorumları

Kerem Aygün Koleji Kampüsleri

Kerem Aygün Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Etimesgut Kerem Aygün Koleji Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Kerem Aygün Koleji Anaokulu her çocuk tek ve özeldir anlayışı ile hareket eden kurum, okul öncesi eğitimin önemini...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Kerem Aygün Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum