fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Manavgat Koleji

Manavgat Koleji kayıt ücretlerine, indirimlerine, bursluluk sınav tarihlerine, adreslerine, fotoğraflarına ve daha birçok bilgisine hemen ulaşın.

Manavgat Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Manavgat Koleji Anaokullar

Manavgat Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Manavgat Koleji İlkokullar

Manavgat Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Manavgat Koleji Ortaokullar

Manavgat Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Manavgat Koleji Liseler

Manavgat Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Manavgat Koleji Hakkında

  • Manavgat Koleji'nde Eğitime Bakış

Manavgat Koleji, Antalya ilimizde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, eğitim faaliyetlerine “İyi Eğitim İyi Gelecek” sloganıyla 2010 senesinden beri devam etmektedir. 2010 senesinde dershane olarak Manavgat Dershaneleri olarak eğitime başlayan kurum, 2017-2018 eğitim öğretim döneminden beri kolej yapısıyla devam etmektedir. Kurum anaokulu kademesinden lise kademesine kadar tüm kademelerde eğitim hizmeti vermektedir.


Manavgat Koleji öğrencilerine nitelikli bir eğitim hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda alanında uzman, gerekli eğitimlerini tamamlamış ve öğrencilerle güçlü eğitim kurabilen kişiler eğitim kadrosunu oluşturmaktadır. Bu eğitim kadrosu öğrencilerini bilimin ve aklın ışığında ilerleyen, kendine yetebilen ve içinde bulunduğu topluma fayda sağlayan, uluslararası süreçte söz hakkı olan bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Manavgat Eğitim Kurumları her bir kademede öğrencilerin gelişim süreçlerini olumlu yönde destekleyecek aktiviteler düzenlemektedir. Okul öncesi kademede başlayan eğitim çalışmaları öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek ilerlemektedir. Matematiksel alanda, dil gelişimi alanında, sosyal gelişimlerinde gerçekleştirilecek aktiviteler her öğrencinin yaş grubu ve gelişim özellikleri dikkate alınarak gerçekleştirilmektedir. İlkokul kademesindeki öğrencilere ise anaokulundan ilkokula geçiş sürecinde ihtiyaç duydukları destek sağlanmaktadır. Temel okuma-yazma becerilerinin yanında matematiği günlük hayatta kullanmak, yaşanılan dünyayı anlamlandırma ve İngilizce dil bilgisi de öğrencilere kazandırılmaktadır.


Manavgat Okulları ortaokul ve lise kademelerinde ise öğrencilere merkezi sınavlara yönelik bir hazırlık sunulmaktadır. Öğrencilerin temel dersleri en iyi şekilde öğrenmeleri adına müfredat dahilindeki dersler yüksek verimlilikle işlenmektedir. Bunun yanında öğrencilere müfredat dahilindeki derslerin dışında ek ders ve etütlerle destek olunmaktadır. Böylelikle öğrenciler sınavlara eksiksiz bir biçimde hazırlanma imkanı bulmaktadır. Kurum, uzun yıllardır sahip olduğu eğitim tecrübesi ile öğrencileri Manavgat Koleji dışında herhangi bir ekstra eğitim kurumuna ya da özel derse ihtiyaç duymayacakları şekilde sınava hazırlamaktadır.


Manavgat Koleji sosyal aktiviteleri ve sosyal gelişimi de önemseyen bir kurumdur. Bu önem doğrultusunda öğrencilere kurumun fiziksel imkanları dahilinde çeşitli etkinlikler sağlanmaktadır. Kurumun spor takımları ile dileyen ve spora ilgisi olan öğrenciler spora yönelme imkanı bulabilmektedir. Eğitimin dört duvardan ötesi olduğunu düşünen kurum, çeşitli gezilerle öğrenme sürecini doğal ortamlara, kültürel alanlara taşımaktadır.

Manavgat Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Manavgat Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Manavgat Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Manavgat Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum