fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Onur Koleji

Onur Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Onur Koleji'nde Eğitime Bakış

Onur Eğitim Kurumları'nda Eğitim

2013 yılı itibarıyla eğitim öğretim vermeye başlayan Onur Koleji, her öğrencisini tek görür ancak hepsine eşit imkanı sunar. Yenilikçi ve modern bir modeli olan Onur Okulları; kültürel, sanatsal, sportif birçok aktivite sunarken, bir yandan da akademik olarak öğrencilerini birer lider olarak yetiştirmeyi hedeflemiştir.


Onur Okulları, kullanmış olduğu logoyla bile ayrı bir hikayeyi temsil etmektedir. Bilginin ve sevginin kucaklayıcı, kuşatıcı gücünü temsil eden halkalar, özgür düşünceye olumlu katkılar sağlayacak inancı temsil eden renkler gibi birçok hikaye barındıran okul logosu bilgiyi, çalışkanlığı, başarıyı ve mutluluğu sembolize eder. Kurum; akademik başarı odaklı, spor ve sanatsal zenginliklerle iç içe, yabancı dile hakim, teknolojiyi etkili ve doğru kullanabilen bireyler yetiştirme amacı ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.


Onur Koleji'nde Akademik Süreç

Onur Koleji'nde alanlarında uzman sınıf ve branş öğretmenleri bulunmaktadır. Akademik eğitimin temel unsuru olan öğretmenler özenle seçilmektedir. Anaokulu seviyesinden lise seviyesine kadar eğitim hizmeti sağlayan kurum, öğrencilerin her noktadan donanımlı bireyler olmalarını hedeflemektedir. Kademeli olarak ilerletilen eğitim modelleri ile öğrencilerin ayrıcalıklı bir öğrenim süreci tecrübe edinmesi sağlanmaktadır. Onur Okulları eğitim çalışmalarını, Milli Eğitim Bakanlığı eğitim müfredatı çerçevesinde zenginleştirerek hazırlamaktadır. Öğrenciyi merkeze alan kurum, eğitimi öğrenci çevresinde geliştirerek eğitimi nitelikli ve kalıcı bir yapıya büründürmektedir. Ankara'da hizmet sağlayan özel kolej, öğrencilerinin yalnızca akademik gelişimlerini değil onların her açıdan nitelikli ve başarılı bireyler olmalarını destekleyen yaklaşımlar sürdürmektedir.


Onur Koleji'nde Anaokulu Eğitimi

Ankara Onur Koleji Anaokulu'nda disipliner eğitim çalışmaları devam ettirilmektedir. Öğrencilerin eğitim hayatını ve geleceğini şekillendiren temel eğitim seviyesinde kurum, oldukça hassas düşüncelerle hareket etmektedir. Özel okul, öğrencilerinin okul öncesinde gereken tüm becerilere sahip olmalarını desteklemektedir. Onur Koleji Anaokulu, erken çocukluk döneminde öğrencilerin psikolojik, sosyal, bilişsel ve motor gelişimlerini destekleyerek eğlenceli ve eğitici bir eğitim süreci hazırlamaktadır. Kurum, aynı zamanda öğrencilere yetenek geliştirme programları sunmaktadır. Her öğrencinin sahip olduğu gizli yetenekleri ön plana çıkarmak amacı ile eğitim programlarını çeşitlendirmektedir. Klasik okul öncesi eğitim anlayışından uzak bir yapıda olan Onur, küçük yaştaki öğrenciler için ayrıcalıklı bir eğitim düzeni oluşturmaktadır.


Onur Koleji İlkokulu

Onur Eğitim Kurumları İlkokulu'nda detayları planlanmış ders programları ile kaliteli bir eğitim serüveni başlatılmaktadır. Planan eğitimin yanı sıra öğrencileri kültürel, sanatsal, sosyal ve destek etütleri ilkokul seviyesinde öğrencilere eşlik etmektedir. Öğrencilerin temel beceri gelişimlerinin beraberinde okuma-yazma sürecinin tamamlanması desteklenmektedir. İlkokul sınıf öğretmenleri, öğrencilerin atölye ve etkinlik dersleri ile gelişimine destek olmaktadır. Kurum bünyesinde; zeka oyunları atölyeleri, mental aritmetik sınıfları, yaşam becerileri evi gibi farklı uygulama alanları bulunmaktadır.


Onur Koleji Ortaokulu

Onur Okulları Ortaokulu'nda öğrencilerin akademik yeterliliklere sahip olmaları hedeflenmektedir. Öğrencileri akademik, sosyal, kültürel ve sanatsal yönden hazırlayan kurum, nitelikli eğitimin beraberinde başarıyı yakalamalarını amaçlamaktadır. Branşlarında donanımlı eğitmenlerle birlikte sürdürülen programlar dahilinde öğrencilerin hedeflerine ulaşmaları sağlanmaktadır. Özel okul, bir sonraki eğitim dönemine hazır bireyler yetiştirmek amacı ile faaliyet programları oluşturmaktadır.


Onur Koleji Lisesi

Onur Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin kişisel gelişim süreçleri tamamlanmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıkları gözetilerek sürdürülen eğitim modelleri ile onların başarılı bireyler olarak yetişmesi amaçlanmaktadır. Kurum bu amaçları doğrultusunda çağın gerekliliklerini öğrencilere en etkili biçimde kazandırılmaktadır. Onur Koleji anaokulundan lise seviyesine kadar etkili yabancı dil eğitimi sağlamaktadır. Öğrencilerin lise sonunda İngilizce olarak konuşma, dinlediğini anlama, okuma ve yazma yetkinliklerine sahip bireyler olmaları hedeflenmektedir.


Onur Koleji Tanıtım Filmi
Onur Koleji İndirimleri
Onur Koleji Yorumları
Devamını Gör
Onur Koleji'nde Eğitime Bakış
Onur Koleji Tanıtım Filmi
Onur Koleji Galeriler

Onur Koleji Kampüsleri

Onur Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Onur Koleji Batıkent Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Batıkent Onur Koleji İlkokulu, Ankara Yenimahalle’de tam gün eğitim vermektedir. Öğrenciler, 18 kişilik sınıflarda,...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Onur Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum