fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Mahmut Ön Koleji

Mahmut Ön Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Mahmut Ön Koleji'nde Eğitime Bakış

Mahmut Ön liderliğinde, tecrübeli kadrosuyla 2015-2016 yılında eğitim öğretim vermeye başlayan Mahmut Ön Okulları, öğrencilere herhangi bir ek desteğe ihtiyaç bırakmayacak bir eğitim modeli ile birlikte entelektüel altyapı oluşturacak bir eğitim sunmaktadır.


Sevgi- saygı ortamı içerisinde, kendini iyi ifade edebilen, 21. yüzyıla ayak uydurabilecek, evrenselliğe açık, en az iki yabancı dil bilen, araştıran, sorgulayan, çözüm odaklı, yeniliğe açık, özgüvenli ve etik liderler yetiştirmeyi hedef haline getirmiş olan Mahmut Ön Koleji, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, çağımıza uyum sağlayan, ulusal ve uluslararası standartlarda, sosyal, kültürel ve akademik alanda kendilerini geliştiren bireyler yetiştirmektedir.


Alanında uzman ve tecrübeli eğitim kadrosuyla birlikte, yıllardır eğitim vermekte olan Mahmut Ön Koleji, öğrencilerin kendi potansiyellerini keşfedip yeteneklerini geliştirmelerine imkan sağlayan bir model sunmaktadır. Öğrencilere okul dışında da spor ve sanatsal faaliyetler düzenleyerek yalnızca akademik alanda değil, birçok alanda da kendilerini keşfetmelerini hedeflemiştir.


Mahmut Ön Koleji, öğrenci merkezli eğitim yaklaşımları ile ayrıcalıklı bir öğrenim hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Kurum, Milli Eğitim Bakanlığı eğitim müfredatı çerçevesinde geliştirilen eğitim modelleri ile kaliteli bir öğrenim süreci yaşatmaktadır. Öğrenciler, derslerde edindikleri bilgileri uygulamaya dökerek kalıcı hale getirmektedir. Kurum, öğrencilere teoride anlattığı bilgileri, atölye ve etkinlik alanlarında pratiğe dönüştürmesini sağlamaktadır.


Mahmut Ön Eğitim Kurumları'nda öğrenciler, öğretmenlerle sürekli iletişim içerisinde bulunmaktadır. Gelişme döneminde bulunan öğrencilerin duygusal, akademik, bilişsel ve bedensel gelişimleri dikkatlice takip edilmektedir. Velilerle sürekli iletişim içerisinde bulunan yetkililer, öğrenci konusunda oldukça hassas bir yol izlemektedir. Danışman öğretmenlik sisteminin uygulandığı Mahmut Ön'de, öğrencilerin sağlıklı biçimde gelişimleri sağlanmaktadır.


Mahmut Ön Koleji, yabancı dil eğitiminde oldukça etkili bir yol izlemektedir. Kurum, Almanca ve İngilizce dil eğitimini iletişime dayalı temellerle ilerletmektedir. Aynı zamanda aktiviteler, yaratıcı drama çalışmaları ve dijital uygulamalarla öğrencilerin gelişimi desteklenmektedir. Kurum, 5. sınıftan itibaren İngilizce hazırlık programı uygulamaktadır. Etkili İngilizce eğitimi ile kavramlar hem ana dil hem de İngilizce olarak öğrencilere aktarılmaktadır.


Mahmut Ön Okulları, akademik eğitim anlayışından hareketle öncelikle öğrencilerin hedefler belirlemesinde aktif rol oynamaktadır. Akademik ağırlıklı programlarla birlikte öğrencilerin duygusal ve sosyal alanlarda gelişimlerine uygun bir eğitim programı hazırlanmaktadır. Donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen kurum, branşlarında başarılı eğitmenlerle kalıcı bir hizmet sağlamayı amaçlamaktadır.

Mahmut Ön Koleji İndirimleri
Mahmut Ön Koleji Yorumları
Devamını Gör
Mahmut Ön Koleji'nde Eğitime Bakış
Mahmut Ön Koleji Galeriler

Mahmut Ön Koleji Kampüsleri

Mahmut Ön Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Mahmut Ön Koleji Bahçelievler Kampüsü
İstanbul / Bahçelievler
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Mahmut Ön Koleji Ortaokulu Programı ile MEB programı temelinde tüm dersler kapsamlı bir şekilde işlenirken, öğrenci...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Mahmut Ön Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum