fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Modern Çağ Koleji

Modern Çağ Koleji hakkında tüm bilgilere ve eğitim seviyelerine kolayca ulaşın. Modern Çağ Koleji bursluluk ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olun!

Modern Çağ Koleji'nde Eğitim

Modern Çağ Koleji, İzmir’in Torbalı ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. 2018 senesinde eğitim-öğretim hayatına başlayan kurum, köy enstitülerinin modernize edilmiş haliyle öğrencilere sadece temel ders bilgilerini vermemektedir. Öğrencilerin hayatlarında kullanabilecekleri pratik düşünme becerileri ve sosyal bilimler de öğrencilere öğretilmektedir. Kurumda anaokulu kademesinden lise kademesine kadar; lise kademesinde ise fen lisesi ve anadolu lisesi türlerinde eğitim verilmektedir.


Modern Çağ Eğitim Kurumları her bir kademesinde öğrencilerin gelişim özelliklerini temel alan bir eğitim süreci yürütmektedir. Her öğrencinin yaş grubuna ve gelişim süreçlerine uygun materyallerle donatılmış bir kampüste eğitim çalışmaları yürütülmektedir. Öğrencilerin dikkatlerini toplamalarına yardımcı olacak havadar, aydınlatması iyi ve akıllı tahta donanımlı sınıfların yanında; çeşitli spor dallarını gerçekleştirmeye yarayan kapalı spor salonu, fen ve bilgisayar laboratuvarları, kütüphane gibi imkanlar kampüs içerisinde bulunmaktadır.


Modern Çağ Okulları anaokulu seviyesindeki öğrencilerin her birinin farklı birer değer olduğu bilinciyle hareket etmektedir. Çoklu zeka modeli ve yaparak yaşayarak öğrenme modelinin kullanıldığı eğitim sistemlerinde farklı zeka türleri desteklenmektedir. Gelişimin en hızlı olduğu erken çocukluk döneminde itibaren öğrencilere birden fazla alanda kendilerini geliştirebilecekleri imkanlar sunulmaktadır. Bale, modern dans, drama, müzik, mutfak sanatları gibi alanlarda branş etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.


Modern Çağ Koleji ilkokulunda öncelikli amaç öğrencilerin akademik eğitimle tanıştıkları bu dönemde okula karşı negatif bir tutum sergilemeden okula alışmalarını sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda eğitim süreci çeşitli etkinliklerle çeşitlendirilmektedir. Her öğrencinin farklı ilgi ve yeteneği gözetilerek her öğrenciye özel bir program oluşturulmaktadır.


Modern Çağ Koleji ortaokulu kademesinde de öğrencilerinin öğrenme süreçlerini gözeterek hareket etmektedir. Bu dönemde öğrencilerin liseye geçiş sınavlarına verimli bir biçimde hazırlanmalarını sağlamak adına öğrenci merkezli bir eğitim süreci yürütülmektedir. Öğrencilerin eksiklerini tamamlamaya yönelik etütler ve hafta sonu kursları da kurum bünyesinde gerçekleştirilmektedir.


Modern Çağ Koleji anadolu lisesi ve fen lisesi kademelerinde öğrencilerin ilgilendikleri alanlar doğrultusunda üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmaları amaçlanmaktadır. Ek dersler ve etütlerle sınava hazırlık çalışmaları desteklenmekte, düzenli deneme sınavlarıyla öğrencilerin gelişimleri takip edilmektedir.

Modern Çağ Koleji Tanıtım Videosu
Modern Çağ Koleji İndirimleri
Modern Çağ Koleji Yorumları
Devamını Gör
Modern Çağ Koleji'nde Eğitim
Modern Çağ Koleji Tanıtım Videosu
Modern Çağ Koleji Galeriler
Modern Çağ Koleji Yorumları

Modern Çağ Koleji Kampüsleri

Modern Çağ Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Modern Çağ Koleji Torbalı Kampüsü
İzmir / Torbalı
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 12 Duyuru
Özel Torbalı Modern Çağ Anadolu Lisesi, 18 kişilik sınıflarda öğrencileri en iyi şekilde üniversite sınavına hazırlamakt...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Modern Çağ Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum