fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Meltem Karahan Okulları

Meltem Karahan Okulları'nın size en yakın kampüsünü hemen keşfedin. Meltem Kayhan Okulları fiyatlarına, fotoğraflarına, veli yorumlarına ve adreslerine göz atın.

Meltem Karahan Okulları'nda Eğitime Bakış

Meltem Karahan Okulları İstanbul ilinin çeşitli ilçelerinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, tüm ilçelerde anaokulu kademesinde eğitim vermektedir. Kurum Bakırköy, Sarıyer, Beylikdüzü, Küçükçekmece ve Başakşehir ilçelerinde okul öncesi kademede nitelikli eğitimlerini sürdürmektedir. Tüm ilçelerdeki şubelerinde çocukların gelişimlerini destekleyecek aktiviteler ve eğitim süreçleri yürütülmektedir.


Meltem Karahan Okullarından bir tanesi Lale Buketi Anaokuludur. Bu kurum Bakırköy ilçesinde 0-6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim vermektedir. Kurumda öğrencilere iç ve dış alanlarda rahatça vakit geçirebilecekleri, kendilerini geliştirebilecekleri güvenli ortamlar sağlanmaktadır. Bunun yanında kurumda dil eğitimine de önem verilmekte ve yabancı dil olarak İngilizce ve İspanyolca dil eğitimleri verilmektedir.


Meltem Karahan Okullarından bir diğeri Özel Lale Vadisi Anaokuludur. Lale Vadisi Anaokulu İstanbul’un Sarıyer ilçesinde eğitim vermektedir. Kurumda nitelikli bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Kurum Mortimer English Club metodolojisini kullanmaktadır. Bu metot uluslararası bir dil öğrenme metodu olarak çocukların İngilizce diline olan hakimiyetlerini artırmayı amaçlamaktadır. Kurumda ikinci yabancı dil olarak İspanyolca öğretilmektedir.


Özel Lale Bahçesi Anaokulu Meltem Karahan Okulları içerisinde yer alan okullardan bir tanesidir. Kurum 3 ila 6 yaş aralığındaki öğrencilere okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Geniş ve yeşillik içerisinde bir bahçeye sahip olan kurum, iç dizaynında da öğrencilerin gelişimlerini destekleyecek oyuncakları ve güvenliklerini gözetecek materyalleri kullanmaktadır. Erken yaşta dil eğitiminin faydasının farkında olan kurum, bu farkındalıkla öğrencilerine İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir.


Meltem Karahan Okulları bünyesinde eğitim veren kurumlardan bir tanesi de Özel Lale Demeti Anaokuludur. Kurum Küçükçekmece bölgesinde eğitim hizmetlerini sürdürmekte, 3-6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim hizmeti vermektedir. Kısıtlı sınıf mevcutlarıyla çocuklara birebir ilgi imkanı sunulmaktadır. Kurum öğrencilere erken yaşta dil eğitimi vermektedir. İngilizce ve İspanyolca dil eğitimi imkanı sağlanmaktadır.


Özel Bahçeşehir Mutlu Çocuk Anaokulu da Meltem Karahan Okulları bünyesinde yer alan anaokullarındandır. Kurum Başakşehir bölgesinde 2 ila 6 yaş aralığındaki öğrencilere yarım gün ve tam gün seçenekleriyle eğitim vermektedir. Kurum öğrencilerin yabancı dil bilgilerini erken yaşta geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda kurumda birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitiminin yanında, Fransızca ve Almanca dil eğitimleri de verilmektedir.


Meltem Karahan Okulları tüm şubelerinde erken çocukluk dönemindeki öğrencilerinin bireysel gelişimlerini, mutlulukları ve güvenliklerini gözeten bir yaklaşım sergilemektedir.

Meltem Karahan Okulları İndirimleri
Meltem Karahan Okulları Yorumları
Devamını Gör
Meltem Karahan Okulları'nda Eğitime Bakış
Meltem Karahan Okulları Galeriler
Meltem Karahan Okulları Yorumları

Meltem Karahan Okulları Kampüsleri

Meltem Karahan Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bakırköy Lale Buketi Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Bakırköy
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul, Florya / Bakırköy bölgesinde 10 yıllık tecrübesiyle eğitim vermekte olan özel anaokuludur. Özel Lale Buketi An...
Beylikdüzü Lale Bahçesi Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul, Kalekent / Beylikdüzü bölgesinde 10 yıllık tecrübesiyle eğitim vermekte olan özel anaokuludur. Özel MK Okullar...
Küçükçekmece Lale Demeti Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Küçükçekmece
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
MK Okulları Özel Lale Demeti Anaokulu, İstanbul, Halkalı / Küçükçekmece bölgesinde 10 yıllık tecrübesiyle eğitim vermekt...
Sarıyer Lale Vadisi Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Sarıyer
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul, Vadistanbul, Ayazağa / Kağıthane bölgesinde 10 yıllık tecrübesiyle eğitim vermekte olan özel anaokuludur. Özel...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Meltem Karahan Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum