fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Mat Pi Koleji

Mat Pi Koleji hakkında tüm detaylara ulaşarak okula kayıt fırsatlarını kaçırmayın. Mat Pi Koleji veli yorumlarını, fiyatlarını, adreslerini ve fotoğraflarını hemen inceleyin.

Mat Pi Koleji'nden Eğitime Bakış

Mat Pi Koleji'nde Eğitim

Mat Pi Koleji, kurulduğu günden bu güne hedeflediği yere ulaşmış olmanın gururuyla Ankara’da çağın ilerisinde bir eğitim anlayışıyla, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitim kurumu olarak yoluna devam etmektedir. Kaliteli ders içeriğine verdiği önemle, eğitimde fark yaratmak amacındadır.


Kurumsal yapıda tuttuğu eğitim modeliyle, öğrencinin ihtiyaç ve potansiyellerine uygun ortam ve fırsatları yaratmaktadır. Sadece akademik başarı değil, öğrencilerin sosyal kültürel sportif yaşamlarında da başarı sağlamalarını ön planda tutmaktadır. Mat Pi Koleji çok yönlü şekilde, sorgulama, problem çözebilme ve yorumlayıp analiz etme önemini vurgulamaktadır. Kolej eğitim sisteminde, disiplinin başarıda oynadığı rolü kabul etmekte ve ona göre davranmaktadır. Gelenekselleşmiş “π” uygulaması ve anlayışını matematik ve dil eğitiminde destekleyici olarak kullanmaktadır. Mat Pi, eğitimin niteliklerini öğrencilere etkili faaliyetler doğrultusunda aktarmaktadır. Başarılı bireyler yetiştirmek adına çağın ihtiyaçlarını iyi analiz etmekte ve eğitim programlarını sürekli güncel tutmaktadır.


Dil eğitimini İngilizce ve Rusça olarak iki yönlü vermekte ve öğrencilerin, hayatında üst seviyede kullanılmasını sağlamak amacıyla planlamakta ve uygulamaktadır. Mat Pi Koleji öğrencilerini, spor, sanat, müzik ve bilimle sağlıklı, mutlu, mücadeleci ruha sahip ve hayatla pozitif bağ kurabilen bilgi üretebilen bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Çağın gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan yabancı dil eğitimi konusunda kurum etkili faaliyetler sürdürmektedir. Dil eğitimi, yalnızca bir eğitim olmamakla birlikte Mat Pi Koleji'nde yaşam felsefesi olarak öğrencilere aktarılmaktadır. Kurum, öğrencilerinin anadil yetkinliğinde yabancı dil becerisine sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Branşlarında donanımlı ve nitelikli eğitmenlerle birlikte ayrıcalıklı bir eğitim hizmeti sağlamaktadır.


Mat Pi Eğitim Kurumları disiplinli eğitim ortamları ile başarıyı nihai kılmayı hedeflemektedir. Eğitim alanındaki tecrübesi ile öğrencilerin disiplinli biçimde çalışmalarına imkan verecek eğitim alanları oluşturan kurum, sevgi ve saygı kuralları çerçevesinde öğrencilerin gelişimine en doğru katkıyı yapmayı planlamaktadır. Mat Pi'ye özgü disiplin anlayışı ile öğrencilerin akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda donanımlı bireyler olarak yetişmesi desteklenmektedir. Kurum, öğrenciye özgü ödüş ve yaptırımlarla kampüs içi-dışı tüm ortamlarda bilgi edinimini desteklemektedir. Kurumun öncelikli hedefi akademik başarıyı sağlamaktır. Mat Pi Koleji'nde MEB müfredatı çerçevesinde geliştirilen eğitim sistemleri bulunmaktadır. Akademik başarıyı sağlamak üzere kurgulanan eğitim modelleri ile öğrencilerin donanımlı bireyler olarak mezun olmaları amaçlanmaktadır.


Mat Pi Koleji İndirimleri
Mat Pi Koleji Yorumları
Devamını Gör
Mat Pi Koleji'nden Eğitime Bakış
Mat Pi Koleji Galeriler

Mat Pi Koleji Kampüsleri

Mat Pi Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ankara Mat Pi Koleji Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Ankara Mat Pi Koleji Anaokulu uzman öğretmenler eşliğinde 2,5 - 6 yaş arasındaki çocuklara matematik temelli bir eğ...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Mat Pi Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum