fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Koşuyolu Koleji

Koşuyolu Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Koşuyolu Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Koşuyolu Koleji Ortaokullar

Koşuyolu Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Koşuyolu Koleji Liseler

Koşuyolu Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Koşuyolu Koleji Hakkında

  • Koşuyolu Koleji'nde Eğitime Bakış

Eğitimde örnek başarılara imza atan model bir okul olmak ve nitelikli akademik birikimini akılcı yöntemlerle değerli öğrencilerine aktarmak hedefiyle çalışan Koşuyolu Koleji’nde akademik başarı temel hedef ve odak niteliğindedir.


STEM Eğitim Modeli’ni eğitim sistemine adapte eden Koşuyolu Koleji, öğrencilerinin yaşamdan kopmadan, sosyal hayatta da başarılı ve güçlü, teknolojiyi etkili yönetebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamıştır.


STEM içinde bulunduğumuz çağda, vizyoner eğitim gayesi taşıyan eğitim kurumlarında öncelikli dikkate alınması gereken bir modeldir. STEM; S-Science (Bilim), T-Technology (Teknoloji), E-Engineering (Mühendislik), M-Math (Matematik) ten oluşan bir eğitim programı yoğunluğu sağlamaktadır. Böylelikle öğrencilerin analiz etme ve üretme becerilerini destekleyerek, bilimsel ve matematiksel düşünmeyi ön plana çıkararak, öğrenilen bilgi ve becerilerle robotik uygulamaları harmanlar. Koşuyolu Koleji, öğrencilerini STEM ile zenginleştirilmiş eğitim modeli ile sürekli düşünmeye, sorgulamaya, analiz etmeye, sebep sonuç ilişkisi kurabilmeye, bakış açılarını genişletmeye, sürekli üretmeye ve girişimciliğe teşvik eder. Koşuyolu Koleji öğrencileri STEM ile teknolojiyi sadece kullanmaz, teknolojiyi üretir ve geleceği şekillendirir. Eğitimde, bilimsellik, akılcılık, yenilikçilik ve kalite temel ilkeleri ile gelecek nesillere yön vermeye devam etmektedir.

Koşuyolu Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Koşuyolu Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum