fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lider Şişli Koleji

Lider Şişli Koleji'nin kampüs, fiyat bilgileri, fiziksel imkanları, eğitime bakış açısı ve daha fazlasına hemen ulaşın!

Lider Şişli Koleji'nden Eğitim

Yeni bir gelecek oluşturan Lider Şişli Koleji, geleceğin liderlerini yetiştirmektedir. Farklı eğitim modellerine göre geliştirilmiş özel mimarisiyle ulusal ve uluslararası eğitim markalarını birleştirerek eğitime farklı bir anlayış getirmektedir. Dünya Sağlık Örgütü kriterlerine göre teknik tasarımı planlanmış kapalı yüzme havuzu ve kapalı spor salonuyla yeni neslin sporcularını da yetiştirmektedir. Modern derslik ve laboratuvarlarıyla, bilim ve sanat dehalarını yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bilim akademileri, spor, müzik ve dil okullarıyla çocuklara her seviyede üniversite imkanı sunarak daha önce yapılmayanı gerçekleştirmektedir. Bu kurum, yanlış eğitimin telafisinin olmayacağı anlayışıyla uzman ve nitelikli kadrosuyla titizlikle eğitim vermektedir.


Lider Şişli Koleji, bilimin yanına yaşamı eklemektedir. Öğrencileri akademik olarak gelişirken hayal kurmayı da unutmamaları amaçlanmaktadır. Bu bağlamda öğrenciler, okulun uzman kadrosu rehberliğinde problem çözme yollarını keşfetmelerinin tadına varmaktadır. Lider Şişli Koleji’nde öğrencilerin spor başarıları da sınav dereceleri kadar kürsüde yer almaktadır. Öğrenciler, atölyelerde öğrendiklerini akademik yaşama, akademik yaşamda öğrendiklerini de sınav başarısına taşımaktadır. Bu kurum, eğitimi sınıfın dışına taşıyarak mutlulukla eğitim vermektedir.


Lider Şişli Koleji, yaşayan bir okul olmakla beraber geleceğin liderlerini yetiştirmektedir. Bu kurum, öğrencilerine değerli olduklarını aileleri kadar hissettirmektedir. Sınavlar, testler, soruların önemli olduğu kadar değişen dünyada bilgiyi yakalamanın da önemini öğrencilerine aktarmaktadır. Lider Şişli Koleji, köklü eğitim tecrübesi ve öngörüsüyle yaşayarak öğrenmenin kalıcılığına inanmaktadır. Bu kurum öğrencilerin, derste hayal kurmasında haklı olduğunu düşünmektedir. Okurken keşfettiği hayal aleminin fizik, kimya, matematik kadar gerekli olduğunu benimsemektedir. Her çocuğun biricik olduğunun ve farklı şekillerde öğrendiğinin farkında olan bir kurumdur. Bunu bile bile aynı yöntemlerde ısrar etmemekte karalıdır. Kimyayı müzikle, fiziği hayatla, kodlamayı legoyla, İngilizceyi oyunlarla öğrenen öğrenciler tam öğrenme sağlamaktadır.


Lider Şişli Koleji, öğrencilerle birlikte hayatı okula, okulu hayata dönüştürmektedir. Çünkü onlar, ezberden robotlaşmış sistem dişlileri değil keşfederek yarını üreten bireylerdir. Bu kurum, soruya maruz kalan değil, soru soran öğrenciler yetiştirmektedir. En önemlisi yarının öncülerinin aralarında olduğunun bilincinde olarak eğitim vermektedir. Yetiştirilen öğrenciler; bilimde, sanatta, sporda ve teknolojide fark yaratırken, en önemlisi iyilikleriyle öne çıkmaktadır.


LİDER ŞİŞLİ KOLEJİ İLKOKULU

İnsan zihin beden ve duygulardan oluşan çok özel bir varlıktır. Bu kurumda, çocukların zarar görmeden ve nitelikli geliştirebilmesi için bu üçünü de geliştiren bütüncül bir eğitim verilmektedir. Eğitim, merak, keşif, hareket ve neşe dolu bir serüven olarak öğrencilere aktarılmaktadır. İlkokul seviyesinde ilgi ve yetenekleri geliştiren birçok atölyeyle eğitim daha da zenginleştirilmektedir. Lider Şişli Koleji öğrencileri; drama, mutfak, ahşap tasarım atölyeleriyle hayatı deneyimlemektedir. Bu öğrenciler; yenilik, girişim ve iş birliği ruhuyla özgürce üretmektedir. Uygulamaya dayalı eğitimle öğrencilerine lise eğitiminden daha fazlasını sunarak onları hayata hazırlamaktadır.


Lider Şişli Koleji İlkokulu’nda atomdan galaksiye, kainatın gizemleri ile daha yakından tanışmaları için bilim dersleri uygulamalı olarak yapılmaktadır. Kurum öğrencileri, matematiğin çetin dünyasında oyun ve materyallerle zorlanmadan yürümektedir. Robotik yapay zeka ve uzay yolculuklarının çağına öğrenciler; bilişim, ilk mühendislik ve STEM dersleriyle hazırlanmaktadır. Öğrenciler, bilgiyi işlemsel ve disiplinsel olarak düşünerek üretmeye yatkın duruma gelmektedir. Öte yandan öğrenciler sorgulama eksenli derslerde kodlama yaparken kodlanmamayı da öğrenmektedir. Özgün fikir üretme konusunda Lider Şişli Koleji İlkokulu öğrencileri fark yaratmaktadır.


LİDER ŞİŞLİ KOLEJİ ORTAOKULU

Lider Şişli Koleji Ortaokulu, çağdaş uygarlık anlayışı ile çıktığı kaliteli eğitim yolculuğuna devam etmektedir. Kaliteli eğitim hizmeti verdiğini belgeleyen bu kurum, eğitimde eşitlik ilkesine dayanarak öğrenci merkezli bir yaklaşımda bulunmaktadır. Lider Şişli Koleji Ortaokulu eğitimde bir dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Bu kurum, her öğrencinin farklı ve eşsiz olduğunu bilmektedir. Bu nedenle öğrencilerine eşsiz eğitim modelleri sunmaktadır. Öğrenciler elektronik ve dijital öğrenme sistemlerinden de yararlanarak bilgiye ulaşabilmektedir.


Şişli Koleji Ortaokulu, öğrencilerini lise giriş sınavlarına hazırlamaktadır. Bu sınavlardaki başarılarıyla bilinen bu kurum, Türkiye derecelerine imza atmaktadır. Bu kurum, öğrencilerinin sınava tam hazırlık sağlaması amacıyla eksik veya öğrencinin anlamadığı konuları pekiştirmesi amacıyla ek ders ve etütler düzenlemektedir. Çalışma programına uygun olarak bu derslere katılan öğrenciler, daha sonra konu tarama testleriyle öğrendiklerini tekrar etme şansı yakalamaktadır.


Lider Şişli Koleji Ortaokulu, kolej kapsamında her sabah kitap okuma saati düzenlemektedir. Klasik müzik eşliğinde tüm okul kitap okumakta ve öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırılmaktadır. Lider Şişli Koleji Ortaokulu, öğrencilerine yemekhane ve servis hizmeti sunmaktadır. Yemekhanede çıkan yemekler her gün alanında uzman kişiler tarafından besin değerleri ve besin içeriği kontrol edilerek öğrencilere sunulmaktadır. Menüler aylık olarak okul sitesinde öğrencilerle paylaşılmaktadır. Servis hizmetiyle de çevre ilçelerden okula gelen öğrencilerin ulaşımı sağlanmaktadır. Okula gelişinden çıkışına kadar tüm güvenlik önlemleri kurum tarafından alınmıştır. Tüm bu imkanlardan dolayı ailelerin tercihi Lider Şişli Koleji olmaktadır.

Lider Şişli Koleji İndirimleri
Lider Şişli Koleji Yorumları
Devamını Gör
Lider Şişli Koleji'nden Eğitim
Lider Şişli Koleji Galeriler
Lider Şişli Koleji Yorumları

Lider Şişli Koleji Kampüsleri

Lider Şişli Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Lider Şişli Koleji Kampüsü
İstanbul / Şişli
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Çocukların ihtiyaçlarının eksiksiz karşılanması için bina içinde yemekhane, kapalı spor salonu, kütüphane, müzik odası v...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Lider Şişli Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum