fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Mavigün Koleji

Mavigün Koleji hakkında detaylı bilgilere ulaşın. Mavigün Koleji; fiyatları, fotoğrafları, veli yorumları, ortalama sınıf mevcutları gibi bilgiler bu sayfada.

Mavigün Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Mavigün Koleji Anaokullar

Mavigün Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Mavigün Koleji İlkokullar

Mavigün Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Mavigün Koleji Ortaokullar

Mavigün Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Mavigün Koleji Liseler

Mavigün Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Mavigün Koleji Hakkında

  • Mavigün Koleji'nde Eğitim
  • Mavigün Koleji Fiyatları 2021
  • Kayıt İçin Gerekli Evraklar

MAVİGÜN KOLEJİ

Mavigün Koleji eğitim hizmeti vermeye başladığı günden beri her geçen gün kendini geliştiren çağa ayak uyduran ve birçok alanda öncü olan yapısıyla milli ve manevi değerleri gözeten, insana değer veren, çevresine duyarlı ve ahlaki bilince sahip öğrenciler yetiştirmektedir. Eğitimde kalitenin yükselmesinin toplumu ileriye taşıyacağını ve birçok sorunu çözeceğini bilen okul bu sebep ile eğitimi iş olarak değil bir görev olarak görmektedir. Öğrencilerin yeteneklerini keşfedip uluslararası başarılar kazanmalarını isteyen Mavigün Koleji, bu noktada öğrencilerine rehberlik etmekte, başarılarının ülke sınırlarını aşmasını hedeflemektedir.


Mavigün Koleji, öğrencilerin ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış sınıflar ile onların eğitim sürecine aktif olarak katılabilmelerine sağlayacak fırsatları sunmakta böylece öğrenciler ezberleyerek değil, deneyimleyerek, uygulayarak ve analiz ederek öğrenirler. Bu da öğrenilen her yeni bilginin akılda kalıcılığını sağlamaktadır. Mavigün Koleji'nde öğrencilerin merak duygularını geliştirmek ve eğitimde kullanmak için teknolojilerden yararlanılmakta ve öğretmenler bu süreçte her öğrenci ile tek tek ilgilenmektedir. Öğrenciler arası etkileşimi arttırıp iletişim becerilerine katkı sağlamak için grup çalışmaları yapılmaktadır. Yapılan bu sınıf içi çalışmalar öğrencilerin sorumluluk bilinçlerini geliştirirken kendilerine olan güvenlerinin artmasını da sağlamaktadır.


Günümüzde yabancı dil bilenlerin sayısı hızla artmakta bu da yabancı dili bilmeyi zorunlu hale getirmektedir. Mavigün Koleji'nde öncelikle öğrencilere yabancı dilin önemi anlatılmakta onlara sağlayacağı faydanın kavranması hedeflenmektedir. Böylece öğrenciler öğrenecekleri dilin ne işe yarayacağını bilecekler ve öğrenme noktasında daha istekli olacaklardır. Okulda bu noktada seçtiği yabancı dil olan İngilizce eğitimine anaokulundan başlamakta yoğunluk derecesini arttırarak lise son sınıfa kadar sürdürmektedir. Uzman öğretmenler tarafından verilen dersler her hafta yapılan küçük yazılı sınavlar ile desteklenmektedir. Bu sınavlar ile gelişimlerini gören öğrenciler öğrenmekte oldukları dile ilgi göstermektedir. Bunun dışında öğrenmede güçlük yaşayan öğrenciler için hafta sonu etüt çalışmaları yapılmakta ve her öğrencinin aynı seviye de olması amaçlanmaktadır.


Mavigün Koleji bünyesinde bulunan basketbol ve voleybol sahası, yüzme havuzu, konferans salonu öğrencilerin sportif ve sanatsal aktivitelerin içinde olmalarını sağlamaktadır. Yaz okulu ile öğrenciler eğitime ara vermeden 12 ay boyunca kendilerini geliştirebilme şansı yakalamaktadırlar.

Aşağıda belirtilen Mavigün Koleji 2021 fiyatlarına, KDV dahildir. Tamamı peşin olarak yapılan ödemelerde %10 indirim uygulanmaktadır.

KampüsAnaokuluİlkokulOrtaokulLiseBilgi
Arnavutköy Kampüsü-33.000 TL36.500 TL-İletişime Geç
Gaziosmanpaşa Kampüsü26.000 TL39.825 TL43.875 TL48.600 TLİletişime Geç

İlkokul-Ortaokul öğrencileri velileri ile birlikte okula gelerek kayıt yaptırabilir. Gerekli hallerde 1. sınıf öğrencisi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi tarafından mülakata alınır. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8. sınıfta eğer gerekli görülürse sınava tabi tutulur.


Kayıt İçin İstenilen Belgeler:

  • Öğrencinin kimlik fotokopisi
  • Velinin kimlik fotokopisi
  • Yurt dışından eğitime gelen öğrenciler için Denklik Belgesi
  • İkametgah belgesi veya fatura fotokopisi (elektrik, su, doğalgaz )
  • Vesikalık fotoğraf (1 adet)
  • Öğrenci tanıma formu (Kayıtta doldurulacak.)

Mavigün Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Mavigün Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Mavigün Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Mavigün Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum