fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Küpkök Koleji

Küpkök Koleji hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Her kampüs ve her eğitim seviyesinde aradığınız okulu hemen keşfedin.

Küpkök Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Küpkök Koleji Ortaokullar

Küpkök Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Küpkök Koleji Liseler

Küpkök Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Küpkök Koleji Hakkında

  • Küpkök Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Küpkök Koleji Tanıtım Filmi

2000’li yılların başında eğitim öğretim hayatına başlayan Küpkök Koleji, ortaokul, anadolu ve fen lisesi olmak üzere 5 farklı kampüste eğitim vermektedir. 19 yılı aşkın süredir eğitim öğretim sektöründe olan bu eğitim kurumu, öğrencilerini hazılayıp Türkiye’nin en iyi üniversitelerine yerleştirmiştir. Küpkök Eğitim Kurumları, öğrenci ve velilerine; bireysellik, veli, öğretmen ve kurum ilişkisi, öğrenci takip sistemi, uzman eğitim kadrosu ve rahat, ferah ve güvenilir bir ortam sunmaktadır.

Küpkök Eğitim Kurumu, evrensel hoşgürüyü benimseyip öğrencilerine aşılamayı hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda öğrencilerinin sorgulayıcı, eleştirel ve analitik düşünmelerini sağlamaları konusunda eğitim vermektedir. Tüm bunların bir araya gelmesiyle Küpkök Eğitim kurumları, öğrencilerin, velilerin ve çalışanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Kolej Küpkök, günümüz gençlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek derecede bir İngilizce programı sunmaktadır. Öğrencilerin İngilizce’yi etken bir biçimde konuşup yazmalarını sağlamak ve evrensel bir dil olan İngilizce’nin bilimsel nitelikli donanımını öğrencilere kazandırmayı amaçlamıştır. Bu doğrultuda, yabancı dil öğretiminde bütün yeni teknolojileri kullanarak programıyla devamlı geliştirmeyi, öğrencilere müsait ders ortamı yaratmayı prensip edinmiştir. Küpkök Eğitim Kurumları’nda İngilizce dersleri için “Yabancı Dil Sınıfı” ve “Londra Sokağı” bulunmakta, dersleri buralarda işlenmektedir. Buna ek olarak Almanca ve Fransızca olarak 2. yabancı dil eğitimleri vermektedir.

Küpkök Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Küpkök Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum