fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Mavigün Koleji

Mavigün Koleji hakkında detaylı bilgilere ulaşın. Mavigün Koleji; fiyatları, fotoğrafları, veli yorumları, ortalama sınıf mevcutları gibi bilgiler bu sayfada.

Mavigün Koleji'nde Eğitim

MAVİGÜN KOLEJİ

Mavigün Koleji eğitim hizmeti vermeye başladığı günden beri her geçen gün kendini geliştiren çağa ayak uyduran ve birçok alanda öncü olan yapısıyla milli ve manevi değerleri gözeten, insana değer veren, çevresine duyarlı ve ahlaki bilince sahip öğrenciler yetiştirmektedir. Eğitimde kalitenin yükselmesinin toplumu ileriye taşıyacağını ve birçok sorunu çözeceğini bilen okul bu sebep ile eğitimi iş olarak değil bir görev olarak görmektedir. Öğrencilerin yeteneklerini keşfedip uluslararası başarılar kazanmalarını isteyen Mavigün Koleji, bu noktada öğrencilerine rehberlik etmekte, başarılarının ülke sınırlarını aşmasını hedeflemektedir.


Mavigün Koleji, öğrencilerin ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış sınıflar ile onların eğitim sürecine aktif olarak katılabilmelerine sağlayacak fırsatları sunmakta böylece öğrenciler ezberleyerek değil, deneyimleyerek, uygulayarak ve analiz ederek öğrenirler. Bu da öğrenilen her yeni bilginin akılda kalıcılığını sağlamaktadır. Mavigün Koleji'nde öğrencilerin merak duygularını geliştirmek ve eğitimde kullanmak için teknolojilerden yararlanılmakta ve öğretmenler bu süreçte her öğrenci ile tek tek ilgilenmektedir. Öğrenciler arası etkileşimi arttırıp iletişim becerilerine katkı sağlamak için grup çalışmaları yapılmaktadır. Yapılan bu sınıf içi çalışmalar öğrencilerin sorumluluk bilinçlerini geliştirirken kendilerine olan güvenlerinin artmasını da sağlamaktadır.


Günümüzde yabancı dil bilenlerin sayısı hızla artmakta bu da yabancı dili bilmeyi zorunlu hale getirmektedir. Mavigün Koleji'nde öncelikle öğrencilere yabancı dilin önemi anlatılmakta onlara sağlayacağı faydanın kavranması hedeflenmektedir. Böylece öğrenciler öğrenecekleri dilin ne işe yarayacağını bilecekler ve öğrenme noktasında daha istekli olacaklardır. Okulda bu noktada seçtiği yabancı dil olan İngilizce eğitimine anaokulundan başlamakta yoğunluk derecesini arttırarak lise son sınıfa kadar sürdürmektedir. Uzman öğretmenler tarafından verilen dersler her hafta yapılan küçük yazılı sınavlar ile desteklenmektedir. Bu sınavlar ile gelişimlerini gören öğrenciler öğrenmekte oldukları dile ilgi göstermektedir. Bunun dışında öğrenmede güçlük yaşayan öğrenciler için hafta sonu etüt çalışmaları yapılmakta ve her öğrencinin aynı seviye de olması amaçlanmaktadır.


Mavigün Koleji bünyesinde bulunan basketbol ve voleybol sahası, yüzme havuzu, konferans salonu öğrencilerin sportif ve sanatsal aktivitelerin içinde olmalarını sağlamaktadır. Yaz okulu ile öğrenciler eğitime ara vermeden 12 ay boyunca kendilerini geliştirebilme şansı yakalamaktadırlar.

Mavigün Koleji Fiyatları 2022

Aşağıda belirtilen Mavigün Koleji 2022 fiyatlarına, KDV dahildir. Tamamı peşin olarak yapılan ödemelerde %10 indirim uygulanmaktadır.

KampüsAnaokuluİlkokulOrtaokulLiseBilgi
Arnavutköy Kampüsü - 33.000 TL36.500 TL - İletişime Geç
Gaziosmanpaşa Kampüsü26.000 TL39.825 TL43.875 TL48.600 TLİletişime Geç
Kayıt İçin Gerekli Evraklar

İlkokul-Ortaokul öğrencileri velileri ile birlikte okula gelerek kayıt yaptırabilir. Gerekli hallerde 1. sınıf öğrencisi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi tarafından mülakata alınır. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8. sınıfta eğer gerekli görülürse sınava tabi tutulur.


Kayıt İçin İstenilen Belgeler:

  • Öğrencinin kimlik fotokopisi
  • Velinin kimlik fotokopisi
  • Yurt dışından eğitime gelen öğrenciler için Denklik Belgesi
  • İkametgah belgesi veya fatura fotokopisi (elektrik, su, doğalgaz )
  • Vesikalık fotoğraf (1 adet)
  • Öğrenci tanıma formu (Kayıtta doldurulacak.)

Mavigün Koleji İndirimleri
Mavigün Koleji Yorumları
Devamını Gör
Mavigün Koleji'nde Eğitim
Mavigün Koleji Fiyatları 2022
Kayıt İçin Gerekli Evraklar
Mavigün Koleji Galeriler
Mavigün Koleji Yorumları

Mavigün Koleji Kampüsleri

Mavigün Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Mavigün Koleji Gaziosmanpaşa Kampüsü
İstanbul / Gaziosmanpaşa
comment-icon 13 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Gaziosmanpaşa'da bulunan anaokulu 20 kişilik sınıfları ile okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur....
Arnavutköy Mavigün Koleji Kampüsü
İstanbul / Arnavutköy
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Arnavutköy Mavigün Koleji Anaokulu’nun amacı çocukların fiziksel, zihinsel, ruhsal ve sosyal açıdan gelişimlerini s...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Mavigün Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum