fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Mahmut Ön Koleji

Mahmut Ön Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Mahmut Ön Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Mahmut Ön Koleji Ortaokullar

Mahmut Ön Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Mahmut Ön Koleji Liseler

Mahmut Ön Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Mahmut Ön KolejiHakkında

  • Mahmut Ön Koleji'nde Eğitime Bakış


Mahmut Ön liderliğinde, tecrübeli kadrosuyla 2015-2016 yılında eğitim öğretim vermeye başlayan Mahmut Ön Okulları, öğrencilere herhangi bir ek desteğe ihtiyaç bırakmayacak bir eğitim modeli ile birlikte entelektüel altyapı oluşturacak bir eğitim sunmaktadır.


Sevgi- saygı ortamı içerisinde, kendini iyi ifade edebilen, 21. yüzyıla ayak uydurabilecek, evrenselliğe açık, en az iki yabancı dil bilen, araştıran, sorgulayan, çözüm odaklı, yeniliğe açık, özgüvenli ve etik liderler yetiştirmeyi hedef haline getirmiş olan Mahmut Ön Koleji, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, çağımıza uyum sağlayan, ulusal ve uluslararası standartlarda, sosyal, kültürel ve akademik alanda kendilerini geliştiren bireyler yetiştirmektedir.


Alanında uzman ve tecrübeli eğitim kadrosuyla birlikte, yıllardır eğitim vermekte olan Mahmut Ön Koleji, öğrencilerin kendi potansiyellerini keşfedip yeteneklerini geliştirmelerine imkan sağlayan bir model sunmaktadır. Öğrencilere okul dışında da spor ve sanatsal faaliyetler düzenleyerek yalnızca akademik alanda değil, birçok alanda da kendilerini keşfetmelerini hedeflemiştir.

Mahmut Ön Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Mahmut Ön Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum