fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Med Koleji

Med Koleji hakkında merak ettiğini tüm bilgilere hemen ulaşın. Med Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına, adreslerine ve daha fazlasına göz atın.

Med Koleji'nde Eğitime Bakış

Med Akademi Koleji'nde Eğitim

Med Koleji; küçük yaştaki öğrencilerine "Mutluyum, Evrenselim, Değerliyim" ilkelerini benimseterek eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Kurum, deneyimli öğretmen kadrosu ile öğrencilerin eğitim alanındaki tüm eksikliklerini karşılamayı hedeflemektedir. Med Akademi Koleji, anaokulu ve ilkokul seviyesinde öğretim programları sürdürmektedir. Öğrencilerin temel eğitimi üzerinde yoğunlaşan kurum, başarılı bireyler yetiştirebilmek adına temel eğitimi sağlıklı ve kaliteli biçimde öğrencilere aktarmaktadır. Okul öncesi eğitim küçük yaştaki öğrenciler için oldukça önemli ve hassas bir konumdadır. Med Koleji, okul öncesinde öğrencilerin kişilik becerilerini oluşturan temel gereksinimleri onlara kazandırmayı amaçlamaktadır. Özgün eğitim içerikleri ile öğrencilerin her noktadan gelişimini destekleyecek nitelikte öğretim programları hazırlamaktadır.


Med Akademi Koleji'nde öğrencilerin özgürce öğrenim görmesi için geniş ve ferah eğitim alanları bulunmaktadır. Bu alan içerisinde spor salonları, atölyeler, bahçeler, hazırlık sınıfları, derslikler, teknoloji odaları gibi öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlayabilecek eğitim imkanları yer almaktadır. Aynı zamanda gelişimin esas anahtarı olan beslenme olanağı da kurumun yemekhanesinde hazırlanan yemeklerle gerçekleştirilmektedir. Ankara Med Koleji sınıflarda yer alan öğrenci sayılarını belirli seviyelerde sınırlandırmaktadır. Butik eğitim anlayışından hareketle, öğrencilerin derse katılımını artırmak ve onlarla birebir ilgilenebilmek adına sınıf mevcudu belirli sayılarda kalmaktadır.


Med Koleji'nde yabancı dil eğitimleri verilmektedir. 21. yüzyıl gereksinimlerinden birisi olan dil eğitimi konusunda kurum, küçük yaştan itibaren öğrencilere dil eğitimi vermektedir. Başarılı bireyler yetiştirmek adına çağın gerekliliklerini yakından takip ederek öğrencilerin doğru ve ayrıcalıklı bir öğrenim görmesini desteklemektedir. Ankara'da bulunan Özel Med Koleji, öğrencilerinin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak kaliteli bir öğrenim tecrübesi sunmaktadır.


Okul öncesinde eğitim veren kurum, 2019-2020 eğitim öğretim yılına ilkokul seviyesini de katarak akademik başarılarının yanı sıra ders dışı programlarıyla da özgüvenli, sosyal ve disiplinli yeni nesilleri geleceğe hazırlamayı hedeflemektedir. Okul, STEM atölyesi, bilişim atölyesi, yabancı dil atölyesi, spor salonuyla, öğrencilerin her türlü zihinsel ve bedensel aktivitesine olanak sağlar. Med Koleji her çocuk bireydir anlayışından hareketle ayrıcalıklı bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Öğrencilerin eksiksiz ve sağlıklı gelişimi için okul içerisinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi görev almaktadır. Bu hizmetle birlikte rehber öğretmenler, öğrenciler için eğitim alanında oluşabilecek sorun ya da problemlerin çözümünde aktif rol oynamaktadır.


Med Koleji İndirimleri
Med Koleji Yorumları
Devamını Gör
Med Koleji'nde Eğitime Bakış
Med Koleji Galeriler
Med Koleji Yorumları

Med Koleji Kampüsleri

Med Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Etimesgut Çiçekler Koleji Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 1 Duyuru
Özel Çiçekler Koleji Anaokulu, 3 ile 6 yaş arasında ki öğrencilere eğitim vermektedir. Öğrenciler, 10-15 kişilik sınıfla...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Med Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum