fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları fiyatlarına, fotoğraf galerilerine, veli yorumlarına hemen ulaşın. Bursluluk bilgilerini inceleyin!

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Anaokullar

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları İlkokullar

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Ortaokullar

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Liseler

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Hakkında

  • Odtü Geliştirme Vakfı Okulları'nda Eğitim
  • Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Tanıtım Filmi

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları, eğitim alanındaki tecrübesini güncel modellerle harmanlayarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 1989 senesinden günümüze kadar varlığını sürdüren kurum öğrencilerinin ayrıcalıklı eğitim ortamlarında bulunmasını desteklemektedir. Yenilikçi eğitim anlayışı sayesinde kapsamlı bir öğrenim sunan kurum nitelikli bireyleri hayata hazırlamaktadır. Eğitim alanındaki yenilikleri yakından takip ederek, öğrenci ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu programlarla kalıcı öğrenimi amaçlamaktadır. Çağdaş ve yenilikçi eğitim felsefesinden hareketle birçok ilde faaliyetini sürdürmektedir. Anaokulu seviyesinden liseye kadar organik ve kalıcı bir hizmet sunan kurum veliler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Odtü Geliştirme Vakfı Okulları'nda eğitim alanlarında güçlü öğretmenlerle öğrencilere sunulmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı eğitim müfredatı çerçevesinde oluşturulan eğitim programları küçük yaştan itibaren öğrencilere aktarılmaktadır. Öğrenci merkezli eğitim yaklaşımları eşliğinde hazırlanan programların kalıcılığı artırılmaktadır.


Odtü Geliştirme Vakfı Okulları'nda ulusal ve uluslararası bakış açısına sahip bireyler yetiştirilmektedir. Eğitimde kalıcılık esaslı sürdürülen programlar dahilinde sunulan eğitimi öğrenci hayat boyu öğrenme becerisine geliştirmektedir. Odtü Vakfı Okulları, teoride sunduğu bilgileri uygulama fırsatı sunarak bilgiyi somut bir yapıya büründürmektedir. Öğrencilerin somut bir biçimde görerek öğrendiği bilgilerin kalıcılığı sağlanmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak onların en doğru eğitimi alabilmesini desteklemektedir. Odtü Geliştirme Vakfı Okulları fiziki imkanlarını öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturularak kaliteli bir ortam yaratmaktadır. Okul bünyesinde matematik, fen ve bilgisayar laboratuvarları, kültür merkezleri, spor salonları ve daha birçok imkan bulunmaktadır. Öğrencilerin zihinsel gelişimlerinin beraberinde fiziksel gelişimlerine de doğrudan katkı sağlamaktadır. Okul, öğrencilere sunduğu bilgileri kalıcı hale getirmek adına teoride sunduğu bilgileri uygulamaya dökme imkanı sunmaktadır. Böylelikle öğrenciler uygulama yaparak bilgiyi daha kabul edilir kıvama getirmektedir.


Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Anaokulu

Öğrenci gelişiminin en etkili ve hızlı olduğu dönem niteliğinde olan okul öncesinde Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Anaokulu ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Okul öncesindeki eğitim ilerleyen dönemlere doğrudan etki etmektedir. Öğrencilerin anaokulu seviyesinde doğru bir öğrenim süreci yaşaması ilkokul, ortaokul ve lise seviyesindeki başarıyı tetiklemektedir. Öğrencilerini birer birey olarak kabul eden kurum onların doğru bir eğitim alması için ilgili bölümlerden mezun donanımlı öğretmenlerle eğitim çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Öğrencilerin bireysel farklılıklarına göre değişebilen örgün eğitim modelleriyle birlikte kapsamlı bir çalışma sürdürmektedir. Öğrencilerin bilişsel, duygusal, zihinsel ve fiziksel gelişimlerini her noktadan destekleyerek çok yönlü öğrenme ortamı oluşturmaktadır. Odtü GV Okulları, okul öncesinde belirlenen temel amaçlar ve hedefler doğrultusunda öğrencilerin gelişimini destekleyen eğitim programları uygulamaktadır. Başarılı bireyler yetiştirmekte temel becerileri öğrencilere aktararak kapsamlı bir süreç yaşatmaktadır.


Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Anaokulu, öğrencilerinin gelişimsel özelliklerini, ilgi ve gereksinimlerini dikkate alarak kalıcı bir öğrenme modeli uygulamaktadır. Bu modelle birlikte okul bünyesinde bulunan öğrencilerin yaparak-yaşayarak öğrenmesi desteklenmektedir. Küçük yaştaki öğrencilerin gelişimlerini desteklemek ve sunulan bilgileri kalıcı getirmek için kurum bünyesinde oyunlar, aktiviteler ve faaliyetler düzenlenmektedir. Öğrencilerin dil gelişimini desteklemek ve ilkokula hazırlık çalışmaları içerisinde bulunmasını sağlayarak etkili bir öğrenim süreci yaşatmaktadır.


Odtü Geliştirme Vakfı Okulları İlkokulu

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları İlkokulu'nda öğrencilerin akademik anlamda ilk adımlarını sağlam bir biçimde atması sağlanmaktadır. Öğrencilerin her açıdan gelişimini desteklemek ve nitelikli bir eğitim sunabilmek adına öğrenci gelişimleri yakından takip edilmektedir. Sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerle sınırlandırarak kapsamlı bir öğrenim ortamı oluşturmaktadır. Aynı zamanda sınıf mevcudunun az olmasıyla birlikte ders içi etkileşim olasılığı artırılmaktadır. Öğrencilerle birebir ilgilenerek eğitim sürecinde oluşabilecek sorun ya da problemlerin çözümünde aktif rol oynamaktadır. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda gerçekleştirdiği etkili çalışmalarla Odtü GV İlkokulu, veliler tarafından çokça tercih edilen kurum niteliğindedir. Eğitim alanındaki tecrübesiyle yenilikçi bakış açısını birleştirerek ayrıcalıklı bir öğrenim süreci yaşatmaktadır. Öğrencilerin her noktadan gelişimini destekleyerek onların akademik, sosyal ve kültürel becerileri güçlü bireyler olarak bir üst seviyeye hazır olması Odtü GV Okulları tarafından sağlanmaktadır.


Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Ortaokulu

Odtü GV Okulları Ortaokulu, akademik anlamda daha yoğun bir tempoda eğitim vermektedir. Öğrencilerinin ulusal ve uluslararası alanlarda söz sahibi olmasını desteklemek adına 5. sınıftan itibaren yabancı dil eğitimi vermektedir. Yalnızca İngilizce dil eğitimi değil; Almanca, İspanyolca ve Fransızca olmak üzere ikinci yabancı dil imkanı da sunmaktadır. Öğrencilerinin Türkçeyi etkin kullanabilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda çağın ihtiyaçlarından birisi haline gelen yabancı dil konusunda da öğrencilerin yetkinlikler kazanabilmesini amaçlamaktadır. Öğrencilerin her açıdan gelişimini destekleyerek kapsamlı bir öğrenim hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerin İngilizce olarak konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerine sahip bireyler olmalarını hedeflemektedir. Bununla birlikte dilbilgisel çalışmalar ağırlıklı olarak ilerletilmektedir. Öğrenciler 7. ve 8. sınıf seviyelerinde uluslararası dil sertifika sınavlarına girerek dil seviyelerini belgeleme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda lise sınavlarına yönelik eğitim çalışmaları da sürdürerek etkili başarıyı yakalayabilmelerini desteklemektedir.


Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Liseleri

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Anadolu Lisesi, akademik destekleme programı oluşturarak öğrencilerinin beceri gelişimini artırmaktadır. Öğrencilerine 9. sınıftan itibaren katkılarda bulunmak amacıyla eğitim saati sonrasında müfredat paralelinde destekleme programları düzenlemektedir. Öğrencilerinin hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürümelerine destek olmak amacıyla etkili eğitim çalışmaları oluşturulmaktadır. Öğrencilerin her açıdan donanımlı bireyler olmalarını desteklemek adına okul bünyesinde öğrencilere akademik yönü güçlü öğretmenler eşlik etmektedir. Odtü Anadolu Lisesi yoğunlaşan eğitim temposundan öğrencilerin olumsuz etkilenmemesi adına çeşitli programlar düzenlemektedir. Okul bünyesinde bulunan rehberlik birimi beraberine öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilmektedir. Eğitim sürecinde oluşabilecek problemlerin çözümünde aktif rol oynayan rehberlik birimi, öğrencilerle arkadaş seviyesinde buluşmaktadır. ODTÜ GV Okulları, olimpiyat çalışmaları düzenleyerek öğrencilerin proje geliştirmesini de desteklemektedir.


Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum