fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Koray Varol Okulları

Koray Varol Akademi hakkında detaylı tüm bilgilere hemen ulaşın. Koray Varol Akademi; fiyatları, eğitim felsefesi ve bursluluk sınavı hakkında detaylı bilgi alın.

Koray Varol Okulları'nda Eğitim

Koray Varol Akademi'de Eğitim

Koray Varol Okulları, eğitime 2010 yılında butik dershane ile başlamıştır. Kurum daha sonradan hedeflerini ve eğitim standartlarını yükselterek butik eğitim anlayışından hareketle anaokulu, ilkokul ve ortaokul seviyelerinde eğitim hizmeti sunmaya başlamıştır. Eğitimdeki yenilikleri ve çağın gereklilikleri doğrultusunda hassas bir yol izleyen Koray Varol, eğitim çalışmalarını bu doğrultuda güncellemektedir. Ayrıcalıklı ve kaliteli eğitimi öğrencilerine yaşatabilmek adına Milli Eğitim Bakanlığı'nın eğitim müfredatı çerçevesinde kendi eğitim modellerini hazırlamaktadır. Kurum, öğrenci gelişimini yalnızca okulda eğitim olarak görmemektedir. Eğitimi bir bütün olarak ele alan Koray Varol Okulları, basamak basamak öğrenci gelişiminde aktif rol oynamaktadır. Eğitimdeki farklı beceri modellerini öğrenim modellerine entegre ederek öğrencilerin bireysel potansiyellerini artırmaktadır. Öğrenciyi, öğrenmeye meraklı, ilgili ve aktif bireyler olmalarını sağlamak adına uygun koşullar oluşturmaktadır.


Koray Varol Eğitim Kurumları kendisine güvenen bireyler yetiştirmek adına onlara ihtiyaç duydukları desteği vermektedir. Öğrencilerin kendilerine güvenmesinde oluşan problemleri çözmek için aile ile iletişim halinde bulunulmaktadır. Koray Varol yetkilileri, Gelişimsel Rehberlik Programı oluşturarak her öğrencinin yaş grubuna uygun yaklaşımlarla hizmet vermektedir. Rehberlik birimi, öğrencilerle birebir iletişim içerisinde bulunarak onların gelişiminde oluşabilecek sorun ya da problemlerin çözümünde aktif rol oynamaktadır. Başarılı bireyler yetiştirmenin temel adımı olan okul öncesinde Koray Varol Anaokulu yetkilileri etkili faaliyet programları oluşturmaktadır.


Koray Varol Okulları Anaokulu

Koray Varol Anaokulu, öğrencilerin tüm gelişim alanlarında gelişimini desteklemektedir. Kurum, hazırladığı okul öncesi eğitim programları ile öğrencilerin sosyal-duygusal, bilişsel, öz bakım, dil ve psiko-motor alanlarında en üst düzeyde gelişimine destek olmaktadır. Küçük yaştaki öğrencilerin merak duygularını kullanarak gelişimini desteklemek adına etkili eğitim içerikleri uzman kişilerce oluşturulmaktadır.


Koray Varol Okulları İlkokulu

Koray Varol İlkokulu öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak eğitim yaklaşımlarını düzenlemektedir. Öğrencilerin yeteneklerini keşfederek gelişimlerine bu doğrultuda yön vermektedir. Uzman akademisyen kadrosu ile kaliteli eğitim anlayışını birleştiren Koray Varol, öğrencilerin akademik başarılarının yanı sıra kültür, sanat ve spor dallarıyla ilgilenen, yaratıcı ve sosyal bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda etkili faaliyet programları hazırlamaktadır.


Koray Varol Okulları Ortaokulu

Koray Varol Ortaokulu, öğrencilerin hedeflerine birer adım daha yaklaşmasını desteklemek adına sınavlara yönelik eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Kurum, öğrencilerin gelişimine; yurt içi ve yurt dışından alınan modern eğitim sistemleri ile katkıda bulunmaktadır. Kaliteli eğitim programları ile ayrıcalıklı bir öğrenim hizmeti sunan okul, öğrencilerin hedeflerine yaklaşmalarında aktif rol oynamaktadır.

Koray Varol Akademi Tanıtım Filmi
Koray Varol Okulları İndirimleri
Koray Varol Okulları Yorumları
Devamını Gör
Koray Varol Okulları'nda Eğitim
Koray Varol Akademi Tanıtım Filmi
Koray Varol Okulları Galeriler
Koray Varol Okulları Yorumları

Koray Varol Okulları Kampüsleri

Koray Varol Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Kağıthane Koray Varol Okulları Kampüsü
İstanbul / Kağıthane
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Neden Koray Varol Okulları İlkokulu ?<br /> <br/> <br/><br /> 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında faaliyet gösterecek ola...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Koray Varol Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum