fb

Öncü Koleji

Öncü Koleji hakkında tüm bilgileri hemen inceleyin. Öncü Koleji bursluluk bilgileri, kampüs bilgileri ve hakkında her şeye ulaşın.

Öncü Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Öncü Koleji Anaokullar

Öncü Koleji anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Öncü Koleji İlkokullar

Öncü Koleji ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Öncü Koleji Ortaokullar

Öncü Koleji ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Öncü Koleji Liseler

Öncü Koleji liselerini
inceleyin.

İNCELE

Öncü Koleji Hakkında

  • Öncü Koleji'nden Eğitime Bakış
  • Öncü Koleji Tanıtım Filmi
  • Öncü Koleji Ücretleri 2020

ÖNCÜ KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Öncü Eğitim Kurumları 1992 yılında "iyi insanlar" yetiştirmek amacı ile eğitim-öğretim hayatına başlamaktadır. Öncü Okulları bu ideallerinin gerçekleşmesi amacı ile çeşitli yaklaşımlar ve eğitim programlarla zenginleştirdiği öğrenim sistemini, alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli öğretmenler ile öğrenci hizmetine sunmaktadır. Okul öncesinden lise dönemine kadar tamamlayıcı ve örtücü bir eğitim ortamı hazırlayan Öncü, öğrencilerinin çok yönlü gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefleyerek, iyi insanlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Öncü Koleji, iyi eğitimin doğru eğitim felsefesine, inancına ve uygulamasına sahip olmakla gerçekleşeceğine inanarak eğitim hizmeti sağlamaktadır. Bu görüşü ile Öncü Koleji, insan yetişirken doğru düşünceye, kişilik özelliklerine, eğitim öğretim yöntemlerine inanarak hareket etmektedir. Evrensel olan iyi anlamındaki değerlere inanan ve yaşayan, sağlıklı ve güçlü irade sahibi bireyleri hayata hazırlamak Öncü'nün eğitim felsefesini oluşturmaktadır. Öncü Kolejleri'nde eğitim amacına uygun olarak yapılandırılan etkinliklerde öğrenciye okuma, yorumlama, yazma ve yazılanı tartışabilme beceri ve alışkanlıkları kazandırılmaktadır.


Öncü Koleji, toplumların gelişmesinde; düşünen ve üreten bireylerin yeteri kadar etkin olmasına bağlı olduğunu savunmaktadır. Bununla birlikte öğrencilerinin kendi fikirlerini üretebilen bireyler olmasını sağlamaktadır. Öğrencilerin düşünce yapısını zenginleştirmek amacı ile ilk olarak okuma alışkanlığı kazandırılmak üzere çok yönlü çalışmalar eksiksiz olarak Öncü Okulları'nda sürdürülmektedir. Hiçbir öğrenci ihmal edilmeden sağlanan eğitim hizmetinde öğrenciler yaş gruplarına göre gruplandırılarak öğrenmeleri ve bilgilendirilmeleri kolaylaştırılmaktadır.


1993 yılından beri Türkiye'de ilk defa uygulanan karakter eğitimi programları ile öncü karakterini ortaya çıkaran Öncü Eğitim Kurumlarında sosyal ve kültürel etkinlikler karakter eğitiminin bir parçası olarak öğrencilere sunulmaktadır. Eğlendirmek amaçlı faaliyetlerden kaçınan Öncü, öğrencilerini her açıdan bilinçlendirmek ve geliştirmek amacıyla hizmet vermektedir. Öğrencilerin fiziksel gelişimi ve sağlığı için Öncü Koleji'inde sportif faaliyetler ve egzersizler düzenlenerek öğrencilere spor alışkanlığı kazandırmak amacıyla eğitim programları ve uygulamaları düzenlenmektedir.


Günümüzde bir eğitimden çok ihtiyaç haline gelen yabancı dil eğitimi Öncü Eğitim Kurumları'nda öğrencilere bu branşta uzman eğitmenler vasıtası ile sunulmaktadır. Öncü Koleji anaokulu döneminden itibaren yabancı dil eğitim programına başlayarak lise son sınıfa kadar etkin bir dil öğrenme programı oluşturmaktadır. Öncü Okulları'nın yabancı dil programları öğrencilerin okuma, yazma, anlama ve konuşmayı etkin olarak ilerletebileceği seviyeye getirmeyi amaçlamaktadır. Öncü Koleji'nin sunduğu bu eğitimde amaç yabancı dil sınavlarından yüksek puan almak değil bu dili etkin bir iletişim vasıtası olarak kullanabilmelerini öğrencilere aktarmaktır.


Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 17.970 TL4.550 TL
İlkokul 21.560 TL - 22.470 TL 4.550 TL
Ortaokul 26.350 TL - 27.150 TL 4.550 TL
Lise 27.540 TL - 28.690 TL 4.550 TL

Öncü Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Öncü Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Öncü Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Öncü Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum