fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Özgün Koleji

Özgün Koleji hakkında bütün bilgilere kolaylıkla ulaşın. Özgün Koleji fiyatlarına, adreslerine, veli yorumlarına ve fiziksel imkanlarına hemen göz atın.

Özgün Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Ortaokullar

Özgün Koleji Ortaokullar

Özgün Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Özgün Koleji Liseler

Özgün Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Özgün Koleji Hakkında

  • Özgün Koleji'nde Eğitime Bakış

Bursa'da hizmet vermekte olan Özgün Koleji, ortaokul ve lise dönemlerinde öğrencilere eğitim vermektedir. Öğrencilerini Atatürk İlke ve İnkılaplarını benimsemiş, hoşgörülü, teknolojik yeterliliğe sahip, problem çözme odaklı, eleştirel düşünebilen, iletişim becerileri kuvvetli, araştırmacı, yaratıcı, değişime ayak uydurabilen, liderlik vasfı olan bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Özgün Koleji, sürekli kendini geliştiren, iyileştiren, öğrenci-veli-öğretmen dayanışmasını ve kaliteli eğitim vermeyi önemseyen bir kurumdur. Özel Özgün Koleji, prensibini her çocuğun farklılıklarına saygı duyarak onları anlamaya yönelik kurar. Öğrencilerin yeteneklerini ortaya çıkararak geliştirmelerine destek vermektedir. Eğitim sistemlerinde uluslararası kriterlere sahip programları uygulayarak öğrenmenin kalıcı olmasını sağlamaktadır.


Butik bir okul mantığı benimseyen Özgün Koleji, küçük gruplardan oluşan sınıflarda, özel ders yaklaşımı ile eğitim vermekte ve öğretmenin öğrenci ile birebir ilgilenmesine imkan sağlamaktadır. Ağaçlarla çevrili Özgün Koleji, geniş ve ferah bir alanda kurularak öğrencilerin tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak fiziksel donanıma sahiptir.

Özgün Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Özgün Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum