fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Oran Okulları

Oran Okulları hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Her kampüs ve her eğitim seviyesinde aradığınız okulu hemen keşfedin.

Oran Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Oran Okulları Anaokullar

Oran Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Oran Okulları İlkokullar

Oran Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Oran Okulları Ortaokullar

Oran Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Oran Okulları Liseler

Oran Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Oran Okulları Hakkında

  • Oran Okulları'nda Eğitime Bakış

Oran Okulları, Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş, farkındalığı gelişmiş, başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmek amacıyla 2019 yılında İstanbul, Kartal’da kurulmuştur. Deneyimli ve hepsi alanında uzman akademik ve yönetici kadrosuyla çocukları yaşamın her evresinde üretken bireyler olarak geleceğe taşımayı hedefleyerek yola çıkmıştır.


Çağdaş teknoloji ve fiziksel imkânlar ile donatılmış kampüsünde anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde eğitim verilmektedir. Oran okullarında birinci yabancı dil İngilizce olup İngilizce eğitimi okul öncesi dönemde başlayıp lise bitinceye kadar devam etmektedir. İkinci yabancı dil eğitimleri Almanca ve İspanyolca olup 4. sınıftan itibaren öğrencinin tercihine göre şekillenmektedir. Kampüs 11900 metrekare kapalı alana, 2806 metrekare bahçe alanına sahiptir. 72 derslik ve 1600 öğrencilik kapasitesi vardır. Yemekhane, kapalı spor salonu, jimnastik ve dans/drama salonu, fizik, kimya, biyoloji laboratuvarlarının yanında iki adet fen laboratuvarı bulunmaktadır. Öğrencilerin teknolojik ve sanatsal gelişimlerine de büyük önem veren Oran Okulları bunun için iki bilgisayar laboratuvarının dışında robotik kodlama atölyesi, görsel sanatlar, seramik ve müzik atölyeleri de yer almaktadır.


Özel Oran Okulları okul öncesi eğitimden lise son sınıfa kadar, yüksek standartlarda, yenilikçi ve yüksek kalitede eğitim sağlayarak öğrencileri, geleceğe hazırlamak, bireysel yeteneklerini ve becerilerini geliştirmek için her türlü imkan ve ortamı sunan bir eğitim kurumu olmak için eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir.

Oran Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Oran Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Oran Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Oran Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum