fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Nar Okulları

Nar Okulları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Nar Okulları'nda Eğitime Bakış

NAR OKULLARI

2010 senesinde Ankara Yenimahalle'de hizmet vermeye başlayan Nar Okulları; dünya sorunlarının farkında olan, empati kurabilen, sosyal sorumluluk bilincine sahip, eleştirel düşünebilen, yaratıcı, bilişim becerileri yüksek nesillerden oluşan bir toplum inşa etmek amacıyla yola çıkmıştır. Tüm öğrencilerinin gerek akademik gerekse kişilik gelişimlerini en üst seviyeye taşımak, onları inanılmaz bir hızda değişen çağımızın gerektirdiği becerilere sahip bireyler olarak hazırlamak okulun en temel hedeflerindendir. Nar Okulları'nda eğitim gören öğrenciler kültürler arası anlayışa sahip, eleştirel düşünme, iletişim, iş birliği, yaratıcılık ve bilgi işlem becerileriyle toplumda fark yaratan bireyler olarak okuldan mezun olmaktadırlar. Okul bir yandan öğrencilerini hızla dönüşen dünyaya hazırlayıp onların bu dünyada yaşamayı ve üretmeyi kendilerine misyon edinmelerini amaçlamaktadır. Okul Atatürk ilkeleri doğrultusunda; kendi kültürünü tanıyan, ülkesini seven ve bundan gurur duyan bireyler olarak yetişmeleri için gerekli özeni göstermektedir.


Nar Okulları eğitim modeli sürecini etkin kılan, araştırmaya dönük, eleştirel ve yaratıcı düşünceyi geliştiren, yapılandırıcı yaklaşımı, çoklu zeka teorisini, iş birlikli öğrenme yöntemlerini ve öğrenme stillerine yönelik çalışmalar gerçekleştiren öğrenci merkezli eğitim modeli olarak planlanmıştır. Bu eğitim programı teknolojik donanımları yüksek sınıf ve laboratuvarlarda gerçekleştirilmektedir. Okul teknolojiyi bir araç olarak doğru kullanacak eğitimcilerin eğimine de önem vermektedir. Nar ilkokulları inceleme ve gözlemleme gücüne sahip, yaratıcı düşünüp araştırabilen öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Nar Okulları yabancı dil eğitiminde fark yaratan yapısıyla öğrencilerin akademik anlamda ihtiyaç duyacağı dil eğitimini öğrencilerine sağlamaktadır. Okul İngilizceyi okuma, yazma, dinleme ve konuşma şeklinde 4 temel beceri sistemi üzerine kurarak öğrencilerine vermektedir. Bu da onların hem gerçek hayatta hem de iş yaşantılarında kullanabilecekleri İngilizce yeteneklerinin üst seviyeye ulaşmasını sağlamaktadır. Okul yabancı dil derslerini biri Türk biri yabancı uyruklu öğretmenler ile vermektedir. Nar Okulları bu eğitim ile öğrencilerini IELTS, TOEFL gibi uluslararası sınavlara hazırlamaktadır.


Nar Okulları anasınıfından itibaren vermeye başladığı robotik kodlama dersleri ile öğrencilerine hayatın bir algoritma olduğu anlatılmaktadır. Öğrenciler bu ders sayesinde dikkat seviyelerini arttırırken aynı zamanda daha iyi odaklanmayı, hayal kurmalarını ve daha iyi planlamalar yapabilmelerine olanak sağlayacak donanımları edinmektedir.


Başarılı öğrencileri ödüllendirmek isteyen Nar Okulları bursluluk sınavları düzenleyerek gelecek vadeden öğrencileri belirlemektedir. Genellikle şubat ayında yapılan bursluluk sınavları ile öğrenciler ayrıca eksiklerini görme şansı da yakalamaktadırlar. Sınavda derece elde eden öğrenciler de % 100'e varan burs imkanından yararlanarak kaliteli eğitim almaya hak kazanmaktadırlar.

Nar Okulları İndirimleri
Nar Okulları Yorumları
Devamını Gör
Nar Okulları'nda Eğitime Bakış
Nar Okulları Galeriler
Nar Okulları Yorumları

Nar Okulları Kampüsleri

Nar Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Batı Kavram Okulları Yenimahalle Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 7 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Nar Okulları bünyesinde hizmet veren Özel Nar Çiçekleri Anaokulu, 3-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren, on...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Nar Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum